Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25891Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 185 из 1431
Показано с 1,841 по 1,850 из 14307.
    штатний скептик

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    5:46...
    5:47 - поднята майка, подтеки совсем не напоминают свежие (а ведь прошло всего несколько секунд) - имеют четкие границы, будто подсыхали на коже, а не размазаны тканью майки, кровь из раны не сочится. И потом - там столько народу на дороге было (видно из другого ролика) - а стреляли в того, которого снимали? Чудеса...

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    судячи з усього, як Ахметов, так і Тарута втратили контроль над ситуацією у регіоні
    Так я коли про управління писав зовсім не цих персонажів мав на увазі. If you know what i mean...
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Так я коли про управління писав зовсім не цих персонажів мав на увазі. If you know what i mean...
    А те, которых ты имеешь ввиду, финансируют и развивают лишь хаос, бандитизм и беспорядки. Именно это им сейчас нужно.
    Пророк

Говорю ж, крымский сценарий. К РФ отойдет или по типу Приднестровья будет - решат в кремле исходя из собственной выгоды.
    России Донбасс нафиг не нужен с его "золотыми" шахтами в составе страны. В противном случае его бы еще два месяца назад забрали как Крым : с "вежливыми" людьми и без единого выстрела (привет украинским "полководцам", которые за месяц "боев" потеряли уже две области)
    Зануда

Практично всі, у т.ч. і дописувачі вище переконані, що Росія не піде далі приєднувати території. Я хотів би розділяти Ваш оптимізм, але не можу.
    Переконаний, що Путін навряд чи діє цілком раціонально і зважати на економічні потреби чи наслідки його дій для Росії не має наміру.
    Думаю, що зараз процеси керовані жагою влади та прагненням змінити світ (не менше) на краще. Впевнений, що поки Путіну не вдасться зробить щось виключне (на його думку), таке, що ще не робив жоден лідер держави, він не заспокоїться.
    Хотів би помилитися, але.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Практично всі, у т.ч. і дописувачі вище переконані, що Росія не піде далі приєднувати території. Я хотів би розділяти Ваш оптимізм, але не можу.
    Йому ж треба буде якусь отмазку придумувати, як так - Крим попросився і взяли до себе, а ДоМбасс похєріли. Простіше приєднати )

Путін навряд чи діє цілком раціонально і зважати на економічні потреби чи наслідки його дій для Росії не має наміру.
    Думаю, що зараз процеси керовані жагою влади та прагненням змінити світ
    +1
    Для них не проблема буде пояснити населенню, що жити стало гірше не тому, що треба кормити 2 нові депресивні регіони, а тому що США, ЄС, жидоріптелоіди....
    kavapoltava

Это гениально...
    https://www.facebook.com/photo.php?f...5003902&type=1
    Пророк

+1
    Для них не проблема буде пояснити населенню, що жити стало гірше не тому, що треба кормити 2 нові депресивні регіони, а тому що США, ЄС, жидоріптелоіди....
    На перших порах - так. Але чи надовго вдасться заспокоїти народ? Тим більше, якщо США та ЄС не збрешуть і таки почнуть запроваджувати масштабні економічні санкції? Адже, по-перше, росіяни вже ЗВИКЛИ жити більш-менш заможно, а, по-друге, російська економіка вже зараз стагнує і дуже залежить від зовнішнього товарообігу (експорт вуглеводнів та імпорт ширвжитку). Якщо санкції будуть достатньо потужними, то економічна ситуація в Росії почне погіршуватись швидкими темпами, а 6 мільйонів дармоїдів на Донбасі, додані до 2 мільйонів кримських, будуть чималим тягарем.
    23q
    23-й участник

Угорці, які проживають на території України, повинні отримати автономію і подвійне громадянство.

Про це заявив у парламенті Угорщини прем'єр-міністр Віктор Орбан.

"Ми розглядаємо угорське питання як європейське питання. Угорці, які живуть у Карпатському регіоні, мають право на подвійне громадянство, на права національної спільноти й на автономію", - зазначив він.

На думку Орбана, питання про становище угорців в Україні викликають особливу гостроту в Будапешті.

"Становище 200 тисяч угорців за національністю, які живуть в Україні, надає цьому питанню особливої гостроти. Угорська громада там повинна отримати подвійне громадянство, всі права національної спільноти, а також вона має отримати можливість самоврядування. Це наші чіткі очікування від нової України, яка зараз постає", – додав угорський прем'єр.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    5:46...
    Это ранение из автомата или пулемета? Спектакль...Посмотрите видео расстрела на Майдане, там видно что происходит с человеком при попадании в него пули. На видео оттуда также можно увидеть как выглядят пулевые ранения...

Я тоже не разделяю данного оптимизма. На данный момент агрессор делает ставку на хаос в данном регионе, а далее скорее всего будут введены войска. Не забываем о главной цели Путин - уничтожить Украину как независимое государство. Он про это неоднократно заявлял обожающим его россиянам и их слепую преданность не может не оправдать.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Якщо санкції будуть достатньо потужними, то економічна ситуація в Росії почне погіршуватись швидкими темпами, а 6 мільйонів дармоїдів на Донбасі, додані до 2 мільйонів кримських, будуть чималим тягарем.
    Цель оправдывает средства. Рассияне будут радостно сыты тем что Украины не будет.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Якщо санкції будуть достатньо потужними,
    Этого не будет. Западу проще стереть Украину с карт в Гугле чем реально давить Россию. У Запада есть торговые связи с Россией, которые он терять не хочет.

Только сопротивление украинского народа может остановить агрессора. Собственно история других методов борьбы за независимость не знает.
+ Ответить в теме