Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25651Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1164 из 1412
Показано с 11,631 по 11,640 из 14114.
    Новачок

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Victorious,
    Дозвольте запитати чи вважаєте ви шо Правий Сектор вимагає поваги до закону і конституції? І якшо так прокоментуйте ще будь ласка два моменти: коли це іздити на джипах по мирному місту з крупнокаліберним кулеметом в Україні стало законним, і відколи з нашої Конституції зникла стаття про свободу совісті людини і геї опинилися поза законом?

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Это вся благодаря минским. По ним Украине было предписано т.н. "незаконные" формирования элиминировать. Потому начали с их очернения
    Бойцы «Айдара» захватили Руновщинский сельсовет

Как стало известно, неизвестные лица, которые представились бойцами «Айдара» захватили Руновщинский сельсовет Полтавского района. На момент захвата председатель сельсовета Сухаренко присутствовал на 30 внеочередной сессии облсовета в Полтаве.

По предварительной информации, представители фирмы «Альфа-Капитал» давят на голову Рунивщинского сельсовета о выделении земельных участков под газолиновый бизнес. Известно, что люди, которые поддерживают Сухаренко, сообщили о факте захвата здания в милицию и СБУ.

«Полтавщина» отримала додаткову інформацію щодо сьогоднішнього захоплення Рунівщинської сільради Полтавського району.
    Працівник сільради Анна Глушко повідомила наступне:

— Сьогодні зранку я прийшла на робоче місце і побачила чоловіків, які намагалися зайти в кабінет голови сільради, який був на засіданні сесії облради у Полтаві. Я ухопилась за дверну ручку і лягла на підлогу, щоб перешкодити цим невідомим, які представилися ГО «Військово-патріотичний клуб «Айдар». Коли був там міліціонер, то вони мене не чіпали, а тільки словесно ображали. А потім представник фірми «Альфа-Капітал» Ірина Степаненко скомандувала їм діяти рішуче. В результаті вони мене побили. Я буду звертатися до міліції, щоб засвідчити нанесення мені тілесних ушкоджень.
    Пророк

ГО «Військово-патріотичний клуб «Айдар» якби не зовсім то і "Айдар"
    Пророк

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    ГО «Військово-патріотичний клуб «Айдар» якби не зовсім то і "Айдар"
    Не смейте очернять патриотов!
    Пророк

Condor, щоб відповісти, я маю послатись на документи пс та інтерв*ю Яроша. У мене їх під рукою нема. Що стосується інцидента в Мукачеві, то мої доволі аполітичні закарпатські знайомі кажуть, хай краще пс, ніж міліція. Ставлення до інциденту з пс, підарасами та монтян я викладав раніше. Це підараси в поганому сенсі.
    Раніше подібні акції проводила Свобода, я їх не схвалюю. Ну і шо? У нас в Києві на Печерську регулярно влафтовує хресні ходи упс мп. Вони теж законні, свобода совісті ггг. Але якби їм хтось вломив, я б підтримав.

Мусорна люстрація теж незаконна. Але корисна, з нашою прокуратурою.
    дозвольте і я запитаю: хто більше шкодить законності, пс чи кум порошенка шокін на посаді генпрокурора? І як із цим боротись?
    Пророк

Condor, забий. Діалог не виходить. Його що не спитай - кругом Порошенко вилазить :)
    Новачок

Victorious, Дещо дивно, якшо чесно. Я поставив вам запитання щодо правого сектора, а ви кажете шо для відповіді маєте посилатись на їх документи. Невже в тих документах записано якою має бути ваша особиста думка щодо правого сектора?
    І що це значить, коли ваші закарпатські товариші кажуть шо краще а шо гірше в Мукачеві. А решта України? Чи Закарпаття це вже такий собі емірат накшталт Чечні на росії, котрий буде сам розбиратися в своїх проблемах а решта країни навіть носа свого хай не пхає? І я як, скажімо, турист мусиму знати шо на кордоні Закарпатської області функції представників влади виконують оті молодики в червоно-чорними нашивками і список законів що діють в даній місцині треба уточнювати у них же? Та нехай мене не дивують кулемети і гранати що стирчать з машин? І якшо я гей то мені це треба буде якимось чином довести щоб виокремити себе з когорти піда?асів та захиститися таким чином від переслідування?
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    дозвольте і я запитаю: хто більше шкодить законності, пс чи кум порошенка шокін на посаді генпрокурора? І як із цим боротись?
    Правий сектор. Особисто я після їх нападу на отой мітинг зрозумів шо може вони й патріоти, але європейську країну з ними не побудуєш, бо рівності прав людини вони не розуміють. Про яку законність можна розмовляти з людиною, яка б'є вас лише тому що ви народилися з іншою сексуальною орієнтацією, але при цьому нікому не заважаєте жити?

Scald, Я сам собі призначив лаври форумного Сократа :) Я поважаю усі точки зору, я намагаюся глибше зрозуміти базу їх обгрунтування. Вікторіус до речі доволі адекватна людина, яка визнає очевидні речі, навіть коли їй це не вигідно. А це вже чогось варте!
    Пророк

Condor, розважайся :)
    Пророк

Condor, перечитайте своє запитання. Чи вважаю я, що ПС вимагаю поваги до закону. До чого тут МОЯ думка? Тут потрібна думка пс. Напрмклад, Ярош про конституційну реформу. Якщо вам важко знайти інформацію, то я для вас пошукаю. Я зараз далеко від дому, пишу з тлф. Поверну ь і зртблю.
    свою думку про конфлікт пс с гомосеками та монтян, я про це писав двічі докладно. Пошукайте і знайдете. Якшо прокуратура не має претензій до монтян за сепаратизм, кривосввдчення (смрава т.зв. педофілів") і несплату квсртплати, та хай їй хоч пс вломить, ящитаю.
    ставте чітке питання, отримаєте чітку відповідь.
    Scald, ви людина адекватна, не то шо я, тому коли гавкаєте, старайтесь аргументувати. А ти ви все більше нагпдкєте телеиацпну стрічку ентера з його незабутнім цитуванням БІлецького.
    Особливо вам обом додає адекватноті думка, що порошенко у нас ні за шєщо не відповідє - ні за армію, ні за дипломатіб, ні за прокуратуру. Він живе собі по новому, а люди йому лише завадають. Такі як я.
    Пророк

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №474/2015

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року "Про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз державній безпеці"
    Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року "Про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз державній безпеці" (додається, таємно).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

13 серпня 2015 року

474/2015
+ Ответить в теме