Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26211Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 400 из 1455
Показано с 3,991 по 4,000 из 14549.
 1. #3991
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Шикарне розлідування. Просто дивовижна обізнаність і куди переганяли, і як злітали, і як з літака випригували в курсі. Вже купа обнародованих імен є, а воно херь цю пише, про неіснуючих людей. Чомусь лінки на сторінки фейсбук не виклало. І шо там, 300 трупів бомжів і дітей по Нідерландам насобирали? Б*я, придушив би. От таки нема у вати меж підлості і безсердечності.
  Щодо паспортів. По-перше, на фото незрозуміло що то за поспорти, та звідки. По-друге, якщо вони такі з літака, могу допустити, що хтось брав з собой паспорти з колишніми візами, наприклад щоб предявляти їх в якесь посольство для отримання нової візи. Принаймні в Україні, якщо в тебе 2 паспорти, то подаються обидва. По-третє, що у днр нема дирокола? Короче, маячня для ватних мізків.
  та маючи дирокол і паспорти я могу в них стільки дірок наробити скільки влізе!
  не знаю як там у них в Голандії, але у нас новий паспорт приходе поштою, а зі старим можеш робити все що завгодно, тому не вірю що в них були з собою недійсні паспорти

 2. #3992
  Offline
  Banned

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  11 сентября американцы сами себе устроили?
  Я думаю, что как вариант все это, конечно, имеет место быть...
  Но, почему бы туда не пустить настоящую комиссию сразу после взрыва? Чтобы успеть все подстроить под эту версию, а потом ее дико форсить?

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Принаймні в Україні, якщо в тебе 2 паспорти, то подаються обидва.
  Ну, на видосе от лайньюс дірявіх паспортов не біло, во-вторіх, если это подстава, то скорее всего те, кто ее замутил не оказались бы такими кретинами и уже паспорта подложили бы не дырявые. Если у людей есть возможность официально поднять лайнер с трехсот двухсотыми с центрального аэропорта Амстердама (предварительно его туда посадив после полугодового ныкания), то уж паспорта подделать у них есть возможность тем паче!
 3. #3993
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Всі кацапські версії розбиваються об одну просту обставину: терористи і кацапи зараз швидко замітають всі можливі сліди. У випадку, коли їхньої вини там немає - вже працювала б нормально міжнародна комісія і якісь би докази проти України нарили. А через кілька днів роботи "експертів" ДНР про будь-які докази можна буде забути.
 4. #3994
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Я думаю, что как вариант все это, конечно, имеет место быть...
  Но, почему бы туда не пустить настоящую комиссию сразу после взрыва? Чтобы успеть все подстроить под эту версию, а потом ее дико форсить?
  Та який там варіант. Якщо така п'янка конспірологічна пішла, то не простіше було б збити реальний літак з реальними пасажирами, замість того щоб викрадати за три місяці літак, ховати його десь, потім начинити мертвими людьми, якимось дивовижним способом запускати без пілотів і ось саме тут підривати його над Україною і попалитись на несправжніх паспортах? Короче, повна маячня. Просто кремль ще не визначився яка саме брехня їм найбільш до-вподоби. А може і визначився і на офіційному рівні будуть казати, що бЕндерівці збили, а у мережі будуть пускати подібну ахінею, бо як так, що і госдеп не причому.
 5. #3995
  Offline
  Banned

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  А може і визначився і на офіційному рівні будуть казати, що бЕндерівці збили, а у мережі будуть пускати подібну ахінею, бо як так, що і госдеп не причому.
  Скорее всего они от Украины сейчас ждут какой-то бок, чтобы за него зацепиться, реально одна версия краше другой!
  Наверное, верить в то, что правовое современное государство готово убить 300 своих граждан, чтобы устроить провокацию может только то государство, которое готово убить 300 своих граждан, чтобы устроить провокацию!

 6. #3996
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Не знаю куда запостить, выложу тут
 7. #3997
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  "Батальйону "Азов-Січ" не буде, -
  так вчора телефоном сказав очільник штабу Національної гвардії.
  Чому не буде? - запитуємо у нього.
  Розумієте, нам зараз не до того. Нам взагалі не до вас. Ми готуємо парад перемоги. На 24 серпня, до Дня Незалежності.
  Ви переконані, що до 24 серпня ми отримаємо перемогу на сході і у вас будуть підстави для параду і фанфар?
  Отримаємо - не отримаємо, а парад перемоги 24 серпня буде.
  (Тому пішли ви зі своїм батальйоном, - тут він мав би так подумати, але вголос не сказав, - ми боїмося ваших батальйонів більше за все путінське шобло. Бо хуйло, навіть якщо нас завоює, ми з ним якось домовимося, а з вами - ніяк. Коли ви повернетеся зі сходу, то в кращому разі копнями повиганяєте нас із посад та крісел, а в гіршому - поставите до стінки.)
  А як же майдан? Там нині в наметах перебуває до тисячі люду? Різного, але нашого українського люду. Ви що, справді збираєтеся вигнати їх звідти силою, щоб провести на Хрещатику парад? То чим ви кращі за тих, які були до вас? Тим була потрібна йолка, а вам парад?
  Розмова перервалася. Мабуть, поклав слухавку.
  А як же майдан, а як же майдан, а як же майдан - відлунювало в порожньому ефірі і дзвеніло у вухах.

