Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26211Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 482 из 1455
Показано с 4,811 по 4,820 из 14549.
 1. #4811
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  може я чогось не зрозумів і шановні колеги писатимуть, що я панікую чи щось подібне, але скидається на те, що Порошенко, через свого прес-секретаря, вже погодився запустити в Україну російську війскову колону:
  В Адміністрації президента розглядають три варіанти подій у зв'язку з наближенням "гуманітарного конвою" РФ до кордонів України.
  Про це розповів у середу на брифінгу прес-секретар президента Святослав Цеголко.
  ...
  "Третій - допомога Луганську проходить через найближчий до міста пункт пропуску.
  (Ізварине чи що?)
  Наші митники і прикордонники разом із представниками ОБСЄ зможуть просканувати вантаж на російсько-українському кордоні. Місія буде рухатися по території, яка є під контролем бойовиків, а після прибуття до Луганська розподіляти допомогу буде Червоний хрест", - сказав Цеголко.
  саме лише слово "допомога" чого варте.

  повідомлення вже висить на сайті, прости Господи, Президента. http://www.president.gov.ua/news/30979.html
  фінал там у кращих традиціях ієзуїтів, або, якщо хочете, КПРС:

  Рішення прийняти допомогу для Луганська і, відповідно, не допустити широкомасштабне вторгнення Росії було ухвалено на спільній нараді в ніч з 12-го на 13-е серпня за участі Президента, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради і силових міністрів.

  Україна не може залишити своїх громадян, які стали заручниками терористів на окупованих територіях.
  Слава Україні
  !
  тричі брехня і демагогія:
  1) озвучена позиція Яценюка і Авакова кардинально розходиться з написаним.
  2) погодитись на входження російських військ Порошенко прирівнює до "не допустити вторгнення", у той час як це і є вторгнення.
  3) посоромився б писати "слава Україні".

  просканувати, ггг. годину тому Геращенко писала:
  Iryna Gerashchenko
  58 minuti fa · Kiev · Modificato ·

  Про гуманітарну місію. Мені і правда цікаво, чому інтелектуальна частина фб і журналістська аудиторія ведуться на російську пропаганду, довіряючи ій , поширюючи ту маячню і не довіряючи украінським офіційним джерелам. Перше( в сто перший раз). Ніякий російський конвой і колону в Украіну не пустять. Якщо вони самі таки надумають вдертися- це буде пряме військове вторгнення. Двічі цей сценарій ми зупинили. Надзвичайно важкими дипломатичними зусиллями. Друге( теж в сто перший раз). Ми не зверталися до РФ ні ха якою допомогою і вона нам не потрібна. Украіна сама в стані забезпечити харчами жителів Донбасу. Проблема лише в тому, що територія окупована і наш груз терористи туди не пускають. Як і не дають вивезти дітей чи звільнити заручників. Сили АТО звужують кільце навколо бандитів і при цьому намагаються уникнути жертв серед цивільного населення. Яке потерпає від складноі гуманітарноі ситуаціі, що склалася в Луганську і Донецьку. Третє. Тому Президент звернувся до Міжнародноі організаціі Червоного Хреста з проханням організувати міжнародну гуманітарну місію на територіі, що знаходяться під терористами. Там наші громадяни- діти, старі люди. Ми не можемо безпечно завезти ім продукти, нас не пускають, місію Червоного Хреста пообіцяли впустити. Якщо для того, щоб громадяни Украіни отримали продукти першоі необхідності , необхідно, щоб в гуманітарному грузі був російський елемент( бо ж терористи залежні від Кремля, а Кремль тут перед всім світом розігрує спектакль про доброго гуманітарного царя ), якщо це квиток, щоб діставити груз- ок. Але - ніяких російських машин, водіів, конвоірів і миротворців тут не буде. Четверте. Після того, як з Червоним Хрестом украінська сторона узгодила маршрут, логістику і інші технічні питання, ми почали формувати нашу гуманітарну колону, яка вже завтра відправиться в рамках міжнародноі гуманітарноі місіі Червоного Хреста в постраждалі від покидьків регіони. П'яте. Що буде з 280 камазами? Якщо там гуманітарка- іі перевантажать на украінському кордоні для потреб Червоного Хреста і під юрисдикцією Червоного хреста і тільки в такому вигляді вона може іхати в постраждалі райони. Ніяк інакше. Що в тих машинах - невідомо. Може, вони пусті , а іх водіі - спецназівці. Може там заборонені до ввозу предмети. Тому ця колона в Украіну легально і офіційно не війде. Ніяких російських машин, георгіівських стрічок, зірок, водіів і конвоірів тут не буде. Це є офіційна позиція влади. Шосте. Всі , хто істерять, як Украіна взагалі може погоджуватися на російський елемент в грузі, чомусь не чують ключового: ми не просили і не просимо, ми зупинили двічі вторгнення, ми не приймаємо колону і конвой, на територію, контрольовану украінською владою нічого ніхто не везе. На територію, де орудують контрольовані Кремлем бойовики, потрібно завезти харчі - для невільних заручників, громадян Украіни, і якщо для найманців присутність російського елементу в міжнародному гуманітарному грузі є квитком для того, щоб цивільне населення це отримало- ок.
  із коментарів:
  Яценюк: НІЯКОЇ "ДОПОМОГИ"
  Червоний хрест: ЯКА ЩЕ ДОПОМОГА?
  Аваков: В СРАКУ ДОПОМОГУ!
  Порошенко: Добро пожаловать!
  на жаль, я залишаюсь при думці, що брехня, жадібність (Президент залишається вразливим через свої активи в Росії) і підкилимні домовленості мають закономірним наслідком ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ.

