Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25468Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 363 из 1399
Показано с 3,621 по 3,630 из 13989.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Щось зовсім не веселий ранок...
    Ляшка повністю підтримую.

Зануда

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    вы ж тут распинаетесь про то какие россияне тупые а тут все умные, умеют анализировать.
    не видумуйте.
    Я впевнений, що українські ЗМІ теж не кристально чесні. І подають інформацію так, як вигідно їм. Так, інколи це частина інформаційної політики, інколи - прорахунки і брехня. Але, як кажуть філософи, все пізнається у порівнянні.
    Також ще раз - саме цей сюжет не дуже показовий. Оскільки слова жінки ніхто не перебрехав. Те, що на камеру сепаратистів вона назвала винними саме українські ЗС, мене не дивує. Взагалі не розумію, навіщо жінку про це питати. Вона що, володіє даними розвідки?
    Тобто це так, в"яло. От видати фотографії з Чечні за події на Донбасі - це рівень. Ну, або ось.
    Пророк

Odo
    -

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...30885429_o.jpg
    Як на мене, люди просто бояться снайперів, коли ті вдираються до їх домівок. У них такий вибір, або померти за відмову або лишитися домівки. Суто по-людськи зрозуміло, що більшість обирає друге.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Як на мене, люди просто бояться снайперів, коли ті вдираються до їх домівок. У них такий вибір, або померти за відмову або лишитися домівки. Суто по-людськи зрозуміло, що більшість обирає друге.
    Суто по-людські треба головою думати набагато раніше, а не гаманцем чи шлунком.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Суто по-людські треба головою думати набагато раніше, а не гаманцем чи шлунком.
    Давайте так, ви б були готові померти на їх місці?
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Давайте так, ви б були готові померти на їх місці?
    Давайте ось як.
    Я був готовий мерзнути зимою на мітінгах, валити лисого идола, чергувати на блок пості на трассі, виїждати перевіряти луганські поїзди, які везли тітушок в Київ, і зараз вже три місяці з повісткою на руках і зібраним рюкзаком готовий до мобілізації, а там вже як Бог розсудить померти, чи ні.
    Такі мої дії, щоб до мене не прийшов колорадський снайпер. І не треба мене на "испуг" брать... я свій страх ща в 91-ому загубив )))))))))))))

А ось шо більшість там людей робила починаючи з минулої осені... це питання. Можливо вони самі винні що в їхній хаті теперь такє?
    Пророк

Давайте ось як.
    Я був готовий мерзнути зимою на мітінгах, валити лисого идола, чергувати на блок пості на трассі, виїждати перевіряти луганські поїзди, які везли тітушок в Київ, і зараз вже три місяці з повісткою на руках і зібраним рюкзаком готовий до мобілізації, а там вже як Бог розсудить померти, чи ні.
    Такі мої дії, щоб до мене не прийшов колорадський снайпер. І не треба мене на "испуг" брать... я свій страх ща в 91-ому загубив )))))))))))))

А ось шо більшість там людей робила починаючи з минулої осені... це питання. Можливо вони самі винні що в їхній хаті теперь такє?
    люто плюсую! ©
    23q
    23-й участник

работали наверное, странно да.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    работали наверное, странно да.
    Ну как и большинство из тех, майдановцев, которых я знаю. Днем на работе - вечером на митинг.
+ Ответить в теме