Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25651Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1376 из 1412
Показано с 13,751 по 13,760 из 14114.
    Пророк

Re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Поки ситуація не зміниться, перспективи повернення територій, хоч воєнним, хос політичним шляхом, будуть виглядати жалюгідно.
    Ситуація ще 7 років змінюватися не буде, 2 терміни рошена і Ко.............))))))))))))))))))))))

Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    2 терміни рошена і Ко.
    Бачите когось в українському політикумі, хто, прийшовши на зміну "шоколадним", зможе у притомні строки суттєво змінити ситуацію на краще?
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Бачите когось в українському політикумі, хто, прийшовши на зміну "шоколадним", зможе у притомні строки суттєво змінити ситуацію на краще?
    кого не обери всеодно під себе грести буде:( а ви?

я от коли розповідаю фінським товаришам про ситуації в Україні, про суди, корупцію і тд то вони просто не розуміють мене, вони не можуть навіть уявити що так буває

мабуть тре повний склад керівництва країни десь закордоном шукати
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    кого не обери всеодно під себе грести буде:( а ви?

я от коли розповідаю фінським товаришам про ситуації в Україні, про суди, корупцію і тд то вони просто не розуміють мене, вони не можуть навіть уявити що так буває

мабуть тре повний склад керівництва країни десь закордоном шукати
    Ну то позичте нам фінський уряд, а ми вам свій, щоб ваші фінські друзі зрозуміли та уявили...
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а ви?
    Я - інтроверт-соціопат, мені в політиці робити нічого
    Пророк

https://www.youtube.com/watch?v=1Cdnt6Uv2Fc

Вот еще, свежачек...
    https://www.youtube.com/watch?v=lC80E2mLiHs
    https://www.youtube.com/watch?v=2g_lQ81YrRQ
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    нам цю позицію нав'язують кацапи і їхні послідовники тут. їхні технології. "всі однакові", "ми нічого не вирішуємо"...
    "Если не Путин, то кот".
    кому-кому, а агенту Фірташа точно є заміна.
    бачу. І Садовий, і Тимошенко, і Гриценко, і Тягнибок буде краще, ніхто з них такого шлейфа і такої патології не має.
    до речі у нас оформились два союзи з перспективою на вибори. Один - це Самопоміч+Громадянська позиція+Демальянс+Саакашвілі, а другий - це Свобода+ПС+Національний корпус. така двопартійна система мене б цілкос влаштувала.

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Ситуація ще 7 років змінюватися не буде, 2 терміни рошена і Ко.............))))))))))))))))))))))
    облізуть. Ющенко теж думав, що його оберуть. а не його, так Януковича, з якого він старанно "робив українця". два чоботи пара.
    23q
    23-й участник

Тимошенко? Что у людей в головах, я в ах...е...
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Тимошенко? Что у людей в головах, я в ах...е...
    Ага, можна подумати, Тимошенко - не "агент Фирташа". А с чьей подачи "РосУкрЭнерго" создавалось? Только после всех ее газовых фокусов 2009-го ее к политике на пушечный выстрел подпускать нельзя - а, по-хорошему - и выпускать из тюряги не стоило. А если вспомнить ее былые заслуги, начиная еще с Лазаренко...

Садовый - не может даже с мусором в своем городе справиться - как он тогда большой проблемной страной рулить будет? Как сейчас в Самонемичи "кто в лес, кто по дрова" - так и дальше будет. Вообщем, второй Ющенко вырисовывается.

О Гриценко я вообще молчу. Товарищ себя, кроме болтологии, ничем не проявил. Плюс наибольших масштабов процесс растаскивания армии приобрел именно при нем, насколько я знаю.

Тягныбока не выберут, по-любому. Даже наши Бублыки от него (и всего руководства партии) открестились. Иметь чуть ли не 10% в парламенте Яныка, входить, вроде бы, в тройку лидеров Майдана - и так бездарно все просрать на волне патриотического подъёма в стране - это надо уметь...
    Пророк

щоб досить швидко навести порядок у країні, Україні потрібен свій гітлер або сталін який є шаленим патріотом України
    інакше, цивілізованими методами цю систему не зломати, і пофіг що старі корупціонери які у владі були ще з радянських часів уходять, вони своїх дітей вже проштовхнули у судді прокурори і тд...

і начхати на те що європа скаже, он євреї болт поклали на усю світову спільноту, біженців не беруть і гасять терористів по усьому світу, і літають бомблять територію Сирії коли їм це потрібно, не питаючи дозвола у рф

євреї розуміють що країна у них одна, другої не буде і роблять усе що у інтересах власної країни не оглядаючись після кожного крока щож там світова спільнота на це скаже...
+ Ответить в теме