 2. #4812
  23q
  Offline
  23-й участник

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  ото он и отгораживается.
 3. #4813
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України 4. #4814
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
  Уже по новостям сказали, что поедет на пункт "Изварино" и прямо в Лугандон.

  По поводу "маячков". Разве ракеты системы "Град" управляемые? Вроде как нет. Т.е. как пушка - навели, рассчитали траекторию и все. После пуска никакого управления.
  Задача маячков - просто дать координаты. Управлять снарядом после запуска и не надо - достаточно просто бахнуть по координатам от маячка.

  ***

  Да, что-то все принимает печальный вид. Не понимаю я позицию президента. Тут уж действительно встает вопрос: за что воевать, если Президент берет и делает черт-знает-что?
 5. #4815
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Я хочу привернути увагу ще до однієї деталі, дуже важливої:

  Згідно Конституції, підрозділи іноземних військ можуть бути розміщені на території України виключно на основі міжнародного договору за рішенням Верховної Ради. згадайте щорічну епопею з ратифікацією договорів про прибуття до нас якоїсь роти НАТО на навчання. кожного разу при цьому оговорюється склад, місце, оснащення, тривалість і заходи контролю.

  в даному випадку до нас хочуть завести автобат Таманської дивізії.
  Навіть якщо це станеться за рішенням Президента чи РНБО, це буде порушенням Конституції. для цього потрібен міжнародний договір, ратифікований Радою.

  Порошенко ще просить Генсека ООН про посередництво. але все це виглядає в моїх очах (і всіх кого я знаю) все жалюгідніше.

  а все це - прямий наслідок того, що не були зроблені необхідні кроки, насамперед - введення військового стану. чому - ну тут є над чим подумати.
  Закони логіки такі ж безжальні, як і закони фізики.
 6. #4816
  Offline
  модератор

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Офтоп:
 7. #4817
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Петро Порошенко призначив Юрія Бірюкова Радником Президента України

  Юрий Сергеевич Бирюков , также известный как Феникс ( р. 23 октября 1974 ) - украинский бизнесмен, через созданную им группу волонтеров «Крылья Феникса» осуществляет обеспечение украинских войск в ходе войны на востоке Украины .

 8. #4818
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Пушилін підтверджує поранення Гіркіна. хз добре це чи погано. все ж думаю, що він талановитий польовий командир.
 9. #4819
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Пушилін підтверджує поранення Гіркіна. хз добре це чи погано. все ж думаю, що він талановитий польовий командир.
  https://www.youtube.com/watch?v=k7MLK9h1XeQ
  А может гиркина уже ГРУшники убрали,а Пушилин выложил видеообращение ,чтобы кодло сепарское не запаниковало и не разбежалось ?
 10. #4820
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Нет никакого ранения. Подумайте сами: с чего вдруг об этом сепараторы заявили бы? Наоборот, они скрывали бы до последнего момента и заявляли что главый пидор жив-здоров. Когда Путин двинет кони, - вот посмотрите, - еще пару лет будут сообщать о его новых победах, показывать старые записи и фото-монтаж его отдыха с 12-летними девственницами. Это характерно для всех звезданутых сект. А потом, когда лидер уже конкретно завонялся, что скрывать это никак нельзя, - его мумифицируют и следующие поколения поклоняются трупу в монументальном мавзолее - хотя у самих туалет на улице, один на все село. Короче, нет никакого ранения, не обольщайтесь. Это деза. Зачем - пока вопрос. Скоро узнаем.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53