Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25836Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 300 из 1426
Показано с 2,991 по 3,000 из 14252.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Ну, так эта мысль уже проскальзывала. Но с трудом в неё верится, потому как "ОСТРОВ Крым" плюс клеймо "сливальщика Донбасса" путлера вряд ли устроят. Так что, думаю, он сейчас сам толком не знает, к чему стремиться и берёт "оперативную паузу"...

Непогано також бути реалістами, ці обіцянки слухаючи...

А взагалі - я з самого початку президентських перегонів писав, що Порошенко - не воїн, а політик. А значить і проблеми він буде намагатися вирішувати так, як вміє це краще всього - тобто, домовляючись...
    домовлятся-то можно, вопрос в том, о чём домовлятся?

bvn
    йог на танке

Непогано також бути реалістами, ці обіцянки слухаючи...
    Та я то якраз був... а от чому 55% населення не були, не знаю
    Пророк

infospacer, Порошенко не вирішує проблем - ні як воїн, ні як політик (ха-ха. який політик, чого він досяг у політиці? він барига).
    він просто виконує те, що скаже Путін, і меле язиком для лохтората, от і вся політика.
    для Путіна "оперативна пауза" може тривати хоч 10 років, як в Абхазії, а нам тут жити. може не Путін має вирішувати долю України, а українці і обрана нами влада?

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    домовлятся-то можно, вопрос в том, о чём домовлятся?
    так отож. в теорії базою для домовленостей (хоча з ким?) мають бути 15 пунктів Порошенка. але геніяльні діячі типу Бородая клали на ці пункти, а Порошенко і радий. просто трохи пограв для нас комедію, виступивши з інагуараційною промовою. на тому порох закінчився, пішли шоколадні будні.

Наша головна проблема - політика Росії.
    Ну так вона не зміниться, як вона не міняється вже 350 років.
    і якщо здатися в полон, краще не стане.
    історія показала, що хто боровся з Росією, той переміг. всіма засобами - військовими, економічними, дипломатичними, культурними, до речі, може це головне.
    приклади ви знаєте. хто боровся, тому допомагали.
    а хто здався, той живе як мордва.
    я не хочу бути мордвою без роду-племені.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    неправда: кордон залишається відкритим зараз, і заходів з закриття немає. тобто ситуація не зміниться до 27-го. та й після.
    Що ж Ви мене так неуважно читаєте... Я ж писав: "не встигли до того часу, коли Пєтє треба було оголошувати "мирний план". А зараз нічого не роблять, бо той "мирний план" якраз діє і включає, в тому числі, мораторій на пересування військ та активні дії.

і що, заспокоїли? приховали?... ні, просто показали себе брехунами та імпотентами.
    Хотіли, як краще, а вийшло..."
    Крім того, не забувайте, що не така вже й велика в нас частка населення, яка здатна сама добувати інформацію. Так що, аби ЗМІ не кинулись так жваво викривати ту брехню - могло б і "проканати"...

з дірок - це означає, що потік диверсантів і зброї триватие. нема заперечень?
    Зараз, на жаль, це так. І ні Порошенко, ні ми з Вами нічого тут зробити не можемо. А от після 27-го - подивимось...

з брехні - ця влада втрачає авторитет всередині країни, на міжнародній арені і стає смішною в очах ворога. вся наша державна машина слабша за Царьова.
    якщо копнути глибше, то це просто капітулянтство, гірше за події 1918=21 рр.: некомпетентність і зрадництво з боку державного керівництва.
    навколо вистачає розумних людей, які покроково розповідають, що відбувається і що буде далі. Хоча б Саакашвілі. і навіть я, даруйте - бо я бачив конфлікт в Грузії. Кремль скрізь діє однаково.
    Зараз Кремль вважає, що пташка у нього в пазурях, і він гратиме нею, як схоче. і так воно і є, на жаль. Порох здох; тепер він тягтиме за собою на дно і державу Україна.
    при чому йому вистачило 2 тижнів. країною ВЖЕ керує Медведчук.
    Знаєте, не тільки в політиці результат, частіше, важливіший від процесу. А процес ще далеко не закінчений - так що, і про результати, мені здається, говорити зарано. Тим більше, що я, наприклад, бачу і певну конструктивну логіку у тих процесах, що відбуваються.

Я не історик, але мені здається, що і Леніна свого часу також ганьбили за "пораженчество" (з приводу Брестського миру). Але результат виявився вельми пристойним, революція вистояла.

так отож. в теорії базою для домовленостей (хоча з ким?) мають бути 15 пунктів Порошенка. але геніяльні діячі типу Бородая клали на ці пункти, а Порошенко і радий. просто трохи пограв для нас комедію, виступивши з інагуараційною промовою. на тому порох закінчився, пішли шоколадні будні.
    З путлером, з ким же ще? Всі ці Царьови, Бородаї та Медведчуки - просто маріонетки. А Гіркини, Бабаї та Безлери - гарматне м'ясо. І якби нам те не було огидно, але саме від нашої здатності домовитись з путлером залежить у найближчі роки благополуччя нашої держави.

Ну так вона не зміниться, як вона не міняється вже 350 років.
    і якщо здатися в полон, краще не стане.
    Не треба ототожнювати політику, перемовини (навіть, компромісні) зі здачею в полон. Наше завдання - при найменших втратах і за допомоги зарубіжних партнерів поставити паРашу в такі умови, щоб далі проводити активну деструктивну політику по відношенню до України путіноїдам стало б максимально некомфортно...
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++

Зі сторінки Губарєва у ФБ:

"Вопрос Игорю Стрелкову от российского товарища:

- Просьба уточнить один вопросик - что за подразделения укропов сейчас против Вас воюют - правосеки (Нацгвардия) или военнослужащие ВСУ (те, кому Поросёнко приказал прекратить огонь)? Что за части? Может есть данные разведки по данному вопросу?
    Ну и, если возможно, отметьте, как лично Вы относитесь к результатам переговоров в Донецке - да и к самой идее переговоров с укробандитами?

