Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26209Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1232 из 1454
Показано с 12,311 по 12,320 из 14538.
 1. #12311
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
  Чого там, "льготы" вже є.
  Ну, видно пока еще не озвучена воля царя, как со всем этим быть. Когда озвучат, то и судьи и депутаты будут знать за что голосовать и какие приговоры выносить.

 2. #12312
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  наверное, все эти люди с оружием в руках, а их десятки тысяч, пересекли были наняты, прошли подготовку, пересекли российско-украинскую границу, получили оружие, включая ЗРК, артиллерию, танки и системы "Град", без воли царя. царь не знал об этом. давайте думать так.
 3. #12313
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Гитлер с Геббельсом тоже так в 39ом улыбались...
  Имеете в виду Нюрнберг? Но тогда была антигитлеровская каолиция и после войны преступников настигла заслуженная кара. Сейчас же антипутинской каолиции нет и не предвидиться ни к коем случае, Керри и Мерекль целуются с Путиным, после минских война перейдет на гражданский уровень и Путин тем более станет не при чем (он и сейчас гарант минских, если вы забыли) и скорее в Гааге окажется Порошенко и ВСУ за обстрелы мирных территорий Украины, потому собственно Украина и не спешит с принятием Римского статута.

  Karen, я понимаю ваши праведные желания, но увы им не сбыться. Так что Путин улыбается...

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Союз добровольцев Донбасса, объединяющий воевавших в Донецкой и Луганской областях на стороне непризнанных республик, требует, чтобы бойцы получили статус участника боевых действий. Всего, по их данным, в Донбассе воевали несколько тысяч человек....
  Я так понимаю это вести из РФ. Т.н. добровольцы действуют неправильно, им надо принять гражданство ЛНР или ДНР, стать народной милицией, и после всеобщей амнистии и выборов в лугандоне они уже могут претендовать на статус участника боевых действий, но уже от Украины, что гораздо реальнее, т.к. местные "вновьизбранные" органы власти ЛНР и ДНР им легко выдадут этот статус.
 4. #12314
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  и скорее в Гааге окажется Порошенко и ВСУ за обстрелы мирных территорий Украины,
  Пока ПОП слушает Кремль (под чутким контролем Ложкина), ему нечиго бояться Гааги!

  ****************************
  ДНР = ПАР ????

  Під виглядом вугілля з ПАР люди, наближені до Віктора Медведчука, продають антрацит з окупованого Донбасу, про це повідомляє "Українська правда".

  Внаслідок проведеного журналістського розслідування було встановлено, що замість африканського вугілля українські ТЕС, ймовірно, отримують вугілля з шахт, які знаходяться на підконтрольній бойовикам території.

  "Понад те, за його поставками стоять люди, наближені до Віктора Медведчука, який бере участь у переговорах між Росією та Україною з урегулювання конфлікту на Донбасі",- йдеться у розслідуванні.

  Цю інформацію журналістам озвучив працівник відділу забезпечення паливом Зміївської ТЕС, який відмовився називати своє ім'я. Він повідомив, що електростанція почала отримувати вагони з вугіллям взагалі без будь-якої супровідної документації.

  За інформацією ЗМІ, гонконзька компанія купила вугілля у ПАР, у листопаді 2015 року привезла до Чорного моря, після чого балкер пішов не в українські порти, а в російські. Звідти залізницею товар було доправлено до кордону з Україною на прикордонний перехід Соловей-Тополі, де його придбала "Укрінтеренерго". Потім ця державна компанія перепродала його компанії, яка в свою чергу доправила вугілля на ТЕС.

  Також під час розслідування з'ясувалося, де саме човен перебував останні півроку. У звіті жодним чином не фігурують російські порти. Так, наприкінці жовтня, коли човен, за розрахунками мав би вже рухатися в бік Європи, він курсував біля берегів Гани.

  На запитання журналіста, чи було поставлене на Зміївську ТЕС африканське вугілля, директор станції Ігор Бабенко відповів: "Ні". Після цього він одразу кинув слухавку. Крім того, трейдер - активний учасник ринку, який побажав не розкривати своє ім’я, так само підтвердив сумнівність угоди.

