Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25679Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1386 из 1413
Показано с 13,851 по 13,860 из 14125.
    Пророк

Re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Хотілось би дізнатись, до яких цифр апелюєте?
    До мобілізаційного потенціалу двох територій. населення України - приблизно 40 мільйонів, населення Лугандона - приблизно 2 мільйони.
    Якщо при такій різниці Україна може виставити армію лише втроє більшу за Лугандонську, то це проблема України.
    Хорватія мала армію в 200 000 багнетів, при населенні 4 млн., в умовах ембарго на постаки зброї і відсутності власного виробництва.

Igor правий. Пашинський каже, що під Харковом ми втратили боєприпасів да 1 млрд. доларів. В Сватово - так само. Розумієте, з таким командуванням і 100-кратна перевага не допоможе - армія маме себе перестріляє.

Що ж стосується повільного удушення ворога, то я двома рукамии за і вважав би це головною тактикою, але в неї погано вписується безкоштовне постачання згаданому вороги електроенергії та інших стратегічних ресурсів.

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    якась там дуже дивна війна...
    Евреї вже 100 років у себе воюють, і куди довоюються ще неясно. Варіант з бліцкригом на Донбасі ще у 14му прое пустили. В хорватський сценарій особисто я вже не вірю. Далі залишається варіанти ПМР, Абхазія і т.д., або арабо-ізраїльський конфлікт.
    І всі ці війни не мають нічого спільного з тими, що у підручниках історії ми зустрічали.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    До мобілізаційного потенціалу двох територій. населення України - приблизно 40 мільйонів, населення Лугандона - приблизно 2 мільйони.
    А 140 мільйонів ще однієї країни не забули накинути?

Що ж стосується повільного удушення ворога, то я двома рукамии за і вважав би це головною тактикою, але в неї погано вписується безкоштовне постачання згаданому вороги електроенергії та інших стратегічних ресурсів.
    от тому вже ніякі хорватські сценарії і не розглядаю
    Пророк

А 140 мільйонів ще однієї країни не забули накинути?
    Нам своє робить.

Srby (na vrby) теж любили казати - нас с рускімі братушкамі 150 міліонов, але ситуація склалась так, що братушки не рипались. тому нам треба чекати слушної нагоди і бути готовими до будь-якого розвитку подій, від максимально несприятливого до максимально сприятливого. Пам'ятаючи, що війну виграє не лише армія, а ще економіка, дипломатія, культура.

Але це моє бачення, я його в голову якому-небудь Демчишину, звичайно, не вкладу. Я минулий рік придивлявся до трьох країн, які вели кожна свою гібридну війну в умовах не кращих за українські - до Лівану, Ізраїлю, Кіпру. Я вам скажу, що всі вони далеко попереду нас.
    Пророк

Евреї вже 100 років у себе воюють, і куди довоюються ще неясно. Варіант з бліцкригом на Донбасі ще у 14му прое пустили. В хорватський сценарій особисто я вже не вірю. Далі залишається варіанти ПМР, Абхазія і т.д., або арабо-ізраїльський конфлікт.
    І всі ці війни не мають нічого спільного з тими, що у підручниках історії ми зустрічали.
    ізраїль не боїться бити превентивно, коли б'ють у відповідь то їм начхати загинуть там мирні люди чи ні, головне помститися

у їх ситуації і з 8 мільйонами населення у оточенні ворожих країн вони досить непогано економічно розвинені, а було б їх мільйонів 40 то більшість радикальних ісламістів було вже знищено, знищено разом з їх країнами

тактика повільного удушення це ок, але мені не подобається наша позиція, терористи постійно порушують режим припинення вогню, і тільки тоді ми відповідаємо! а треба навпаки, бити першими, бити підступно, коли цього не очикують і чхати на можливі жертви серед мирногл населення

ну і повна блокада окупованих територій, а то їздять туди сюди
    за знущання над держсимволікою і нац героями і тд позбавляти громадянства і депортувати нафіг
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    аби оте усе що вибухноло на складах під Харковом запустили у бік днр лнр то там би усе вже було перекопане так що хоч посівну проводь
    І шоб тоді про це сказав офіційний Хєльсінкі? Разом з іншими європейськими таварісчами? Шо Порох - кривавий диктатор, а санкції з Росії зняти, бо вона бореться з цим чудовиськом?
    23q
    23-й участник

Если никто из форумчан не идет в кто будет воевать, вояки?
    Пророк

23q, ти не помиляэшся? там були люди з форуму.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    І шоб тоді про це сказав офіційний Хєльсінкі? Разом з іншими європейськими таварісчами? Шо Порох - кривавий диктатор, а санкції з Росії зняти, бо вона бореться з цим чудовиськом?
    А що кажуть коли кожного для є поранені і загиблі серед бійців зсу?
    23q
    23-й участник

23q, ти не помиляэшся? там були люди з форуму.
    Фабулимт?) Много-много людей. Я это к тому что громче всех про войну кричат те, кто даже в армии не был
    Пророк

ще Drasha, по-моєму, ще хтось.
    Я не знаю, про що ти. Зрештою, у нас не партизанщина, а нібито держава. Коли люди йдуть воювати добровільно, шоколадні на них теж повно лайна виливають, мовляв, вони не так воюють, яе Гетьман велів.
+ Ответить в теме