Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25468Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 191 из 1399
Показано с 1,901 по 1,910 из 13989.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Виникає закономірне питання, чому за Донечан мають гинути хлопці з усієї України,
    Украинские ребята гибнут за Украину, за очищение ее от гангрены террора. Если не придавить там зараза поползет дальше.

А потім загиблих полтавців ще й фашиками обізвуть?
    Это та. Тут уместно вспомнить США, их так или похоже и называют и ненавидят. Хотя кто есть фашист уже каждая собака знает.

Odo
    -

Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    ...и это пишет тот, который в соседнем топике утром ратовал за объединение страны, единую нацию и все такое в таком духе...
    Я не відмовляюся жодним чином від закликів до єдности, але людина має свободу воли, а це означає, що коли донечани рішили впертися рогом до кінця і перстом не поворухнути за єдність з Україною і проти окупантів, то наші зусилля можуть виявитися марними і не треба переоцінювати ці зусилля, без воли другої людини або гурту людей вони матимуть дуже обмежений вплив.

Мене ж зараз непокоїть думка про те, скільки Полтаві залишилось часу "пишатися" поки постукають і до нашої хвіртки: 2-3 місяці, чи може ми і цього не маємо? І як і чим ми реагуватимемо на окупацію?
    Пророк

У мене виникає закономірне питання, чому за Донечан мають гинути хлопці з усієї України
    Пан служив у збройних силах?
    Пан має розуміння того, що таке "військовий наказ командира"?

Взагалі, одна з основних проблем української влади у тяжкий період - зайва толерантність.
    Зараз методи повинні бути більш жорсткі.

P.S.
    То хлопцям зі Львова, Вінниці, виходить, можна їхати до Луганди та доМбасу, а полтавцям нЬЄ? Мама не пускає?
    Пророк

Я не відмовляюся жодним чином від закликів до єдности, але людина має свободу воли, а це означає, що коли донечани рішили впертися рогом до кінця і перстом не поворухнути за єдність з Україною і проти окупантів, то наші зусилля можуть виявитися марними і не треба переоцінювати ці зусилля, без воли другої людини або гурту людей вони матимуть дуже обмежений вплив.

Мене ж зараз непокоїть думка про те, скільки Полтаві залишилось часу "пишатися" поки постукають і до нашої хвіртки: 2-3 місяці, чи може ми і цього не маємо? І як і чим ми реагуватимемо на окупацію?
    Вот ты правильно щас за Полтаву вспомнил: потому что через пару месяцев там найдется кучка граждан, хотящих в Россию - и придется им, к сожалению, уступить - а иначе как быть? Свобода воли ведь. Не воевать же против их воли? Придется поднимать и в Полтаве триколор.
    Філософф с автоматом

Вот ты правильно щас за Полтаву вспомнил: потому что через пару месяцев там найдется кучка граждан, хотящих в Россию - и придется им, к сожалению, уступить - а иначе как быть? Свобода воли ведь. Не воевать же против их воли? Придется поднимать и в Полтаве триколор.
    А может лучше повторить Одессу? И сомневаюсь я, что у нас многие захотят поднять это говно)))
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    А может лучше повторить Одессу? И сомневаюсь я, что у нас многие захотят поднять это говно)))
    Хочешь сказать, в Одессе отлично погуляли? Я бы такой вот чтобы и Одессу не повторять. Только вот, козлов этих парашистских надо было еще в зародыше давить - однако, менты их покрывали.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Украинские ребята гибнут за Украину, за очищение ее от гангрены террора. Если не придавить там зараза поползет дальше.
    Я згоден, що зараз, напевно иншого виходу Україна і не має, але гаразд, а що буде коли придавити, просто уявімо, що все вже скінчилося? Ви думаєте, вони це просто так забудуть і проковтнуть? Адже багато хто там ідентифікує себе саме із сепаратистами і вважає їх визволителями. У багатьох Стокгольмський синдром. Вчора слухав новини на Ера-ФМ з Луганська, не знаю, наскільки можна довіряти таким репортажам зараз, але людина каже все спокійно, все нормуль, складається враження, що місцевих все влаштовує. Тобто, мене непокоїть те, що майже не чути голосів з Луганщини та Донеччини тих, кого б різко не влаштовувала ця ситуація.
    Пророк

Мене ж зараз непокоїть думка про те, скільки Полтаві залишилось часу "пишатися" поки постукають і до нашої хвіртки: 2-3 місяці, чи може ми і цього не маємо?
    Есть некая вероятность что до 25го можно сажать картошку, пить пиво, гулять и тп.:
    Россия объявила о проведении военных учений в день выборов в Украине, - Дещица

Хотя это может быть инфодеза и нападут завтра в 4:00, например.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Пан служив у збройних силах?
    Так.

Пан має розуміння того, що таке "військовий наказ командира"?
    Так.

Взагалі, одна з основних проблем української влади у тяжкий період - зайва толерантність.
    Зараз методи повинні бути більш жорсткі.
    P.S.
    То хлопцям зі Львова, Вінниці, виходить, можна їхати до Луганди та доМбасу, а полтавцям нЬЄ? Мама не пускає?
    Пан має розуміння, що деякі накази пізніше розцінюються, як злочинні і кваліфікуються, як злочини проти людяности і всі хто їх виконував підлягають суду? Тому роздумів про ситуації, де гинуть люди, як правильно у них поводитися ніколи не буває забагато, про те, що мало думали потім завжди шкодують, але час не повернути навспак, думайте зараз!

Хіба у Полтаві таких громадян більшість?
    Пророк

Новиє ліца в міністєрствах ДНР.

Тобто, мене непокоїть те, що майже не чути голосів з Луганщини та Донеччини тих, кого б різко не влаштовувала ця ситуація.
    Люди в страхе за свою жизнь боятся высказывать свое мнение. Ведь несогласных с линией бандитов просто там убивают и калечат. Это же восток.
+ Ответить в теме