  "Російські порти на Чорному морі не приймають імпорт. Вони будуть розповідати, що не розмитнюють вугілля, а розвантажують просто в морі на баржі, але це дурня - це вугілля з Донбасу. Його везуть через Росію під виглядом африканського, бо так можна зафіксувати ціну в доларах, та ще й збільшити її за рахунок нібито складної логістики", - сказав співрозмовник.

  За його словами, стандартна схема "легалізації" донбаського вугілля виглядає так: паливо доправляють на станцію Гуково в Росію, а від неї воно прямує до переходу Соловей-Тополі у Харківській області.

  Опитані журналістами трейдери, що працюють на вугільному ринку, пов’язують успіх компанії із Віктором Медведчуком.

  Во, як воно!!! А то ПАР, ПАР!

  рошен та Демчишин В. В. в долі )))))
 5. #12315
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Нажмите на изображение для увеличения
Название: tumblr_nz7l81Zegh1sn8ziso1_400.jpg
Просмотров: 0
Размер:	11.6 Кб
ID:	40802может не сюда, но навеяло....
  http://45.media.tumblr.com/470dc0126...8ziso1_400.gif
 6. #12316
  Offline
  Завсідник

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України
  Мешканці ОРДЛО незважаючи на майже однодумну підтримку власних режимів виявляють неабияке бажання мандрувати в Україну. Це варто привітати але за умов лише доброчесних намірів візитерів. Так на Кураховському напрямку утворилася довженна черга у 3 км, а під Новотроїцьким теж стоять біля 100 автомобілів. Пункти пропуску періодично закривають внаслідок обстрілів і інцидентів. За повідомленням місцевих джерел щоденно імпровізований кордон в обидві боки перетинають декілька тисяч переважно жителів Донецька та Луганська.
 7. #12317
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  ЧИТАЙТЕ.
  Сайт Міноборони.
  Аналіз Генерального штабу ЗСУ щодо бойових дій на Дебальцевському плацдармі з 27 січня до 18 лютого 2015 року.
  http://www.mil.gov.ua/analitichni-ma...2015-roku.html

  там є абсолютно страшні й неприпустимі речі, не знаю, чи лишились вони непокараними. наприклад:
  В той час, коли противник зосередив максимальну кількість сил і засобів в районі Дебальцевого, 57-й окремій мотопіхотній бригаді було поставлено завдання — провести штурмові дії та зайняти Горлівку. Але бригада так і не зрушила з місця.

  тобто задум був такий, яким він має бути. я знімаю частину моїх закидів Муженку - невміння або небажання планувати активні бойові дії.
  залишається друга частина, не менш сумна - некерованість армії.

  там багато іншого, теж допіру жахливого. але головне, мабуть - саме це.

  ще, для прикладу:
  За командою Начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗСУ, для підриву дамби в районі Світлодарська та усіх мостів були відправлені інженерні групи та група спецпризначення 73 морського центру спеціальних операцій. Це було зроблено з метою недопущення захоплення цих об’єктів противником та переправи через річку Карапулька.

  Це завдання група 73-го морського центру спеціальних операцій виконала. Водночас, керівник сектору С всупереч вказівкам Начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗСУ дав команду на повернення інших груп інженерних підрозділів, що дало змогу противнику захопити мости та здійснити переміщення по ним особового складу та техніки.
  ну і де розстріли?....
 8. #12318
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Izumsky Посмотреть сообщение

  Мешканці ОРДЛО незважаючи на майже однодумну підтримку власних режимів виявляють неабияке бажання мандрувати в Україну. Це варто привітати...
  Шо ?!?!
  Я б краще привітала їх автоматною чергою...
 9. #12319
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Звідти:

  Вы больше не ополчение, вы ахметовский ЧОП - http://bergen-rus.livejournal.com/125436.html

  Цитата: "Та ти пан Кононенко не переймайся через цю Трою, до весни всіх москалів да кацапів поріжемо, пане Ахметов обіцяв усім по свинофермі! Он бери краще приклад з пана Моторолера, він вже мову вчити почав!!  Процес приєднання Придонбасся до України іде повним ходом, як з боку ПОП, так із боку Кремля, не задоволені лише "прогресивні" ДНРівці та справжні націоналісти нашої країни!
 10. #12320
  Offline
  Філософф с автоматом

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53