  Цього разу хотілося все зробити по-людськи.
  Отримати офіційний статус, благословення і зброю з рук влади, щоб не так, як це робилося в березні-квітні, коли наші підрозділи йшли на передову, заходили в тил ворога, розпочинали бойові дії, відбирали зброю у ватників та у наших лояльних до вати мусорів. І тільки по тому влада звертала на нас увагу, давала статус і зброю, тільки б ми діяли заодно, а насправді утримувати над нами контроль.
  Цього разу – Бог свідок – ми хотіли зробити все правильно.
  Нам не дали такої можливості. Значить, зробимо як завжди.
  Ми й так половину зброї, якою воюємо, купуємо власним коштом, а половина з нас у будь-якому добровольчому батальйоні будь-якого підпорядкування ніколи не писала жодних заяв у жодне мвс, жодну нацгвардію.
  Ми купуємо в генералів зброю, то, може, вони хочуть, щоб ми купили у них статус? Чого ж. Можна.
  Якщо немає іншого способу трьом сотням добровольців потрапити на передову, як тільки, купивши в наших генералів зброю, купити ще й статус, ми готові купити.
  Назвіть вашу ціну, панове генерали.

  P.S. Я не хотів цього писати, але так дістали ці штабні пацюки, які ставлять палиці в колеса замість того, щоб допомогти...
  Замість того, щоб обняти кожного добровольця, потиснути йому руку, сказати: "Вас ніхто не кликав, а оце ви самі, за покликом серця, покинули сім"ю, роботу і хочете захищати Вітчизну? Давайте я вас обніму, любі мої".
  Ці кажуть: їдьте додому, ви нам не потрібні на цій війні."
  https://www.facebook.com/borys.humen...43735955891746
 8. #3998
  Offline
  Пивовар

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Yevgenij Marchuk
  Несколько слов для тех, кого интересуют расследования авиакатастроф. Тот, кто занимался расследованием авиакатастроф подобного рода (а мне приходилось дважды) сразу вам скажет, что длительное пребывание так называемых "черных ящиков", а их должно быть как минимум два, в руках заинтересованной стороны может свести к нулю ценность их показаний. Или вообще может дать ложный след. Специалисты это хорошо знают. Не могу и не должен раскрывать детали. Второе. Насильственное изъятие боевиками 28(?) тел погибших авиапассажиров может свидетеьствовать о том, что прибыл инструктор и указал, именно какие тела надо изъять. А это тела, в которых при поверхностном осмотре можно предположить, что в них могут быть осколки ракеты или боеприпаса , сбившего самолет. То есть неопровержимые доказательства. Металловедческая и материаловедческая экспертизы дают в таких случаях неопровержимые доказательства. Кроме этого легко устанавливается место конкретного пассажира по проданным билетам , и если он был пристегнут к креслу, а таких было очень много, то по характеру (угол проникновения осколков) легко устанавливается начальная точка разлета осколков, то есть точка взрыва. А если такие проникающие ранения обнаружены у многих пассажиров и точно установлено их место в самолете, а это не проблема, то начальная точка разлета осколков (то есть точка взрыва) определяется с точносью до сантиетров. Кроме этого все упавшие части самолета должны быть найдены и , особенно, части фюзеляжа . Они специлистами прикрепляются на специальный каркас, который один в один повторяет фюзеляж самолета. Это очень важная часть работы. В результате очень легко и абсолютно точно устанавливается место на корпусе и размер поражения самолета. Потом сопоставляются углы движения самолета и угол поражения(место на корпусе) и разговор экипажа между собой и с землей(один "черный ящик") и запись телеметрии всех систем самолета(другой "черный ящик"), а дальше дело техники. По размеру разрушения устанавливается мощность заряда(БЧ), а у БУК-а она известна и траектория полета ракеты, содержимое этого боеприпаса (есть ли его осколки или боевая начинка в теле или вещах пострадавших и в деталях корпуса). Некоторые боприпасы усторены так, что они попадают не в корпус, а взрываются рядом с самолетом или над ним и поражают (прошивают) весь самолет специальной осколочной начинкой или стальными шариками к шарикоподшипникам ( так в С-200). Хотя для расследования это не имеет никакого значения. Я думаю, что террористы не зря не пускают наших и международных специалистов к месту трагедии ( а это 25 квадратных коллометров) и увезли тела многих погибших. Там работают другие специалисты, которые хорошо знают, как расследуются такие авиакатастрофы и знают, что надо забрать, уничтожить или сжечь на месте (мол, ну оно же сгорело). Уганый поспешно БУК, блокирование доступа специалистов к месту трагедии, манипуляция с "черными ящиками" (вообще то они не черного цвета) все это сверхочевидные попытки воспрепятствовать объективному расследованию. Здесь я изложил десятитысячную долю того, что расследуется в таких случаях. Россия имет огромный опыт таких расследований. Но международный опыт таких расследования намного превосходит российский. Россия прекрасно понимает, что если международное расследование получит все необходимое для установления истины, то выводы будут для нее плачевные. Уж не говоря о том Россия как страна отдала в руки террористам высокоточное оружие.
 9. #3999
  23q
  Offline
  23-й участник

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  общался с беженцами с Луганска на днях, живут в полтавском районе, говорят мы не понимаем почему украинская армия бомбит наш город.
 10. #4000
  Offline
  Гуру

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  общался с беженцами с Луганска на днях, живут в полтавском районе, говорят мы не понимаем почему украинская армия бомбит наш город.
  мабуть, їм більше подобається коли кацапські Гради та міномети розносять іх місто на друзки?
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53