Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26209Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1291 из 1454
Показано с 12,901 по 12,910 из 14538.
 1. #12901
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  співставність як у хорватів із сербами.або згадайти війну Фінляндиї проти СРСР чи В'єтнаму проти Китаю у 1978 (?) р.
  Вважаю наведені приклади не зовсім вдалими. Адже
  1. Серби нанесли хорватам поразку. І відновити свій суверенітет над територією Сербської Країни хорватам вдалось лише тоді, коли втручання сербських збройних сил припинилось (подібної ситуації, власне, і ми зараз чекаємо на Донбасі). Поки серби були готові воювати на території Хорватії - ні про яку перемогу мова не йшла. Та й ресурси Сербії не настільки перевищували хорватські, наскільки ресурси РФ більші за наші.
  2. Фінляндія в результаті війни втратила території в районі Виборгу і в Карелії. Якщо вважати це за перемогу - то ми тоді вже перемогли... Та й подивився б я, чи вдалося б фінам хоча б наполовину так потріпати РККА, аби бої велись не в промерзлих фінських лісах та болотах, а у степах Донбасу...
  3. В'єтнам не переміг Китаю у 1979 році, китайці пішли самі. І, до речі - досі не зовсім зрозуміло, чому саме вони пішли. Додайте сюди ще й "невеличку" різницю у переможному воєнному досвіді в'єтнамської армії 78-79-рр. з дуже скромним (м'яко кажучи) досвідом наших теперішніх ЗСУ. Ну, і СРСР тоді дружив з В'єтнамом значно рішучіше і дієвіше, ніж ЄС і США зараз з нами.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  якщо Гетьман покаже приклад, то і 70% населення підтягнеться.
  Дуже й дуже сумніваюсь.
  По-перше, Порох - не воїн, Порох - бізнесмен і "домовлянець". Кожному, як кажуть - своє.
  По-друге, а нахіба воно йому треба? Видно ж уже, що видатним політичним діячем, українським "де Голлем" він ставати не збирається, його цілі - значно скромніші. До речі, це співпадає з поточними політичними тенденціями на Заході. Там у політиці героїв теж не видно, обивателі обирають собі обивательських керманичів.

 2. #12902
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  пристосуванець)
  добре, про це можна довго сперечатись. але вибір у нас невеликий: або пручатись, або здаватись. а якщо пручатись, то лінія поведінки мала б бути трохи іншою. і військова складова, можливо, навіть не головна. але обов'язкова.
 3. #12903
  23q
  Offline
  23-й участник

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ...а что показать хотели? Или доказать? Кому лизнуть? Типа свободная страна или толерантное отношение к ЛГБТ? Кучка 3,14даров под охраной целой армии и это толерантность? ...гей-парады нужно проводить правильно! Сначала идет колонна АП, потом Кабмин, потом ВР, а потом уже все остальные.
  а чем тебе пидоры не угодили? мы должны быть толерантными, раз уже в европейское цивилизованное общество идем. Лично я не разу еще не видел пидара, и если увижу это на меня никак не подействует. Так что пусть проводят, или зацепляет тебя?
 4. #12904
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  і військова складова, можливо, навіть не головна. але обов'язкова.
  Так, головна - економічна. Треба будувати міцну і багату державу. Військове - то вторинне. Навіть, якби в нас, наприклад, були армії Німеччини, Франції і Великобританії, разом узяті, то й тоді перемога на Донбасі військовим шляхом зараз була б далеко не легкою. Не кажучи вже про те, що те, що залишилося б від Донбасу після такої перемоги, мало б вельми сумнівну цінність, як на мене...
 5. #12905
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  И сколько подобного дерьма советский строй раскидал по всем бывшим республикам.
  Изначально закладывалась система, в которой нет родины, предков, а есть "партия", "наше советское".
  И заводы так строили (двигатель собирали в Украине, а остальное - в России и Белоруссии..)  Говорят, Алексеев - "латвийский журналист"
 6. #12906
  Online
  бог
  Cool

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  мы должны быть толерантными,
  ...Я ни кому ничего не должен.

