Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25927Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 264 из 1434
Показано с 2,631 по 2,640 из 14333.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Україні потрібен результат. Швидше за все, це має бути результат і дипломатії, і військових дій. без успішних бойових дій дипломатія нікого не цікавитиме.
    результати бойових дій за ніч і ранок я трохи бачу - Маріуполь, Сніжне.
    результатів дипломатії (одностороннє припинення вогню, заява про "круглий стіл", "гуманітарний коридор" і дивна заява для Путіна про те, що відправка в Україну бойовиків на танках "неприйнятна") - не бачу. вірніше, я їх бачу у відкритті кордону (віддали бандитам 100 з гаком км кордону, а тепер кров'ю їх собі повертаємо) і в тому, що сепаратори мали час зікріпитися.
    Для нас важливо не тільки (та й не стільки, чесно кажучи) вигравати окремі бої. Треба вигравати ВІЙНУ. А тут ми маємо покладатися, перш за все, на політику і дипломатію. Звичайно, це не означає припинення військового спротиву, але ми мусимо визнати, що військовий потенціал України зараз набагато поступається російському. І в оснащенні, і в фінансових можливостях, і в досвіді та навичках бійців. І те, що російських танків немає в Києві - насамперед, результат політичних і дипломатичних процесів, а не військових.

Виграти цю війну з невеликими втратами та у відносно короткі строки ми зможемо лише політичними методами. Які, на жаль, не завжди дають швидкий результат. І перебіг подій за лаштунками політичних процесів - не такий відкритий і зрозумілий, як бойові дії. Але результат, я сподіваюсь, усе ж нас потішить...

Офтоп:
    Подлинное искусство конструктивного дипломатического диалога заключается в том, чтобы собеседник самостоятельно принял решение отправиться нахер.

Banned

віддали бандитам 100 з гаком км кордону, а тепер кров'ю їх собі повертаємо
    А там, это, Литвин ушел уже в отставку, что-то такое краем глаза увидел, или нет? ИМХО это важно

про приєднання півночі Луганщини (Слобожанщини) з її проукраїнськими настроями до Харківської області та про виділення із Донецької області Маріупольської, або Приазовської.
    Однозначно за!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    ...те, що російських танків немає в Києві - насамперед, результат політичних і дипломатичних процесів, а не військових.
    думаю, це результат рефрижераторів з м'ясом. (до речі, слово "kasap" турецькою означає "м'ясо". етимологія саме така.)
    так само і відсутність колорад в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві - результат того, що їм там натовкли пику, а не переконали когось в чомусь
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А там, это, Литвин ушел уже в отставку, что-то такое краем глаза увидел, или нет? ИМХО это важно
    подав, а зранку передумав.
    Пророк

думаю, це результат рефрижераторів з м'ясом.
    Це також, але далеко не головне. Коли це рашисти надто цінували життя навіть своїх солдат?
    так само і відсутність колорад в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві - результат того, що їм там натовкли пику, а не переконали когось в чомусь
    Тут згоден, але ж я і не кажу, що зусилля повинні бути ЛИШЕ дипломатичними.
    Пророк

відсутність колорад в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві - результат того, що їм там натовкли пику, а не переконали когось в чомусь
    Золотые слова!
    Пророк

БудЭм бирить!
    Пророк

Предложение Коломойского

Виктор Пузанов: "А глубокоуважаемый Игорь Валерьевич в течение ближайших 5-6 месяцев построит нам границу с империей. Блять, если ему после этого нация не поставит памятник на майдане, я скажу, что я ничего в этой жизни не понимаю".

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Enter, ...а почему не дать им возможность самостоятельно развиваться?
    А обычные, простые граждане, старики, как с ними быть?!

если бы можно было совков, сепаратистов, "рашу-рашу" собрать в резервации, то я бы и не против, но при этом пострадают и добропорядочные украинские граждане
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Предложение Коломойского

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...47054571_n.jpg

Виктор Пузанов: "А глубокоуважаемый Игорь Валерьевич в течение ближайших 5-6 месяцев построит нам границу с империей. Блять, если ему после этого нация не поставит памятник на майдане, я скажу, что я ничего в этой жизни не понимаю".
    Там ещё, вроде, мины должны были где-то быть...
    Banned

А обычные, простые граждане, старики, как с ними быть?!
    Ну, у них будет очень-очень высокая пенсия, они же за это готовы молодежь сотнями на фарш пускать!

подав, а зранку передумав.
    Вот же урод, и у кого есть какие соображения по этому поводу?
    Пророк

А глубокоуважаемый Игорь Валерьевич в течение ближайших 5-6 месяцев построит нам границу с империей. Блять, если ему после этого нация не поставит памятник на майдане, я скажу, что я ничего в этой жизни не понимаю".
    Зная Колому, это еще большой вопрос, как он "бесплатно" будет её строить. Так же как и армию заправил?
    Ну, и потом - это на словах выглядит хорошо, а как реализовать этот проект не отбив колорадов за границу? Экскаватор пригонят, а по нему из РПГ и шо дальше?
+ Ответить в теме