Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25927Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 396 из 1434
Показано с 3,951 по 3,960 из 14333.
    Banned

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Так вот, теперь братья украинцы надо просто хорошо изучить что РФ творило все это время на наших территориях, проанализировать и не повторить наших ошибок.
    Я сам поражаюсь, насколько я думал, что грузины фашисты в те времена, я вот сейчас определенно себя за это ненавижу! Но и горжусь тоже собой, т.к. повернуть против своей гордыни и признать ошибку - труд огромный, по себе знаю!
    Вот, Валерия, например, помните такую, не смогла себя пересилить...

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    дуже самонадіяні
    Вот это верно! Гордые, мля! Знают лучше всех!

Зануда

Як це зрозуміти? Пацюки побігли?
    МОСКВА, 18 июл — РИА Новости. Председатель Верховного совета самопровозглашенной Донецкой народной республики Денис Пушилин в пятницу подал заявление об отставке по собственному желанию, сообщил РИА Новости вице-спикер парламента ДНР Владимир Макович.
    Макович процитировал текст заявления Пушилина, которое находится у него на руках.
    Пушилин подал в отставку с поста председателя Верховного совета ДНР
    "Прошу снять с меня полномочия главы Верховного совета Донецкой народной республики в связи с переходом на другое место работы", — говорится в заявлении.
    Можливо, невдовзі йому на заміну призначать путінську маріонетку. Не виключаю, що громадянина Росії.
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я сам поражаюсь, насколько я думал, что грузины фашисты в те времена, я вот сейчас определенно себя за это ненавижу! Но и горжусь тоже собой, т.к. повернуть против своей гордыни и признать ошибку - труд огромный, по себе знаю!
    Маю висловити Вам свою щиру повагу за вміння визнавати свої помилки.
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    В зону АТО відправилися бійці спецбатальйону «Полтава»
    http://www.poltava.pl.ua/news/29047/
    Офтоп:
    Колишні цивільні громадяни, а сьогодні працівники міліції у складі спецбатальйону «Полтава», відправились на Схід брати участь у АТО
    18 липня на Полтавському полігоні, що біля Вакуленець, відбулася зустріч журналістів з двома взводами батальйону особливого призначення «Полтава», які сьогодні відправляються в зону АТО.
    Командир батальйону Олександр розповів:
    — Бійці максимально забезпечені, настрій позитивний всі прийшли за власним бажанням.
    — Скільки часу проходить підготовка?
    — Тренуємося місяць. Спочатку були організаційні питання, а потім почали відпрацьовувати на полігоні. Відпрацьовували різні тактики: ведення бою в лісах, місті, звільнення приміщень та інше.
    — Є люди які ніколи не служили в Збройних Силах?
    — Такі люди є, але вони отримали достатню підготовку і готові виконувати свою справу.
    — Який вік бійців?
    — Від 18 до 45 років.
    На полігон прибув і командир зводу УМВС Полтавської області Дмитро Можаєв, який пробув в зоні АТО з 4 травня по 11 липня і знову туди відправляється.
    Ми в нього запитали чи достатньо одного місяця для тренування.
    — І 10 років не достатньо.
    — Як ви оцінюєте стан підготовки бійців?
    — Задовільний. Бійці впевнено володіють тією зброєю, яка за ними закріплена. Це дає змогу виконувати ті завдання, які перед ними поставлені.
    Дмитро Можаєв перед вишикуваними бійцями давав інструктаж:
    — Будьте готові, що деякі мирні мешканці до вас ставитимуться вороже. Ставитимуть питання: «Чого нас не евакуювали, хто давав команду Збройним Силам відкривати вогонь, коли не виведено мирне населення, чому води немає, продуктів харчування?». Там є люди, які просиділи по 2 місця у підвалі, вони як чумні ходять. По одному ніколи не ходити, якщо заходити в якийсь двір чи будинок, то обов’язково розподілитися по секторам. Мін багато, треба бути обережними.
    Начальник УМВС України в Полтавській області Іван Корсун повідомив, що бійцям видадуть перед відправленням куленепробивні шоломи.
    Хто є членами спецбатальйону «Полтава», розповів начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв:
    — Це люди, які служили в Збройних Силах, міліції та цивільні особи. У цивільних трудова книга уже в МВС. Вони проходять службу відповідно статуту, в них є командир, форма, тобто сьогодні вони являються працівниками міліції. Цивільні люди набиралися по спрощеній формі, але за три місяці тренувань вони отримали реальну підготовку.
    Ми згадали слова командира батальйону, що добровольці тренувалися місяць, і сказали про це Юрію Сулаєву.
    — Місяць — це практична підготовка. Аз моменту їх утримання пройшло 3 місця. Вони спочатку проходили навчання на базі міліцейської школи, після цього прийняли присягу, ходили на патрулювання, переймають досвід правоохоронців, вивчають законодавчу базу. А потім їх готували конкретно на Схід.
    Іван Корсун повідомив:
    — Відправляються найкраще підготовлені. Я, інструктор, командир обираємо достойних. Багато таких, що хоче служити, але ми не приймаємо, бо бачимо, що підготовка не на належному рівні.

Как думаете, будет ли толк, если дальше милиция будет формироваться из этих бойцов? Вариант Грузии получается не таким уже и нереальным... Там смогли восстановить имидж полиции, доверие к ней народа...
    если остались командные кадры те же, а "работяг" набрали из народа новых - что получится?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Офтоп:
    rasta-koy, пам'ятаємо. Дехто навіть казав, що це я такий злой і каварний, зачмирив бєдняжечку, бо тіпа в мене багато привілегій ))
    Пророк

так, промежду прочим...

Миниатюры Миниатюры 1405707269-2a5c05dde6a91f6f2a18f5809c8424f0.jpg  
    Пророк

гонють

Миниатюры Миниатюры 1405712355-fbb2407c40a08eedf6b5730922f4c865.jpg  
    Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Як це зрозуміти? Пацюки побігли?
    На відміну від дауна Губарєва у Пушиліна є якісь мізки, і він не хоче під міжнародний трибунал.
    Сьогоднішній вираз обличчя хуйла сказав усе красномовніше, ніж будь-який відеодоказ.
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Сьогоднішній вираз обличчя хуйла сказав усе красномовніше, ніж будь-який відеодоказ.
    а я щось продуплив.
    кадри у них, канєшно, ще ті.

Пророк

Миниатюры Миниатюры CcfW7bz28TE.jpg  
    Філософф

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а я щось продуплив.
    По новинах показували. Сидів, як обісцяний.
+ Ответить в теме