  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  раз уже в европейское цивилизованное общество идем.
  ...то, что у них материальная культура на другом уровне или уровень жизни другой не говорит о том, что вся Европа является цивилизованным обществом. Я знаю Европу далеко не цивилизованной... А вы идите-идите...вас там "ждут"...таких не цивилизованных с "распростёртыми объятиями". Лично Мне не нужна ни Европа, ни Евросоюз...ни толерантность... Я люблю Украину, а то, что кто-то куда-то хочет-Мне похрену ...хотите...идиите... каждый найдёт то, что ищет...увидит то, что хочет видеть и услышит то, что хочет услышать... но только единицы узрят истинную суть происходящего, потому что имеют глаза и услышат, потому что имеют уши... ...и пожалуйста, не нужно здесь распинаться, что нет Украины без Европы и подобную хрень... Я вижу Украину без Европы и Раши- сильную, независимую и преуспевающую... говорить как? Не собираюсь... Здесь (poltavaforum) очень странно ведутся диалоги и кому-то что-то доказывать просто бессмысленно. Как-то так
 7. #12907
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ...Я ни кому ничего не должен.  ...то, что у них материальная культура на другом уровне или уровень жизни другой не говорит о том, что вся Европа является цивилизованным обществом. Я знаю Европу далеко не цивилизованной... А вы идите-идите...вас там "ждут"...таких не цивилизованных с "распростёртыми объятиями". Лично Мне не нужна ни Европа, ни Евросоюз...ни толерантность... Я люблю Украину, а то, что кто-то куда-то хочет-Мне похрену ...хотите...идиите... каждый найдёт то, что ищет...увидит то, что хочет видеть и услышит то, что хочет услышать... но только единицы узрят истинную суть происходящего, потому что имеют глаза и услышат, потому что имеют уши... ...и пожалуйста, не нужно здесь распинаться, что нет Украины без Европы и подобную хрень... Я вижу Украину без Европы и Раши- сильную, независимую и преуспевающую... говорить как? Не собираюсь... Здесь (poltavaforum) очень странно ведутся диалоги и кому-то что-то доказывать просто бессмысленно. Как-то так
  одне діло бачити, а зовсім інше бути насправді
 8. #12908
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  я не люблю Ставнійчучку, але вона написала про наших дебілів абсолютно точно.
  взагалі висловлені думки, що називається, оволодівають масами. якби я був за кордоном, мені було б цікаво, що буде далі, а так - стає моторошно. верхівка країни загнала себе в пастку, і тепер має або нарешті діяти в інтересах України, або робити, за словами Порошенка, "непопулярні кроки" і - далі сподіватись хіба що на втечу.
  ДЮНКЕРК НАШОЇ ВЛАДИ
  13 червня 2016, 15:25

  ... Сенат ухвалив резолюцію про поступове пом'якшення санкцій щодо Росії. Не дивлячись на те, що це – тільки політична позиція. Французький Уряд скоріш за все не погодиться на пропозицію членів Сенату. Але глава українського зовнішньополітичного відомства вже назвав цю подію "небезпечною" та натякнув на існування французьких політиків, які "годуються" росіянами.... Нагадаймо міністру, що в Сенаті Франції 348 депутатів, а за пом'якшення санкцій проголосувало 302. Невже Путін "годує" таку кількість французьких політиків?

  Виблиснув "логікою" і голова Верховної Ради Андрій Парубій. У своєму дописі "А що би зараз зробив генерал де Голль?" на Українській Правді, пан спікер емоційно заявив, що "у 1940 році після нападу Вермахту світ об'єднався та став на захист Франції" (що не відповідає історичній дійсності). І тепер, замість вдячності – отака #зрада. Парубій ще раз нагадав французам, що Росія є "агресором, яка розв'язала війну у Європі та анексувала територію України".

  Історичні аналогії, звичайно, є аргументом. Але тільки в тому випадку, коли використовуються в якості певного "дзеркала" нинішніх подій. Парубій, згадавши де Голля та напад гітлерівської Німеччини на Францію, глибоко не копав, і у дзеркало дивитись не став. Бо там насправді у згаданих ним подіях напрошуються зовсім інші історичні паралелі з сьогоднішнім днем.

