Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25651Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1223 из 1412
Показано с 12,221 по 12,230 из 14114.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Т.н. партнеры надавят
    Так партнеры надавили еще в позапрошлом году. Порох, конечно, %овнюк еще тот, но он отнюдь не дурак. Любому здравомыслящему человеку при первом же взгляде на "Мінскі угоди" абсолютно ясно, что они не выполнимы (или, как минимум, их точное выполнение Украиной вполне может стоить Президенту его кресла). Так что, подписать их могли исключительно под давлением тех самых партнеров (которым глубоко на%рать на гордость украинцев или донбасян, а также на их личное отношение друг к другу).

Но, как видим, от выполнения "угод" в середине января 2016-го мы далеки почти так же, как и в момент их подписания, несмотря на все "хотелки" наших партнеров. И это при том, что по Минску-2 все должно было быть выполнено еще к концу 2015-го.

Следующим важным этапом будет проведение в ОРДиЛо выборов. Посмотрим, рискнут ли - или опять отложат.

Пророк

Доволі цікавий і водночас насторожуючий пост.

З одного боку наче журналіст, якому можно довіряти. З іншого, щось малувато зради в цих прогнозах )
    А можливо просто елемент інформаційного тиску на ОРДІЛО, бо щось останнім часом йде хвиля про злив днр/лнр.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Любому здравомыслящему человеку при первом же взгляде на "Мінскі угоди" абсолютно ясно, что они не выполнимы
    В части что обязана сделать Украина, а большего и не требуется, очень даже выполнимы.

их точное выполнение Украиной вполне может стоить Президенту его кресла
    Сомнительно. Закона об импичменте у нас нема и не предвидится.

Но, как видим, от выполнения "угод" в середине января 2016-го мы далеки
    Почему? Осталось малость - принятие минской конституции, амнистия террористам и выборы террористов в украинские органы власти по украинским же законам, дабы Украина уже с крючка не сорвалась.

Следующим важным этапом будет проведение в ОРДиЛо выборов.
    Сперва будет принятие минской конституции и амнистии, дабы террористы могли беспрепятственно участвовать в выборах. "Модальности" этих процессов т.н. рабочие группы с участием террористом активно согласовывают с террористами.
    Пророк

Сподіваюсь, Ви не надто бажаєте швидкого виконання Мінських угод?
    Як на мене: - тягнути цю пісню на тій ноті, що зараз - це краще, ніж проводити "децентралізацію" з подальшою легалізацією в органах влади всіх тих, кого тамтешня "вата" навибирає...
    я? я пікетував Раду, коли приймали закон про особливий статус чи як його, і коли пхали зміни до конституції. я не хочу цього гівна на мою голову категорично.
    але ж Гризло не до мене приїхало. виконання мінських угод хоче Путін, він сказав про це позавчора, і Порошенко, він сказав про це вчора. зажадав твердих термінів (якби на його місті був я, я казав би, що - даруйте - позиція терористів зробила їх виконання неможливим, потрібен новий формат. і жоден Олланд би не гавкнув, бо так і є. а в нас реальність повністю протилежна).

що стосується думки Шуклінова, то допись цього пана на цей раз відгонить дебілізмом. іпать калатіть, он к нам на паклон прієхал! нагадаю, що:
    в 1997 єльцин і черномирдін не полінувалися приїхати в Ялту - і отримали Севас на 20 років
    в 2009(?) Ведмед приїхав до Харкова і отримав Севас ще на 50 років
    так що, як бачимо, тенденція фігова. було б краще, якби оце Гризло не ступало на нашу землю.

тут у нас був лицар шоколадного образа, який казав, які класні Мінські угоди, їх не треба виконувати, і взагалі вони вигідні Україні. сам Президент Порошенко брехав з екрана, що "спочатку кордон, потім вибори". може вони і справаді їх не читали.
    і дехто йому тут підспівував! Йа, йа! класні угоди, який успіх укродипломатії, Х-ло відповзає!

ось, приповзло.

і шо значить "захотім - не будет санкций"? нам повернули Крим? нам воскресили загиблих? нам виплатили трильйон доларів репарацій? ні, ні й ще раз ні.
    санкції мають бути, поки рашка не здохне. але крім рашки, від санкцій страждає бізнес пана президента і його друзів - Фірташа, Григоришина, Ахметова, Колесникова. така сувора і неприємна для них правда.

Гризлов не може їхати до Кучми на поклон за визначенням. Кучма - звичайний малорос, який до будь-якого чиновника з Москви ставиться як селюк до жандарма в губернському місті. Гризлов може лише давати Кучмі вказівки, як до того Зурабов. подивіться, Кучмо підписувало ВСЕ, що привезе Москва, ці документи навіть не перекладали на мову нашої країни: підписав Мінськ-1, Мінськ-2 з додатками, підмахнув карту, за якою ДАП віддавали терористам, і вони потім розмахували нею і казали, що прийшли по своє. зрештою здали той ДАП разом з кіборгами, аби тіко Х-ло не сердилось.

Хіба ви чули, щоб Україна на цих переговорах піднімала питання, які потрібні Україні? Про повернення Дебальцева, яке за тою картою - наше? Та хоча б про Савченко? Порошенку краще, щоб Савченко згнила у москальській тюрмі, бо вона підписує клопотання на захист Корбана. а укросуд ставиться до цих клопотань так само, як москальський суд - до закликів ПАСЕ на захист Савченко. Тут судді України та Росії солідарні.

Те саме, що написано про Кучмо, стосується свині Кравчука, який 2 дні тому виліз на 5-му каналі зі слюнями "треба домовлятися з росією", "запропонувати криму ще ширшу автономію" і зрештою почути Донбас. для чого це робиться? готують суспільну думку. сподіваються продати Україну Х-лу, поки найактивніші під судами або в тюрмах.

