Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25927Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 301 из 1434
Показано с 3,001 по 3,010 из 14333.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    З путлером, з ким же ще? Всі ці Царьови, Бородаї та Медведчуки - просто маріонетки. А Гіркини, Бабаї та Безлери - гарматне м'ясо. І якби нам те не було огидно, але саме від нашої здатності домовитись з путлером залежить у найближчі роки благополуччя нашої держави.
    Правильно - хай іде офіційна делегація на чолі з Петей до Пу на поклон і домовляється скільки завгодно. А гарматне м'ясо треба не чекаючи нічого пакувати у рефрижератори і відправляти за адресою відправника.

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Розповів би ти це фінам у 39-му...
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Путін - це далеко не Сталін. Той таки справді думав про користь КРАЇНІ, а не лише про задоволення власних амбіцій чи особисту помсту за образи...
    от я не знав, що Сталін напав на Фінляндію задля користі країні.
    але Гітлер його переплюнув, він більше дбав про користь для німців і Німеччини - бо напав на всіх, кого бачив.
    Пророк

Горловские активисты вконтакте документируют местных террористов
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    плачевний результат. і безглузді смерті українців для задоволення амбіцій порошенка та забаганок путіна.
    продовжимо розмову 28-го.
    Так немає ще результату. От після 28-го справді можна буде про нього говорити.

от я не знав, що Сталін напав на Фінляндію задля користі країні.
    Ні, він собі дачу хотів під Виборгом побудувати. А розповіді про відсунення кордону від Ленінграду - то так, відмазки...

але Гітлер його переплюнув, він більше дбав про користь для німців і Німеччини - бо напав на всіх, кого бачив.
    Ну, по-перше, про Гітлера я нічого не писав, а, по-друге, при Гітлерові німці побудували такі дороги і так підняли промисловість, що путлеру і не снилося...

І взагалі, шановні, не треба мене записувати у захисники Порошенка. Мені теж не подобається багато з того, що він робить (і не робить). Але логіку його дій по відношенню до конфлікту на Донбасі я, як мені здається, розумію. І дії ці, на мою думку, цілком здатні забезпечити пристойний результат. Чому - я вже пояснював. Якщо ж Ви зі мною не згодні - будь ласка: новий Майдан і шукайте достойнішого керманича. Але зрозумійте, що не "прилетить чарівник у блакитному гелікоптері" і за кілька днів все не розрулить, без компромісів і втрат.
    Пророк

Название и описание ролика несколько.... непатриотичное, но стоит послушать.

Пророк

я востаннє напишу, що будь-які домовленості з Росією гівна варті. всі.
    Ми маємо з Росією договір про дружбу, і це не врятувало нас від агресії. то чому якісь нові домовленості зможуть врятувати? Путін зважатиме лише на силу, переовсім військову, а також дипломатичну та економічну.
    в 1993 році його попередник Єльцин виступив гарантом припиння вогню в Абхазії. після підписання угода абхази взяли місто і винищили населення, а Єльцин сказав - я нічого не можу зробити, ми їх не контролюємо!
    погано, що це досі не доходить до наших керманиців. про виборців я такого не скажу, бо керманичі (в даному випадку президент) їм просто брешуть.
    bvn
    йог на танке

Ось таке: http://inforesist.org/plan-putina-pr...aet-peremirie/
    ...
    Однако в окружении президента Украины говорят, что Порошенко «настроен принципиально» и «не намерен признавать террористов как сторону диалога». «ДНР и ЛНР определены как террористические организации. Мы дали им время сложить оружие. Если террористы не откажутся от насилия против людей Донбасса — будут уничтожены все до одного», — подчеркнули в Администрации президента.
    бог

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Название и описание ролика несколько.... непатриотичное, но стоит послушать.

https://www.youtube.com/watch?v=NXApQL0Q7aE
    ...вообще не понял смысл того, зачем такую туфту выкладывать? Мало пропаганды? Мало высказываний недалёкого ума людей? 43 минуты диалога двух неумных, хочется более жёстко сказать, но воздержусь, людей... Barыga, ЗАЧЕМ??? Какую цель преследуете?
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...вообще не понял смысл того, зачем такую туфту выкладывать? Мало пропаганды? Мало высказываний недалёкого ума людей? 43 минуты диалога двух неумных, хочется более жёстко сказать, но воздержусь, людей... Barыga, ЗАЧЕМ??? Какую цель преследуете?
    Вспоминается анекдот о прапорщике, обезьяне и банане.... Дерзайте!
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    ...
    Однако в окружении президента Украины говорят, что Порошенко «настроен принципиально» и «не намерен признавать террористов как сторону диалога». «ДНР и ЛНР определены как террористические организации. Мы дали им время сложить оружие. Если террористы не откажутся от насилия против людей Донбасса — будут уничтожены все до одного», — подчеркнули в Администрации президента.
    на кого розрахована ця маячня? він УЖЕ ВИЗНАВ.
    а з Медведчуком перетирав в АП ще вчора вранці.

Ми-8 і 9 людей в ньому - не єдині успіхи мирного плану Порошенка: на блокпосту вбито ще двох десантників.

а тепер - увага! 21 червня
    Президент України Петро Порошенко заявив, що у разі недотримання умов мирного плану українські військові діятимуть адекватно.
    хто мені скаже, в чому полягатиме ця адекватна відповідь і як довго її чекати?

як писала одна поетка, "плачу я, щоб не сміятись".
+ Ответить в теме