  ...спікеру треба було згадати про те, що насправді Франція та Британія ще у 1939-му році самі оголосили війну Німеччині після того, як остання напала на Польщу. Щоправда, у військові дії вони не вступили. Але заявили про стан війни з гітлерівським режимом та розірвали з ним будь-які стосунки. Бо мали перед Польщею таке зобов'язання.

  Тепер запитання: якщо б Польща раптом заявила, що не є об'єктом зовнішньої агресії, а проводить АТО?... Вірогідно, Франція та Британія з полегшенням утримались би від оголошення війни. Скоріше за все, так би воно і було, бо за рік до цих подій Франція та Британія відмовились допомогти Чехословаччині, не дивлячись на свої зобов'язання, прописані у "Мюнхенській угоді".

  Отут прошу окремої уваги! Бо паралелі напрошуються просто трагічні. Як відомо, Гітлер спочатку анексував у Чехословаччини Судети (під приводом "утисків" судетських німців), потім – (разом із Польщею) – Тешинську область. Далі – більше. Під тиском Німеччини чехословацький уряд ухвалив рішення про надання автономії Словаччині, а потім – Прикарпатській Русі (сучасною мовою – провели децентралізацію із "особливим статусом"). Після чого Гітлер просто зайняв рештки території – Богемію та Моравію. Чемберлен, виступаючи в британському парламенті, пояснив відмову Англії та Франції від своїх зобов'язань перед Чехословаччиною тим, що вона начебто розпалась через "внутрішній конфлікт". Так буває, коли політики з якихось причин не можуть назвати речі своїми іменами.
 9. #12909
  Online
  бог

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  одне діло бачити, а зовсім інше бути насправді
  ...корабль не тонет, когда он на воде, корабль тонет, когда вода в нём...не так важно, что происходит вокруг нас, важно, что происходит внутри нас.
 10. #12910
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ну как дети: "Интерпол вернул нам документы с мотивацией о политическом характере дела Моторолы. Нам это непонятно". Господа, официально у вас внутренний гражданский конфликт, и ваше СБУ с одной стороны конфликта, а Моторола с другой, а в такой ситуации никакой Интерпол не будет становится на какую либо сторону конфликта, такие на Западе бюрократические принципы, тем более Украина это зона влияния Московии, как Запад неоднократно намекал и портить отношения со своим бизнес партнером Запад не собирается.


  Интерпол отказал в розыске террориста Моторолы, - СБУ
  Интерпол отказал в розыске одного из главарей террористов "ДНР", гражданина России Арсения Павлова (Моторола), который, как указывают многочисленные свидетели, убил пленного защитника донецкого аэропорта Игоря Брановицкого.
  Об этом заявил заместитель начальника Главного следственного управления СБУ Виталий Маяков, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Центр информации о правах человека.

  "Интерпол вернул нам документы с мотивацией о политическом характере дела Моторолы. Нам это непонятно. Он на глазах у свидетелей застрелил Брановицкого, у нас он является подозреваемым и есть решение суда об его аресте", - говорит представитель СБУ.

  Смотрите также на "Цензор.НЕТ": Лещенко о снятии Иванющенко с розыска Интерпола: Мы имеем дело со сговором, в том числе при участии Президента. ВИДЕО

  По его словам, Интерпол отказывает Украине в розыске по многим подобным делам, называя их политическими.

  "Я надеюсь, что все же во взаимодействии с международным сообществом эта позиция будет изменена", - заявил он.

  Напомним, в 2015 году Украина обратилась в Интерпол с просьбой об объявлении террориста Моторолы в розыск. Боевик Арсений Павлов приехал на оккупированный Донбасс и возглавил незаконное вооруженное формирование террористов "Батальон Спарта". Ранее он заявил, что "расстрелял 15 пленных" солдат украинских вооруженных сил. Ранее Amnesty International призвала расследовать казни, в которых признался Моторола. Источник: http://censor.net.ua/n393228

  =====
  Кстати о минских, оказывается что кроме запрета Украине отвечать на огонь террористов там вовсю решаются и вопросы контрибуции:

+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53