Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25815Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 296 из 1423
Показано с 2,951 по 2,960 из 14223.
    бог

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Не суть важно, вони всі з однієї контори.
    ...вот это откровение! Только сейчас дошло??? писал же...пока не набьют кендюх по полной от войны-не угомонятся...и число жертв с обеих сторон совершенно не имеет значение!

Пророк

Щось мені здається, що Пєтюня прекрасно реалізує "мирний план" Путіна. Або Медведчука. Або Фірташа.
    А может и нет:

Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А кто у нас основные потребители газа по регионам. нкто быстрой инфой не владее
    в "Тижні" бачив статистику, точно цифри не назву, але це металургія і хімія Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької областей, + одеський припортовий завод.
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А может и нет:
    может и нет, але фактаж поки такий:
    На переговори з Кучмою і ОБСЄ приїхав Царьов, Медведчук та Бородай
    Понеділок, 23 червня 2014, 18:33

Переговори з реалізації мирного плану з врегулювання конфлікту на сході України розпочалися в Донецьку.

Як передає кореспондент "РИА Новости", на зустріч в будівлю обладміністрації вже прибули посол Росії в Україні Михайло Зурабов, два представника ОБСЄ, екс-президент України Леонід Кучма, глава громадської організації "Український вибір" Віктор Медведчук, один з лідерів терористичної організації "ДНР "Олександр Бородай, лідер проросійського руху "Юго-Восток" Олег Царьов.
    Очікується, що протягом години прибудуть представники терористичної організації "ЛНР".

"Без представників Луганська поки не починаємо", - сказав один з представників "ДНР".
    Раніше прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков заявив, що президент РФ Володимир Путін вітає повідомлення про початок попередніх контактів Медведчука в Донецьку і Луганську.
    Офіційно Медведчука з боку України ніхто не делегував.
    ЗМІ повідомляли, що в ході переговорів із представниками так званої "ДНР" Медведчук дістав згоду на зустріч із місією ОБСЄ по налагодженню діалогу між Києвом і південно-сходом України, яку РФ підтримує на рівні посла.
    Це легалізація терористів, вони тепер поважні учаснгики переговорів. і кум Путіна Медведчик - їхнє обличчя.
    про що ці переговори, які цілі поставлені - українське суспільство не знає.

а три дні тому Порошенко казав, що переговорів з терористами не буде за жодних умов.
    За словами нардепа Ірини Геращенко Петро Порошенко за жодних умов не буде вести переговорів з терористами з “ДНР” та “ЛНР”. Уповноважений президента з урегулювання ситуації на Донбасі зазначила, що Порошенко планує розширювати коло учасників переговорів стосовно врегулювання кризи на Сході.
    "Президент буде розширювати коло діалогу. Очевидно, що жодних переговорів з ЛНР та ДНР не може бути, адже з організаціями, які беруть на себе відповідальність, що вони збивають літаки без жалю, переговори не ведуться. Переговори ведуться з тими, хто хоче миру", - сказала Геращенко.
    це створення у нас Абхазії або Придністров'я, яке залишиться бомбою під Україною; ми з вам будемо фінансувати це утворення (відбудовувати інфраструктуру, згідно "мирного плану" ім. Петруччіо), платити дотації Ахметову, а в потрібний момент воно здетонує, от і весь план.

на всякий випадок українське керівництво вирішило розформувати батальйон "Айдар".
    Командир батальона территориальной обороны "Айдар" Сергей Мельничук заявляет о попытках расформирования батальона. Об этом он сообщил на пресс-конференции. "После боя 17 июня вышло распоряжение, чтобы мы оставили свои позиции вблизи Луганска, потом нас планировали полностью вывести из зоны проведения антитеррористической операции, после чего окончательно расформировать", - цитируют Мельничука Українські Новини.

По его словам, соответствующий приказ был подписан 20 июня исполняющим обязанности министра обороны Михаилом Ковалем.

Мельничук подчеркнул, что лишь связавшись с Президентом Петром Порошенко через секретаря Совета национальной безопасности и обороны Андрея Парубия удалось приостановить действие вышеуказанного приказа.
    "Это было только устное распоряжение Президента, через СМИ я призываю его, чтобы в ближайшее время приказ вышел в письменном виде, так как у нашего батальона уже требуют вернуть медицинское оборудование и полевую кухню, которые принадлежат Минобороны", - заявил Мельничук.
    Командир "Айдара" уверен, что попытки расформировать батальон предпринимаются чиновниками из Министерства обороны, которых завербовали российские спецслужбы.
    вони, мабуть, картинку псують. заважають перетирати в такій гарній компанії, з Царьовим, Медведчуком і Шуфричем. які милі люди тепер вирішують долю України!
    Філософф

А тим часом останні новини з Ростовської області. Спілкувався з далекими родичами, які там проживають. Далі дослівна цитата: "У нас здесь море украинских танков и украинских солдат". Схоже, в хід пішла форма і техніка, захоплена в Криму. Що найцікавіше, вони щиро вірять, що то українська армія прийщла нападати на Росію.
    Якщо раніше на хвилі інформаційної війни у мене проскакувала думка, що це може скоро закінчитися, то тепер таке як серйозні бойові дії ще не починалися.
    Пророк

в "Тижні" бачив статистику, точно цифри не назву, але це металургія і хімія Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької областей, + одеський припортовий завод.

