Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26211Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1236 из 1455
Показано с 12,351 по 12,360 из 14549.
 1. #12351
  Offline
  Злий

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Аве кохання, аве Украина.

  https://www.facebook.com/umniyyar/posts/991982714207712

 2. #12352
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Сейчас уже понятно, что в ДНР и ЛНР в основном министрами и депутатами работают люди, которые были в Партии регионов до войны. Получается, мало что поменялось по сути.
  Гы. И у нас так.
 3. #12353
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  И у нас так.
  Не совсем - но почти...
 4. #12354
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Аваков придумал предложить не прошедшим аттестацию полицейским службу в прифронтовых областях на востоке Украины:
  Для справки:

  Принципы аттестации:

  Аттестационный конкурс пройдет в несколько этапов в зависимости от категории должностей. Кандидаты на должности руководящего состава пройдут специализированный тест, собеседование, опрос с применением полиграфа, а также тест благонадежности, профессиональной этики и организационной приверженности. Кандидаты на должности в полицейские подразделения будут проходить профессиональный тест и собеседование.
 5. #12355
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України
  * * *  Roman Sinicyn
  Всьо так. Але гіркін в одному не правий.
  В Зайцево зараз Хезболла і ефіопи, ПС і грузини минулого тижня пішли на ротацію..
 6. #12356
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  цікаве інтерв'ю з нашим переговорником в Мінську Романом Безсмертним. це і мій погляд на "процес". висловлюється доволі критично щодо української позиції, що дивно, адже він не є самостійною фігурою на переговорах. дай боже, щоб така позиція збереглась і надалі, і щоб його не замінили на якого-небудь Шуфрича.
  http://tyzhden.ua/Politics/158211
  деякі тези:
  Я схильний розглядати припинення обговорення політичних питань. Бо риторика російської сторони очевидна й зрозуміла, не видно її реальних кроків і бажання, виходячи з пропозицій, припиняти конфлікт. Так, він перейшов зі стадії відкритих фронтових боїв у стадію конфлікту, де є сутички, дрібні зіткнення, але конфлікт триває, напруження не спадатиме. Сигналом про те, що Росія починає щось робити, стало б відкриття нею своїх гуманітарних конвоїв і демонстрація того, що вона завозить на територію України. Адже треба розуміти, що всі європейські міжнародні документи категорично забороняють закриті переміщення із судніх чи інших держав. Тим більше що це тягне за собою сіру зону, цілу низку загроз для європейського континенту, як-от, скажімо, розповсюдження через ту територію військових арсеналів, боєприпасів тощо. Це не тільки суперечить європейським документам, а ще й підпадає під норми Римського статуту.
  Очевидно, що сказаного вище достатньо, щоб продовжити санкції та припинити будь-які розмови про майбутнє з Росією. ... нинішні розмови про можливе зняття санкцій взамін певних зустрічних кроків з боку Росії є свідченням того, що європейський істеблішмент частково перекуплений нею, і це треба визнати та розуміти.
  ...нам треба готуватися до серйозного й довготривалого протистояння з Росією. Не як з опонентом — як із ворогом. Слід почати називати звичними й зрозумілими іменами все, що відбувається. Чому? Тому що в нас військовополонені — це досі незаконно утримувані особи, бої на лінії фронту — антитерористична операція, а заходи, яких вживає ООН, — гуманітарна акція. Звідси проблеми задіян**ня міжнародних силових компонентів. І тільки назвавши все своїми іменами, ми зможемо розраховувати на чесність та відвертість позицій і європейців, і міжнародної спільноти.
  що буде далі, коли постане питання притягнення до відповідальності винних? Як класифікувати їхні правопорушення з погляду міжнародного та національного права? Адже не всі учасники від тієї сторони за власним переконанням і бажанням взяли зброю. Тільки ніхто про них не говоритиме, бо вони в нинішній ситуації терористи, а ми чудово розуміємо: з терористами розмову не ведуть, вони не підпадають під амністію. А тепер уявімо, що на якомусь етапі домовленостей таки треба буде говорити про амністію. Кого? Терористів? Ну тоді читайте Римський статут, ст. 6–8. І виникає безліч таких проблем. Назвавши це українсько-російською війною, ми визнаємо її міжнародним конфліктом, що миттєво позначається на участі в процесі ОБСЄ та ООН. Але, на мій погляд, тут краще бути чесним перед власним народом і називати все, що відбувається, своїми іменами. ... Взагалі все, що від самого початку вчинила Росія, є міжнародним злочином, і тільки так це можна класифікувати, тільки так можна шукати відповіді на запитання завтра, післязавтра й далі. На всі ці речі починаючи з 1946 року в Женевській конвенції дана вичерпна відповідь. Там усе виписано в деталях.
  Треба зрозуміти, що Україні не уникнути постійної стабільної підготовки до конфлікту. Це потребує дуже серйозних змін, починаючи від Конституції й закінчуючи доктринами та законодавством у сфері національної безпеки. Кожен українець після того, що сталося, і після того, що відбувається протягом останніх двох років, повинен уміти користуватися зброєю. А отже, перед нами стоїть ціла низка завдань: поміняти всю цю складову від загальної освіти до служби в Збройних силах. Вже очевидно, що ми маємо статус, у якому перебуває Ізраїль, і нам треба навчитися жити з цією проблемою.
 7. #12357
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України  "Задумался... А почему именно Ногинск? Почему "продовольствие" не везти из краев поближе? Решил чуть-чуть копнуть. И накопал.
  В Ногинске находится филиал НПО "Прибор". Это предприятие ВПК.
  Продукция: Боеприпасы: к малокалиберным автоматическим пушкам, к автоматическим гранатомётам, к подствольным и ручным гранатомётам; взрыватели боеприпасов; выстрелы к автоматическим малокалиберным пушкам; выстрелы ближнего боя к автоматическим гранатомётам.
  Вот такая гречка, бл*дь..."
  https://www.facebook.com/photo.php?f...nf&pnref=story
 8. #12358
  Offline
  Злий

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Русский офицер в Новоазовске подорвал себя гранатой
  18 февраля в Новоазовске Донецкой области лейтенант российских оккупационных войск Борис Александрович Дехтярев совершил самоубийство, взорвав гранату в расположении подразделения
  .
  http://www.pravda.com.ua/rus/news/20...584/?attempt=1
 9. #12359
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


 10. #12360
  Offline
  Пивовар

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  "Яке прикре самогубство"...
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53