Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26211Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1311 из 1455
Показано с 13,101 по 13,110 из 14549.
 1. #13101
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Из воспоминаний участника боев за Саур-Могилу:

  "Пока ехали, парень рассказал мне свою историю. Сам он из Донецка. Был призван недавно, ехали колонной на помощь нашим войскам в секторе. Если я правильно понял, то в колонне были и те новые КРАЗы, что показывали на параде. Колонну вели каким-то замысловатым маршрутом, и на одном из перегонов их уже ждала засада. Основной удар был по добровольцам, их было легко определить - машины отличались от армейских. Добровольцев старались убить, а призывников ВСУ рассеять. Наверное поэтому он и выжил. Взгляд у парня был ошарашенный. Он еще не пришел в себя. Еще был в погоне."
  https://www.facebook.com/andriy.palv...54343915568633

 2. #13102
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Він забагато знав: сім`я бійця АТО не вірить в офіційну версію його вбивства - http://obozrevatel.com/society/59478...o-vbivstva.htm

  Уродженець Хмельниччини Роман Сологуб мав повернутися з АТО додому в липні. Але повернувся раніше – у закритій труні. А до того на долю його близьких випало два місяці невідомості, протягом яких їх на всіх рівнях переконували, що їхній загиблий син та брат виявився дезертиром…

  Загинув Роман не в бою, а від рук бойового побратима. Принаймні, так стверджує слідство. Родина ж вбитого захисника України переконана: 43-річний чоловік загинув, бо становив загрозу для тих бійців, які були задіяні у схемі продажу зброї із зони проведення антитерористичної операції. Боєць, який зізнався у вбивстві Сологуба, зараз сидить у СІЗО в очікуванні суду, який має відбутися за три місяці в Дружківці. Але рідні вбитого Романа підозрюють: 30-літній уродженець Кіровоградщини став лиш "цапом-відбувайлом" - в той час як справжні винуватці смерті Сологуба досі на волі. І, цілком імовірно, так і не будуть покарані.
 3. #13103
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Arsen Avakov

  Крестный ход прошел. Автобусы с участниками сегодняшнего молебна в основном - уже на пути домой, часть людей еще молятся в Лавре. Провокаций и стычек удалось избежать - слаженно работают Нацполиция и Нацгвардия. Дала свои плоды и проведенная профилактика и введенные меры безопасности.

  Небольшая группка маргиналов из шести человек, пытавшихся развернутым плакатом "Донбасс - это русский мир!" нести киевлянам благость - отдыхают теперь в одном из райотделов полиции. Следователям интересны эти личности и их аргументы, на молебен они не попали.. Десяток перочинных ножей, изъятых на рамках безопасности - вернули владельцам перед посадкой в автобусы домой.. Четверых патриотов, пытавшихся резкостью движений остановить это церковное мероприятие - попросили не создавать шанса для провокации антиукраинских сил, и после беседы - ребята поехали домой.

  Никакой картинки для вражьих сми, и никакой провокации. Рутинно - и никакого русского мира!
 4. #13104
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  ПЕРШИХ 43 ВАГОНИ З ВУГІЛЛЯМ ПРОЙШЛИ ПО ВІДНОВЛЕНОМУ ЗАЛІЗНИЧНОМУ ПЕРЕГОНУ «НІКІТОВКА –МАЙОРСЬК»