может и нет, але фактаж поки такий:

Це легалізація терористів, вони тепер поважні учаснгики переговорів. і кум Путіна Медведчик - їхнє обличчя.
    про що ці переговори, які цілі поставлені - українське суспільство не знає.

а три дні тому Порошенко казав, що переговорів з терористами не буде за жодних умов.
    Напевно, Царьова, Бородая та Медведчука у Президента терористами не вважають

А якщо серьйозно - хто такий зараз Кучма? Які у нього повноваження? Від усього, про що він там "домовиться", можна з легкістю відмовитись. А після того, як він заявив, що "Крим втрачено назавжди" - то його не дуже й шкода буде, у разі чого...

А тим часом:

"Шевченківським районним судом м. Києва задоволено ініційовані та погоджені Генеральною прокуратурою України клопотання щодо надання дозволів на затримання ряду самопроголошених «високопосадовців» «ДНР» та «ЛНР» для розгляду питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Загалом мова йде про обрання вказаної міри запобіжного заходу 11 представникам так званих «республік»: «Прем’єр – міністру ДНР» Олександру Бородаю, «голові Служби безпеки ДНР» Олександру Ходаковському, «Віце – прем’єр міністру по соціальній політиці ДНР» Олександру Калюському, «Міністру праці та соціальної політики ДНР» Роману Лягіну, «Міністру інформації та масових комунікацій ДНР» Олександру Хрякову, «керівнику управління справами уряду ДНР» Борису Литвинову, «Міністру економічного розвитку ДНР» Володимиру Підгірному, а також «Міністру оборони ЛНР» Ігорю Плотницькому, «Міністру внутрішніх справ ЛНР» Юрію Івакіну, «голові Центральної виборчої комісії ЛНР» Олександру Малихіну, «голові парламенту ЛНР» Олексію Карякіну."

http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m...=rec&id=140393
    Пророк

хто такий зараз Кучма? Які у нього повноваження? Від усього, про що він там "домовиться", можна з легкістю відмовитись.
    не можна - його туда послав Порошенко. я вище давав посилання:
    23.06.2014 15:28
    Прес-служба Президента України
    У Донецьку відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи за участі Л.Кучми, М.Зурабова та Х.Тальявіні
    23 червня у Донецьку відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану Президента по врегулюванню ситуації на сході України. Мета засідання -- визначення етапів реалізації мирного плану.
    ну і терористи на ці переговори підтягнулись.
    ще раз: Кучма по команді Порошенка веде переговори з терористами.

а ось і результати переговорів: терористи отримали що хотіли.
    так называемый "премьер" "ДНР" Александр Бородай:
    "Мы в ответ на прекращение огня со стороны Киева обязуемся прекратить огонь до 27 июня".

По его словам, в случае прекращения огня "мы сможем договориться и перейти, по крайней мере, начать консультации о ведении переговоров о мирном урегулировании конфликта". "Передвижение войск на территории республик также прекращается, как и применение огня — режим тишины", — сказал Бородай.
    і клали вони на 15 пунктів плану Порошенка, типу звільнення заручників, роззброєння, звільнення адмінбудівель. мабуть, вони в душі сміються з цього дешевого придурка.

фсьо, Пєця віддав їм територію і людей, які там живуть. ці території не підпорядковуються Україні, але Україна платитиме їм данину. а вони там здійснюватимуть етнічні чистки. і це законсервовано на невизначений термін. піздєц.
    Пророк

не можна - його туда послав Порошенко. я вище давав посилання:
    Що значить - послав? Десь є документ, яким офіційно окреслені повноваження Кучми на цих перемовинах? Якщо ні - то результати, максимум, консультативні.
    а ось і результати переговорів: терористи отримали що хотіли.
    і клали вони на 15 пунктів плану Порошенка, типу звільнення заручників, роззброєння, звільнення адмінбудівель. мабуть, вони в душі сміються з цього дешевого придурка.