є заперечення?
    Banned

Порох, конечно, %овнюк еще тот, но он отнюдь не дурак.
    Он дурак по-Франклину
    Если бы мошенники знали все преимущества честности, то они ради выгоды перестали бы мошенничать.
    Поэтому дурак или шоколадник, или Франклин. Так вот, на самой крупной банкноте самой стабильной валюты почему-то изображен не шоколадник. Кстати, если ты смотрел, то видео, что я кидал в Курсе Гривны, то да, я знаю выход для перехода на ЕВРО или Доллар -- это currency board. Отличный старт!
    http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post423860
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я? я пікетував Раду, коли приймали закон про особливий статус чи як його, і коли пхали зміни до конституції. я не хочу цього гівна на мою голову категорично.
    але ж Гризло не до мене приїхало. виконання мінських угод хоче Путін, він сказав про це позавчора, і Порошенко, він сказав про це вчора. зажадав твердих термінів (якби на його місті був я, я казав би, що - даруйте - позиція терористів зробила їх виконання неможливим, потрібен новий формат. і жоден Олланд би не гавкнув, бо так і є. а в нас реальність повністю протилежна).

що стосується думки Шуклінова, то допись цього пана на цей раз відгонить дебілізмом. іпать калатіть, он к нам на паклон прієхал! нагадаю, що:
    в 1997 єльцин і черномирдін не полінувалися приїхати в Ялту - і отримали Севас на 20 років
    в 2009(?) Ведмед приїхав до Харкова і отримав Севас ще на 50 років
    так що, як бачимо, тенденція фігова. було б краще, якби оце Гризло не ступало на нашу землю.

тут у нас був лицар шоколадного образа, який казав, які класні Мінські угоди, їх не треба виконувати, і взагалі вони вигідні Україні. сам Президент Порошенко брехав з екрана, що "спочатку кордон, потім вибори". може вони і справаді їх не читали.
    і дехто йому тут підспівував! Йа, йа! класні угоди, який успіх укродипломатії, Х-ло відповзає!

ось, приповзло.

і шо значить "захотім - не будет санкций"? нам повернули Крим? нам воскресили загиблих? нам виплатили трильйон доларів репарацій? ні, ні й ще раз ні.
    санкції мають бути, поки рашка не здохне. але крім рашки, від санкцій страждає бізнес пана президента і його друзів - Фірташа, Григоришина, Ахметова, Колесникова. така сувора і неприємна для них правда.

Гризлов не може їхати до Кучми на поклон за визначенням. Кучма - звичайний малорос, який до будь-якого чиновника з Москви ставиться як селюк до жандарма в губернському місті. Гризлов може лише давати Кучмі вказівки, як до того Зурабов. подивіться, Кучмо підписувало ВСЕ, що привезе Москва, ці документи навіть не перекладали на мову нашої країни: підписав Мінськ-1, Мінськ-2 з додатками, підмахнув карту, за якою ДАП віддавали терористам, і вони потім розмахували нею і казали, що прийшли по своє. зрештою здали той ДАП разом з кіборгами, аби тіко Х-ло не сердилось.

Хіба ви чули, щоб Україна на цих переговорах піднімала питання, які потрібні Україні? Про повернення Дебальцева, яке за тою картою - наше? Та хоча б про Савченко? Порошенку краще, щоб Савченко згнила у москальській тюрмі, бо вона підписує клопотання на захист Корбана. а укросуд ставиться до цих клопотань так само, як москальський суд - до закликів ПАСЕ на захист Савченко. Тут судді України та Росії солідарні.

Те саме, що написано про Кучмо, стосується свині Кравчука, який 2 дні тому виліз на 5-му каналі зі слюнями "треба домовлятися з росією", "запропонувати криму ще ширшу автономію" і зрештою почути Донбас. для чого це робиться? готують суспільну думку. сподіваються продати Україну Х-лу, поки найактивніші під судами або в тюрмах.

є заперечення?

Victorious, як у воду дивитися!

Які заперечення? Все по ділу!
    المزيد من النفط

Гризлов не може їхати до Кучми на поклон за визначенням. Кучма - звичайний малорос, який до будь-якого чиновника з Москви ставиться як селюк до жандарма в губернському місті. Гризлов може лише давати Кучмі вказівки, як до того Зурабов.
    У мене питаннячко ! Як у рахосмі був висвітлений цей візит ? Чи його там замОвчали ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    У мене питаннячко ! Як у рахосмі був висвітлений цей візит ? Чи його там замОвчали ?
    похоже что замовчали..
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    похоже что замовчали..
    ОТОЖ !!!!
    Тобто для них цей візит НЕ ПЕРЕМОГА !!!!!?????
    Пророк

Karen, завтра зустріч у Мінську, отам воно й вилізе.
    Москалі не будуть подавати результати (тим більше факт) як перемогу. вони скажуть: складна ситуація вимагає від усіх сторін поступок. ми з повагою ставимось до братського українського народу. будемо всіляко підтримувати інтеграцію Донбаса в Україну, зрозуміло, з урахуванням прав та інтересів російськомовного населення Наші військові, як і раніше, разом з українськими колегами стежитимуть за дотриманням припинення вогню на південному сході України в рамках Спільної місії, але їхня чисельність буде суттєво збільшена. В якості жеста доброї волі ми вивчимо можливіть включення укрїнських прикордонників до спільних груп контролю, для початку - в пункті перетину Дьяково, приблизно з літа цього року. запрошуємо керівників Німеччини та Франції підтримати розпочатий діалог.

я б так казав, будь я Путін.

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    на першій сторінці газета.ру три новини про візит і стаття з домислами.
+ Ответить в теме