  Про відновлення дуже важливої ділянки залізниці між населеними пунктами Нікітовка та Майорськ йшлося під час засідання тристоронньої контактної групи у Мінську 13 липня 2016 року, де сторони принципово домовилися про ремонт пошкоджених колій як з одного, так і з іншого боку лінії розмежування сторін. Проте впровадження цих рішень проходило дуже важко.
  Нагадаємо, що залізничний рух на цій ділянці залізниці припинився 1 червня 2016 року, а вже 5 червня колії, по яких ще курсували потяги, були пошкоджені потужними обстрілами. І з того часу місцеві мешканці цього району забули, що таке тиша. Кожного дня туди почали прилітати боєприпаси випущені із забороненого мінськими угодами озброєння, знищуючи існуючу інфраструктуру.
  – На територію підконтрольну українській владі після майже двохмісячної перерви прибули перші 43 вагони з вугіллям для електростанцій України, – розповів перший заступник начальника дирекції Донецької філії Укрзалізниці Андрій Газізов. – Ця подія дуже вагома на сучасному етапі, адже рух поїздів по цьому перегону – це, по-перше, фактор стримування активних бойових дій у цьому районі. Досвід доводить, що упродовж 2015 року та до травня 2016 року, поки працював залізничний перегін «Нікітовка – Майорськ», тут активних бойових дій не було. По-друге, це стабілізація соціально-економічної галузі, а саме, вантажообіг підживлює роботу українських підприємств, які працюють у рамках українського законодавства, але їхні потужності виробництва знаходяться на території ОРДО. Це винятково українські підприємства, які дають вугілля для електростанцій багатьох областей України. Це економічна складова. Щодо соціальної, то у такому разі люди, які працюють на цих підприємствах мають роботу і оплату праці.
  Представник керівництва залізниці також розповів, що одразу після отримання перших повідомлень про пошкодження залізничних колій цієї ділянки залізниці, вони розпочали переговорні процеси щодо відновлення залізничного сполучення між Нікітовкою та Майорськом. Але, нажаль, цей процес затягнувся більше як на місяць і лише 13 липня у Мінську на засідання тристоронньої контактної групи народилася надія, що ця справа зрушиться з місця.
  Проте не так судилося, як гадалося. Українська сторона одразу дала гарантії безпеки щодо проведення відновлювальних робіт. Але що стосується відновлення колії на території підконтрольній Україні, то тут псевдо керівники ДНР та їхні куратори чомусь таких гарантій давати не поспішали.
  І це при тому, що українська сторона СЦКК, всупереч багатьом негативним факторам у цьому питанні, надає максимальне сприяння реалізації даного проекту, оскільки залізниця корисна лише тоді, коли функціонує в обидва боки без обмежень.
  Врешті-решт, справу вдалося зрушити з місця. Колію всіма правдами та неправдами вдалося полагодити, і 27 липня зранку представники залізниці вирушили на перевірку виконаних ремонтно-відновлювальних робіт зі станції Майорська в напрямку Нікітовки. У зворотньому напрямку теж вирушили працівники залізниці, які знаходяться на території ОРДО. Посередині залізничного перегону вони зустрілися і констатували, що колія придатна до використання і повернулися назад. Далі через кілька годин з Майорська вирушив маневровий локомотив із декількома легкими залізничними платформами. До Нікітовки він доїхав без пригод. А після його повернення у бік території, підконтрольній українській владі, вирушили 43 вантажні вагони із вугіллям.
  – Зараз запрацювала одна відновлена залізнична колія, а це лише 30 відсотків від пропускної здатності перегону у нинішніх умовах, - зазначив Андрій Газізов. – Проблема у тому, що ще необхідно відновити другу колію і тут повністю знищена контактна мережа та використовувати можна лише локомотиви на дизельній тязі. Відновлення контактної мережі – дуже складний проект, який потребує врахування багатьох факторів, і один з головних – це припинення ведення бойових дій у цьому районі, адже цей проект дуже вразливий до будь-яких обстрілів.
  Після відновлення залізничного сполучення у цьому районі місцеві залізничники сподіваються на подальші кроки щодо відновлення інфраструктури перегону «Нікітовка – Майорськ», що збільшить його вантажообіг. Керівництво нашої залізниці переконане, що здоровий глузд таки переможе у цьому питанні і у недалекому майбутньому тут відбуватимуться не лише перевезення вантажів, але почне працювати й пасажироперевезення.
  P.S. Як стало відомо, після проходження першого потягу із вагонами з вугіллям і у зворотному напрямку пустих вагонів під завантаження, вночі у цьому районі були зафіксовані нові обстріли із озброєння, забороненого мінськими угодами. Складається враження, що комусь вигідно, щоб залізничний перегін «Нікітовка – Майорськ» не працював, а місцеві мешканці потерпали від безробіття.

  Прес-офіцер української сторони СЦКК
  підполковник Вадим БАКАЙ
 5. #13105
  Offline
  бог

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України
 6. #13106
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  У Києві СБУ викрила оператора телекомунікацій на наданні магістральних каналів зв’язку терористам

  Співробітники Служби безпеки України викрили у Києві механізм надання керівниками одного з операторів телекомунікацій магістральних каналів зв’язку в користування представникам т.зв. "Министерства связи "ЛНР".

  Правоохоронці задокументували передачу приватній особі у безоплатне користування сегменту мережі оператора, яка залишилася на тимчасово окупованій терористами території Луганщини. За "збігом обставин" цей чоловік виявився керівником незаконного оператора стільникового зв’язку терористів "Луганські комунікації".

