Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25152Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1285 из 1374
Показано с 12,841 по 12,850 из 13733.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

http://www.pravda.com.ua/articles/2016/06/9/7111022/

Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    У статті прозоро натякають, що армія України вбиває дітей Донбасу. Навіть напряму пишуть про "преступления военных".
    я не можу (і ніхто не може) 100% виключити втрат мирного населення при бойових діях. Але:
    коли був обстріл "Градами" Маріуполя, була купа фото-відео матеріалів, Пригадую, забанений Растакой здійснював геолокацію. висновок був однозначним: ракети прилетіли зі Сходу.
    в даному випадку ми не маємо НІЯКИХ доказів, але маємо багато емоцій: живу в Киеве, но украинский паспорт для меня ничего не значит; говорить по-украински мы перестали, і т.д.
    це не є об'єктивна картина.

я можу ще додати, що знаю (заочно) авторку статті, яки вийшла як редакційна. це агресивна прихожанка московського патріархату, прихильниця ідеї, що "нада друг друга простить".
    мабуть, це просто ще одна спроба підштовхнути громадськість до миру на умовах Путіна.

а конкретних людей дуже шкода, звичайно. особливо якщо взяти до уваги бюрократію в корумпованій державі.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Так, багато епізодів ще залишиться без розслідування... і оцей, і отой "луганський кондиціонер", в який я не повірив з самого початку... Я, мабуть, погано розуміюся на оцій військово-політичній доцільності... мені завжди здавалося, що було б набагато краще сказати "так, це наша авіація відпрацювала по розрахунку ПЗРК, біля якого знаходилося кілька цивільних, але часу не було на роздуми, не ми його, він би нас", і навіть таке "так, це була помилка пілота, ведеться розслідування, всі винні будуть покарані"... але командування вирішило вигадувати нісенітниці про кондиціонер... Це був той момент, коли я різко припинив сперечатися з донецько-луганською ватою, бо проти цього інциденту важко було знайти якісь аргументи, на фоні отого "кондиціонеру"...

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    У статті прозоро натякають, що армія України вбиває дітей Донбасу. Навіть напряму пишуть про "преступления военных".
    я не можу (і ніхто не може) 100% виключити втрат мирного населення при бойових діях.
    Ви погано читали статтю... В статті є досить аргументів, що натякають навпаки на провокацію з боку приматів...
    Пророк

ну, це в коментарі юриста - він усе слушно каже. а в тексті -

"27 июля, Горловка. Город просто накрыло. Одновременно взрывались десятки снарядов. Потом ещё и ещё. "Грады" работали по самому центру города. Нас освобождали?.. Никто из офицеров и генералов не произнес, что город расстреляли."

"Военные слишком много знают о преступлениях – своих и других. Мы слишком много смертей впустили в свои дома. Но я надеюсь, что однажды мне позвонят и скажут: "Это мы выполнили приказ"... "

по-моєму, однозначно закиди на адресу нашої армії.
    повторюю, я не можу на 100 виключити. але інформативність тексту була б вищої, якби крім фото з горловчанами - героями советского союза були б знімки ракет "Града", які дозволяли б хоча б оцінити напрямок.

я дійсно прочитав спочатку сам матеріал, без коментаря.
    Пророк

Медведчук каже, що "партія війни" гальмує виконання мінських угод

Один з учасників гуманітарної підгрупи на переговорах у Мінську Віктор Медведчук заявляє, що процес виконання Мінських угод гальмують представники "партії війни".

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "КП.ua".

"(Гальмують процес – ред.) представники "партії війни", які виступають проти Мінських угод і від яких дуже часто доводиться чути, що Київ не повинен йти на поступки Донбасу - відмовлятися від соціально-економічної блокади, проводити вибори, приймати зміни до Конституції, надавати особливий статус", - сказав він.

Він додав, що "вони не хочуть визнавати, що альтернативи Мінським угодами немає".

"Головна проблема в тому, що не виконується політична частина Мінських угод. Йдеться про закон про вибори, законах "про амністію" і особливий статус регіону, а також про зміни в Конституцію", - сказав він.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    [U]Один з учасників гуманітарної підгрупи на переговорах у Мінську Віктор Медведчук заявляє, що процес виконання Мінських угод гальмують представники "партії війни"..
    айяйяй, як цей чоловік туди пробрався? мабуть Юлька його призначила, Гетьман не послав би на переговори від імені України людину Путіна.
    і ми ще дивуємось позиції Заходу...
    бог

Видео старенькое, но суть не поменялась...

Філософф с автоматом

Кто чего думает по поводу массового скопления войск противника на границе и открытым заявлениям козломордых о "защите от украинских радикалов"?
    Это ведь не временное явления (приехала бригада на учения, отстрелялась и уехала), а соединения с постоянной дислокацией и плановой ротацией.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    Кто чего думает по поводу массового скопления войск противника на границе и открытым заявлениям козломордых о "защите от украинских радикалов"?
    Это ведь не временное явления (приехала бригада на учения, отстрелялась и уехала), а соединения с постоянной дислокацией и плановой ротацией.
    А разве они уже не битых два года там торчат ?
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А разве они уже не битых два года там торчат ?
    Я же писал - приехала бригада на учения и смылась. Теперь будут там постоянно, стягивают технику, проводят учения типа - высадились, закрепились, обеспечили транспортное соединение. Зачем? ;)
+ Ответить в теме