Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25457Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 239 из 1398
Показано с 2,381 по 2,390 из 13978.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    може якусь державну програму по переселенню і адаптації тих, хто хоче виїхати.
    я мала на увазі адекватних людей, які там зараз ще лишаються
    програма для біженців
    фінансову участь по покупці квитків бажаючим виїхати в росію вже давно коломойський пропонує. білєт в один канєц. і правильно.

Пророк

я мала на увазі адекватних людей, які там зараз ще лишаються
    програма для біженців
    фінансову участь по покупці квитків бажаючим виїхати в росію вже давно коломойський пропонує. білєт в один канєц. і правильно.
    А чому це ми повинні нашу землю віддавати усіляким зайдам? Я вже не кажу про економічні аспекти та те, що "дай палець - вони і руку відкусять". Тобто, віддали Крим, віддамо Донбас - ви вважаєте, Росія та її адепти на цьому зупиняться? Ні, слідом запалає Харків, Херсон, Одеса і т.д. Коротше кажучи, "ні кроку назад"! Досить з ватників Криму (поки що ).
    Пророк

Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А чому це ми повинні нашу землю віддавати усіляким зайдам? Я вже не кажу про економічні аспекти та те, що "дай палець - вони і руку відкусять". Тобто, віддали Крим, віддамо Донбас - ви вважаєте, Росія та її адепти на цьому зупиняться? Ні, слідом запалає Харків, Херсон, Одеса і т.д. Коротше кажучи, "ні кроку назад"! Досить з ватників Криму (поки що ).
    в цьому плані я сепаратист
    да, і крамольне: беріть донбас, в рашку, в луганду, в домбавбе, куда вгодно. якось... після кадрів з розграбованого Метро взагалі не шкода. крим мені досі шкода. там справді можна було б зробити харашо, і місцеві б самі перейшли на бік укр. влади, це побачивши. в криму чудова природа і не повезло з населенням (я не кажу про татар). крим мені шкода було віддавати, шось із ним пов'язано щемке і душевне, хоча я там толком так і не була - останні два роки тільки їздила в сєвас, бахчисарай, ялту.
    да, і дійсно апасность є, від росії можна чекати всього. страшно шо розповзеться ця пошесть як гангрена по нашій країні. я теж цього опасаюсь.
    потрібно озброюватись і вступати в НАТО. більше варіантів я не бачу.
    23q
    23-й участник

да, і крамольне: беріть донбас, в рашку, в луганду, в домбавбе, куда вгодно. якось... після кадрів з розграбованого Метро взагалі не шкода.
    кто тебе давал право разбазаривать украинские земли? самое ценное, что есть у государства - земля!
    Пророк

в цьому плані я сепаратист
    да, і крамольне: беріть донбас, в рашку, в луганду, в домбавбе, куда вгодно. якось... після кадрів з розграбованого Метро взагалі не шкода. крим мені досі шкода. там справді можна було б зробити харашо, і місцеві б самі перейшли на бік укр. влади, це побачивши. в криму чудова природа і не повезло з населенням (я не кажу про татар). крим мені шкода було віддавати, шось із ним пов'язано щемке і душевне, хоча я там толком так і не була - останні два роки тільки їздила в сєвас, бахчисарай, ялту.
    да, і дійсно апасность є, від росії можна чекати всього. страшно шо розповзеться ця пошесть як гангрена по нашій країні. я теж цього опасаюсь.
    потрібно озброюватись і вступати в НАТО. більше варіантів я не бачу.
    Озброюватись - так, треба. В НАТО нас, з неврегульованими територіальними конфліктами ніхто не пустить.
    Віддати Донбас - це, крім усього іншого, в нинішній ситуації - показати свою слабкість. А росіяни і ті гопники, що зараз кричать "расєя" на Донбасі - слабкість не прощають. Для них навіть звичайна миролюбність - ознака слабкості. Втрата Криму - величезний стимул для відділення антиукраїнської частини Донбасу. Хоча й прихильників України там живе чимало. І хоч зараз їх там майже не видно - насправді вони є, і немало. Якщо сила в Донецьку та Луганську буде на нашому боці - то й справжнє співвідношення українців та "антиукраїнців" буде видніше
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Прямиком на Вперду эшелонами отправлять Сибирь осваивать!
    Скоро, кстати, российские власти будут смело рапортовать о резком всплеске рождаемостии в России, конечно, за несколько месяцев несколько миллионов человек!!! Полодовитые, ага!
    такое население нахер никому не нужно. им сколько не помогай - никогда не оценят. а в целом хорошо бы было, сам готов пару билетов в одну сторону купить.
    Пророк

Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    такое население нахер никому не нужно. им сколько не помогай - никогда не оценят. а в целом хорошо бы было, сам готов пару билетов в одну сторону купить.
    У нас такого населения, которое, дай ему волю - с удовольствием пограбит и "Метро", и "Сельпо", и ювелирки - тоже хватает. Но это совсем не значит, что Полтавщину нужно выпихнуть из Украины...
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    кто тебе давал право разбазаривать украинские земли? самое ценное, что есть у государства - земля!
    ніхто
    це просто моя особиста думка. я не депутат, не чиновник, не займаю керівних посад, і ніяких наслідків кромі розпаленого на форумі срача мої слова не мають:)
    земля - так, цінно. але і громадяни теж грають роль. ті, хто ці землі населяє. в першу чергу, звичайно, хай їдуть ті, хто тут себе почуває чужим, хоче жити в рашкє чи інших країнах. по-друге, потрібно провести референдум. їхні липові референдуми для мене не мають ніякої юридичної сили. я б повірила результатам всеукраїнського реферундуму щодо устрою україни (чи вважаєте ви шо україна має бути унітарною чи федеративною республікою). з міжнародними спостерігачами, все чесно і законно. подивитись результати. і назавжди закрити це питання. шоб ніяких голосів домбаса більне не чути (тим більше шо це голос автоматної черги)

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    У нас такого населения, которое, дай ему волю - с удовольствием пограбит и "Метро", и "Сельпо", и ювелирки - тоже хватает. Но это совсем не значит, что Полтавщину нужно выпихнуть из Украины...
    як показує статистика, полтавщину хоча б не догодовують (ба більше - вона перечисляє в бюджет вдічі більше, ніж отримує з нього), як наших кормільцев домбаських. шо не вкинь в ту шахту - тіки загуде. мільйон - мільйон. мільярд - мільярд. чорна діра.

мародьори, убивці і бандіти є скрізь. але тільки там зерно ненависті упало в таку благодатну почву. на полтавщині, я впевнена, такого не могло б ніколи відбутися
+ Ответить в теме