  Саме "Лугаком" використовував волоконно-оптичні лінії зв’язку для власних потреб. Співробітники спецслужби встановили, що управління сегментом мережі у т.зв. "ЛНР" здійснювалося з техмайданчика українського оператора.

  Під час обшуків у офісах оператора в Києві та Харкові та за місцем проживання топ-менеджерів правоохоронці виявили оригінали договорів, які підтверджують домовленості керівництва української телекомунікаційної компанії із представниками незаконного оператора стільникового зв’язку "Лугакома". У них, зокрема, "прописані" зобов’язання із безперебійного функціонування мережевого обладнання та охорони технічних приміщень. У зловмисників також вилучено понад 320 тисяч доларів США, один мільйон гривень та понад п’ять кілограмів золота у злитках.

  Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

  Триває досудове слідство.

  Прес-центр СБ України 7. #13107
  Offline
  бог

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  У Києві СБУ викрила оператора телекомунікацій на наданні магістральних каналів зв’язку терористам

  Співробітники Служби безпеки України викрили у Києві механізм надання керівниками одного з операторів телекомунікацій магістральних каналів зв’язку в користування представникам т.зв. "Министерства связи "ЛНР".

  Правоохоронці задокументували передачу приватній особі у безоплатне користування сегменту мережі оператора, яка залишилася на тимчасово окупованій терористами території Луганщини. За "збігом обставин" цей чоловік виявився керівником незаконного оператора стільникового зв’язку терористів "Луганські комунікації".

  Саме "Лугаком" використовував волоконно-оптичні лінії зв’язку для власних потреб. Співробітники спецслужби встановили, що управління сегментом мережі у т.зв. "ЛНР" здійснювалося з техмайданчика українського оператора.

  Під час обшуків у офісах оператора в Києві та Харкові та за місцем проживання топ-менеджерів правоохоронці виявили оригінали договорів, які підтверджують домовленості керівництва української телекомунікаційної компанії із представниками незаконного оператора стільникового зв’язку "Лугакома". У них, зокрема, "прописані" зобов’язання із безперебійного функціонування мережевого обладнання та охорони технічних приміщень. У зловмисників також вилучено понад 320 тисяч доларів США, один мільйон гривень та понад п’ять кілограмів золота у злитках.

  Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

  Триває досудове слідство.

  Прес-центр СБ України

  https://ssu.gov.ua/uploads/n_1524_86856647.jpg

  https://ssu.gov.ua/uploads/n_1524_12451532.jpg

  https://ssu.gov.ua/uploads/n_1524_11275497.jpg

  https://ssu.gov.ua/uploads/n_1524_88543361.jpg
  ...афигеть вообще, respect СБУ!
 8. #13108
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ...афигеть вообще, respect СБУ!
  Ага, офигеть сколько бабла накопали...
  Самой захотелось кого-то с такими бабками поймать...
 9. #13109
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Отож, бандерівці, загнобили москалів і тепер отримали.... От подивіться як москалі у нормальних людей живуть!!!! Тут і культура і скрєпи.... і балалайка!!!!... :)))  сегодня Президент Туркменистана побывал в гостях у русской семьи, переехавшей в новый жилой дом, перед которым радостные хозяева и их гости под балалайку и гармонь исполняли кадриль.

  Хозяин дома – молодой человек – с глубоким почтением встретив главу государства, пригласил его в гости. Лидер нации, войдя в дом, сразу же обратил внимание на оформленный со вкусом интерьер.

  Хозяин дома представил Президенту страны членов своей семьи. Жена – Марьям – на протяжении ряда лет работает швеей. Дочь – Валя – учится в школе, сын – Алексей, посещает детсад. Все они находятся в ожидании пополнения своей семьи. Сам Борис – хозяин дома работает в велаятской структуре «Туркментелекома».

  На вопрос главы государства, как обустроились, Борис подробно рассказал, что помимо пяти уютных комнат, в доме имеется очень вместительная и хорошо обустроенная кухня. В большом дворике сооружен гараж. Он также отметил, что проектировщики, учитывая специфику сельского образа жизни, предусмотрели при каждом доме 12 соток приусадебного участка, где можно возвести хозяйственные постройки, разбить сад или огород. Так что свежие овощи и фрукты новоселы могут получать и с собственного меллека.

  А на вопрос не дорого ли обошелся новый дом, Борис ответил, что воспользовался предоставляемыми государством льготными условиями по ипотечному кредитованию: десятая часть стоимости дома оплачивается сразу, а остальная часть суммы погашается в течение 30 лет при однопроцентной ставке, что вполне подходит молодой семье.