- Разговаривать с ними можно только с "позиции силы" и никак иначе. Верить нельзя ни одному слову. Совсем.
    По первому вопросу - воюют все, кому приказано. И НГ и ВСУ. Они пытаются под прикрытием "соглашения о прекращения огня" быстренько и спокойненько занять новые позиции и на них укрепиться."

https://www.facebook.com/pgubarev
    Пророк

infospacer, якась аморальна розмова у нас виходить...
    ну я розумію, сучому потроху шоколад болить, а ви-то чого його виправдовуєте?
    ПІД СЛОВ'ЯНСЬКОМ ЗБИЛИ УКРАЇНСЬКИЙ ВЕРТОЛІ МІ-8
    Вівторок, 24 червня 2014, 17:40

Під Слов'янськом біля гори Карачун терористи збили український вертоліт Мі-8.
    Про це "Українській правді" повідомили бійці Нацгвардії, які стоять на одному з блокпостів біля міста.
    За їхніми словами, вертоліт підбили при зльоті з гори.
    Співрозмовник також додав, що встановлено місце, звідки стріляли по вертольоту.
    Туди направили військову техніку.

Українська правда
    знаєте, що буде далі? Потрох абе ще якась падла типу Чалого скаже, що це провокація, аби зірвати мирний процес. не піддамося на провокації!
    і так - ще з півроку, поки триватимуть переговори Кучми з Медведчуком. ви в цьому бачите хитрий план, а я - те, що є насправді: дебілізм і зраду.
    Пророк

А где же санкции? http://korrespondent.net/ukraine/pol...romom-podpysan
    Пророк

ну я розумію, сучому потроху шоколад болить, а ви-то чого його виправдовуєте?
    Я його не виправдовую, просто, на відміну від Вас, вважаю його дії цілком логічними. Бо, ще раз наголошую, основна мета - не перебити якнайбільше кендюхів з автоматами, а якнайшвидше повернути Україну до нормального, мирного життя, звичайно, без територіальних втрат.
    Просто треба правильно провести межу між розумним політичним компромісом і зрадою національних інтересів. Я вважаю, що межа ця Порошенком поки що не перейдена.

знаєте, що буде далі? Потрох абе ще якась падла типу Чалого скаже, що це провокація, аби зірвати мирний процес. не піддамося на провокації!
    і так - це з півроку. ви в цьому бачите хитрий план, а я - те, що є насправді: дебілізм і зраду.
    А чому "півроку", а не до 27-го, як казав президент?
    Ось дивіться:
    1. У Нормандії європейські лідери, я впевнений, наголошували на продовженні спроб мирного вирішення конфлікту.
    2. Після інаугурації війська перейшли у наступ, звільнили Маріуполь, Красний Лиман, розширюють територію, підконтрольну Києву, встановлюють нові блок-пости. Що наочно демонструє достатню рішучість президента (порівняно з тим же Турчиновим, наприклад).
    3. Показавши свою рішучість, далі, з огляду на п.1, президент проявляє мирні ініціативи і пропонує 7-денний термін для складення зброї та відходу найманців (термін цей дивовижно збігається з датою підписання Угоди про Асоціацію, де при зустрічі з європейськими лідерами Порошенко може сказати: "Бачити, мої мирні ініціативи дають плоди!" або "Бачите, я зробив усе, що міг..." (в залежності від результатів перемир'я))
    4. Після підписання угоди та звітування перед світовою спільнотою про результати "мирного плану" - продовжити почате, тобто перекривати кордон та вибивати бойовиків.

Що в усьому цьому Вам не подобається? Звичайно, дуже гарно було б, якби перед запровадженням "мирного плану", кордон таки був би перекритий, але... "ну, не шмогла я, не шмогла..."

P.S. І ще:
    Ви, звичайно, не наївний хлопчик і тому я не вважаю, що маю право давати Вам поради. Але я, особисто, вже давно перестав в політиці шукати мораль...

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    А где же санкции? http://korrespondent.net/ukraine/pol...romom-podpysan
    "По данным пресс-службы, стороны планируют получить все необходимые разрешения для строительства Южного потока до конца 2015 года."

Пусть получают. Может, к тому времени и "Поток" мало кому будет нужен...
    Пророк

Що в усьому цьому Вам не подобається?
    плачевний результат. і безглузді смерті українців для задоволення амбіцій порошенка та забаганок путіна.
    продовжимо розмову 28-го.
    Пророк

Ми можемо винищувати найманців і сепаратистів сотнями і тисячами, втрачаючи при цьому сотні і тисячи життів своїх вояків - і все одно у паРаші вистачить грошей, людей та зброї, щоб РОКАМИ не давати нам спокійного життя.
    Розповів би ти це фінам у 39-му...

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    короче, мир на домбаси в обмен на Крым. пиздец!
    а це звідкіля припущення? Їм Крим ні на шо обмінювати немає потреби - він і так де-факто російський і ніхто його не відбере.

І ні Порошенко, ні ми з Вами нічого тут зробити не можемо. А от після 27-го - подивимось...
    а от давайте до виборів почекаємо, а от давайте до інавгурації, а давайте тепер до 27, а потім давайте до Дня Конституції, а тоді вже до першого дзвоника! От тоді точно діло буде! Перший дзвоник це вам не шубу в труси заправляти.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Розповів би ти це фінам у 39-му...
    Путін - це далеко не Сталін. Той таки справді думав про користь КРАЇНІ, а не лише про задоволення власних амбіцій чи особисту помсту за образи...
+ Ответить в теме