фсьо, Пєця віддав їм територію і людей, які там живуть. ці території не підпорядковуються Україні, але Україна платитиме їм данину. а вони там здійснюватимуть етнічні чистки. і це законсервовано на невизначений термін. піздєц.
    Я не розумію, чому Вас так тягне на песимізм. Якщо та частина бойовиків, що підкорюються Бородаю, перестануть стріляти у наших хлопців - хіба це погано? Чи Ви вважаєтє, що після цього Пєтя залашить владу на Донбасі їм? Дуже сумніваюсь...
    Пророк

Що значить - послав? Десь є документ, яким офіційно окреслені повноваження Кучми на цих перемовинах? Якщо ні - то результати, максимум, консультативні.
    ну що ви як дитина. я двічі давав посилання на прес-службу президента, де йдеться про те, що він відрядив Кучму на переговори. ви не вірите?
    документа я не бачив. але що це міняє?
    Потрох перед тим казав, що переговорів з терористами не буде. значить, збрехав.
    Потрох казав, що кордон перекрито, але ми всі бачили відео з Довжанського. Значить, ще раз збрехав.
    забагато для двох тижнів на посаді президента.
    Я не розумію, чому Вас так тягне на песимізм. Якщо та частина бойовиків, що підкорюються Бородаю, перестануть стріляти у наших хлопців - хіба це погано? Чи Ви вважаєтє, що після цього Пєтя залашить владу на Донбасі їм? Дуже сумніваюсь...
    ох... я намагаюсь бути реалістом.
    Я вам нагадаю, що завдання Президента - не умовити бандитів не стріляти у військових, а зебезпечити незалежність і недоторканість України, а також безпеку, права і свободи її громадян, а не віддавати їх в якості заручників. я кажу тут дуже м'яко, мої знайомі з Донецька і Краматорська використовують інші слова.
    наші військові - це даний йому конституцією інструмент захисту країни, чорт забирай. вони мають виконувати свою роботу. і Президент теж.
    а на чому грунтується ваш оптимізм, дозвольте спитати? чому ви так сподівєтесь на президента, який постійно бреше?
    бог

Потрох збрехав.
    Потрох ще раз збрехав.
    Президент постійно бреше?

...а Я о чём?
    Пророк

ну що ви як дитина. я двічі давав посилання на прес-службу президента, де йдеться про те, що він відрядив Кучму на переговори. ви не вірите?
    документа я не бачив. але що це міняє?
    Це міняє дуже багато. В багатьох видах людської діяльності слова повинні бути підкреслені ДОКУМЕНТАМИ, а в політиці - перш за все. Так, Порошенко міг відрядити будь-кого на переговори, але, якщо повноваження відрядженого чітко не окреслено - переговори практично не мають сенсу. Адже невідомо, що може обіцяти чи гарантувати такий учасник переговорів від імені сторони, що його направила. Найвірогідніше - це просто посередник, який має вислухати всі сторони та передати їх точку зору президенту. Можливо, щось і запропонувати, але, як кажуть, "не для протоколу".
    Потрох перед тим казав, що переговорів з терористами не буде. значить, збрехав.
    Потрох казав, що кордон перекрито, але ми всі бачили відео з Довжанського. Значить, ще раз збрехав.
    забагато для двох тижнів на посаді президента.
    Вибачте, але Ви, здається, маєте занадто наївний погляд на політику взагалі і сучасну політику, зокрема.
    Порошенко не веде переговорів з терористами, бо: а) Медведчук, Царьов і Бородай поки що не названі терористами рішенням суда, і б) Порошенко взагалі не веде переговорів на Донбасі, їх веде Кучма
    Порошенко не казав, що кордон перекрито, це наше МО ляпнуло, бо треба було до 20-го це зробити, схоже. Ну, і так би мовити, не зробив - так хоч відзвітую. Генерали ж практично всі ті ж, бюрократично "підковані"...
    ох... я намагаюсь бути реалістом.
    Я вам нагадаю, що завдання Президента - не умовити бандитів не стріляти у військових, а зебезпечити незалежність і недоторканість України, а також безпеку, права і свободи її громадян, а не віддавати їх в якості заручників. я кажу тут дуже м'яко, мої знайомі з Донецька і Краматорська використовують інші слова.
    наші військові - це даний йому конституцією інструмент захисту країни, чорт забирай. вони мають виконувати свою роботу. і Президент теж.
    а на чому грунтується ваш оптимізм, дозвольте спитати? чому ви так сподівєтесь на президента, який постійно бреше?
    По-перше, я не сподіваюсь, просто не роблю поспішних висновків.
    По-друге - брешуть всі політики без винятку. Головне, щоб наші брехали для користі справи, а не для власної користі.
    По-третє, як я розумію, головні завдання Президента на Донбасі зараз:
    1. Мир.
    2. Роззброєння населення.
    3. Арешт, знищення або депортація "добровольців".
    4. Відновлення нормального функціонування легітимних місцевих органів влади.

Тільки виконавши перераховані завдання, влада і президент зможуть розпочати роботу над вирішенням тих питань, про які писали Ви. Бо зараз немає, на жаль, у України достатніх інструментів, як воєнних, так і політичних, щоб швидко, ефективно і прямолінійно відновити лад і спокій на Донбасі.

Що ж до цих "кучмівських" переговорів - я взагалі вважаю, що це просто PR-акція путлера перед Європою, щоб продемонструвати свою миролюбність. Не дарма ж в них приймають участь Медведчук і Зурабов, які до цього часу ніякого відношення до конфлікту взагалі не мали.
+ Ответить в теме