  Хозяйка дома, в свою очередь, рассказала, что работать на фабрике после ее коренной модернизации одно удовольствие – современное оборудование последнего поколения позволяет быстро и качественно выполнять многочисленные заказы, что положительно отражается на заработках.

  Тепло поздравив сельчан с новосельем, Президент Гурбангулы Бердымухамедов подчеркнул, что благополучие народа выступает приоритетом государственной политики Туркменистана, где важное значение также придается укреплению и поддержке института семьи как основы общества, всемерной заботе о детях, к которым туркменский народ относится с особой любовью. Лидер нации вручил ценные подарки новоселам и по их просьбе сфотографировался с ними на память.


  Джерело: http://echo.msk.ru/blog/varlamov_i/1810484-echo/
 10. #13110
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Константин Машовец

  Диалоги с "нулей" (продолжение... какое-то по счёту -надцатое)

  - Вася, я зараз у*бу... і не подивлюся шо ти разведчик...
  - Б*я за шо... я же немножко...
  - Яке на*уй "немножко"...через тебе вже другу годину орки беснуються, як скажені...шо мені на КСП докладУвать? Шо, Вася у поганому настрої у*бав з СПГ по сепарському бліндажу і випадково влучив...і через це орки вже другу годину еб*шать по нам з усіх стволів? Ти про перемирря чув...?
  - Не, не чув... до мене ніхто нічого не доводив...
  - Не пи*ди...
  - Ну давай, докладуй, ти ротний, а не я... а ще можешь доложити, що ті підараси з бліндажу, що майже щодня ебошили з мінометів по нам... хотіли, щоб ми їм улибнулися...
  ну я їм і улибнулся...
  - Вася, бля, ти не Савченко і вже заканчівай читати тирнети...
  на досуге...

  - Вот скажи мне "Шахта"... тебе не страшно, шо родня осталась под орками...?
  - Орки - дебилы, пока раздупляться, родня уже у нас будет...
  - Ну, может и так...а если успеют или стуканёт кто...?
  - На этот случай, я знаю пару соответствующих семейств в Констахе и Артёмовске...
  сыграем с орками в игру "папаша в обмен на продовольствие"...

  Совещание комбата со старшими на "опорниках"
  - Повторюю для всіх умалишённых, режим ведення вогню исключительно - у відповідь...всі поЙняли...? "Німець" ти пойняв...? Уйміть вже свого "Бобра"...або не ставте його у наряд на нічь...
  - Товариш майор... то було випадково...
  - Ага, три ночі підряд це туловище повзало на нейтралку і стріляло по оркам, яко би... а попадало в місцевий магазін...даже не подумав, що рядом село...
  - Він каже, дословно...що
  "... размеры неучтённого контрабаса на нашем участке доставляют ему непереносимые душевные страдания..."...
  і він намерений з цим боротися усіма доступними методами...
  - Я зараз заплачу от умиления... а про мирняк він подумав?
  - Каже, "...добропорядочные граждане за водкой по ночам в магаз не лазят"...
  - Так, все... на цьому дискусію прекращаем... заберіть у нього снайперську вінтовку, або мені доведеться знову відправити цього Чінгачгука на "промку"...
  - Думаю цього він і добивається...

  - Товарищ старший лейтенант, вы никак в университете учились...?
  - Был грех, товарищ полковник...
  - Небось магИстер какой-нибудь...да?
  - Ну ни "какой-нибудь", а социологии...
  - Бля, куда катится наше украинское образование, теперь магИстеры социологии даже не в состоянии правильно оборудовать взводный опорный пункт...

  - Так, сержант... завтра с рання всем одеться в нормальную, бля ЧИСТУЮ форму и уберите, сцукО, пьяных с позиции...а так же спрячьте куда-нибудь этого вашего разговорчивого Ди-джея, к нам едут какие-то корреспонденты-журналисты...
  - Нахуй нам эти режиссёры...? У нас, бля, каждую ночь долбят...
  какого-нибудь придурка уебёт. а мне отвечать...?
  - Сомневаюсь, что они захотят ночевать тут, а ты не про орков думай, сержант, а про Ди-джея... который прошлый раз наплёл журналистам про каких-то гАндольеров...
  - А это кто такие...?
  - Не знаю, но по словам нашего майора Остапчука... какие-то мифические опездалы... типа самого Ди-джея...
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53