Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25882Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1141 из 1430
Показано с 11,401 по 11,410 из 14298.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А що вона ще "повідомляє" ?
    не знаю, я взяв це повідомлення з Української правди. а що, ми вже не здаєм Широкіно? буду вдячний за посилання.

ось тут ЗСУ кажуть, що не будуть терпіти обстріли безкінечнео, а дадуть гідну відсіч. щоправда не кажуть коли.
    В СЦКК заявили, що ЗСУ будуть змушені повернути відведену техніку
    Неділя, 19 липня 2015, 16:11

Збройні сили України будуть змушені повернути відведену техніку і застосувати для того, щоб вогнем придушити спроби знищувати як мирних жителів, так і ВСУ. Про це 19 липня на брифінгу заявив керівник Спільного центру з контролю і координації Андрій Таран.

За його словами, у разі продовження обстрілу інфраструктури Авдіївки Збройні сили будуть змушені вжити всю наявну артилерію відповідно до мінськими домовленостями, щоб відбити атаки бойовиків. "Ми будемо змушені повернути відведену техніку і застосувати для того, щоб вогнем придушити спроби знищувати як мирних жителів, так і ЗСУ", - заявив Таран.
    як виплаває з повідомлення, на даний час місто та армію просто розстрілюють, в одні ворота.
    моя знайома, яка жила в мене торік, зараз там. поїхала до бабусі на день народження. так і пише: "сидимо в підвалі. нас розстрілюють".

المزيد من النفط

поїхала до бабусі на день народження. так і пише: "сидимо в підвалі. нас розстрілюють".
    Вона пише, хто їх розстрілює ?
    Пророк

Alexandr Vinnitsky

Фрагмент видеоинтервью атамана кизяков: "В Марьеке у нас было более 400 трупов! ВСУ давно взяли бы Донбас, просто ленятся"...

Кому интерестно вот пруф - на полную версию... там еще много пёрлов, про: заградотряды в тылу, про мясо в Мариуполе = 50, а в Донеце = 200 и т.д... У кого есть время смотрите всего 17 минут:

Філософф с автоматом

Где-то в районе АТО на Западной Украине. Слушайте диалоги, всенародная любовь так и прет.
    Пророк

Прямо дежавю я б сказав.
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Alexandr Vinnitsky

Фрагмент видеоинтервью атамана кизяков: "В Марьеке у нас было более 400 трупов! ВСУ давно взяли бы Донбас, просто ленятся"...

Кому интерестно вот пруф - на полную версию... там еще много пёрлов, про: заградотряды в тылу, про мясо в Мариуполе = 50, а в Донеце = 200 и т.д... У кого есть время смотрите всего 17 минут:

http://www.youtube.com/watch?v=jD3UKkDjd8w
    ...вот ещё классное мнение. Демура жжот

Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=ECbMeacdAUY#t=18

Где-то в районе АТО на Западной Украине. Слушайте диалоги, всенародная любовь так и прет.
    Пророк

Олег Дуб

А бабуся спала)))
    ... При зачистці одного села даний нам був наказ вламуватися в ті будинки, які не відкривали нам господарі. Та ми намагалися проникати без взламів, використовуючи то сусідську допомогу, то смекалку. І от підходить наша група до одного будинку. Стукаю в металеві ворота і кричу: "Хазяїн! Хазяйка! Нацгвардія працює. Відкривайте!" А у відповідь тільки заливистий гавкіт трьох собак на подвір'ї. По відкритих вікнах і дверях у господарські приміщення видно, що хтось дома. Тому підозріло, що ніякої реакції на гуркіт у ворота і крик. Один боєць перескакує через ворота і відкриває їх зсередини. Входимо по всіх правилах тактики. Нарізаємо кути, блокуємо всі входи. Я підхожу до дверей головного будинку і привідкриваю їх. Звідти чую голосний звук телевізора, однак на окрик знову ніякої відповіді. Входимо двоє, третій ззаду. Ідемо по коридору, тримаючи під прицілом навхрест один одному кімнати. Заходимо туди і перевіряємо. Перевіривши передостанню кімнату, я заходжу в останню, куди вже зайшов наш командир. І от яку картину я бачу. Він стоїть в задумі біля дивану, на якому, сидячи перед телевізором, глибоким сном спить огрядна бабуля. Спить, голосно похрапуючи. Телевізор звучить майже по максимуму. А по ньому тільки дві програми в цьому селі: Росія1 і Новоросія!)))) І там, звичайно ж, лякають людей нами - нациками і фашистами. А тут над сплячою глядачкою цієї брехні стоять озброєні до зубів аж три нацики і фашисти!))))) Переглянувшись між собою, ми зрозуміли, що якщо вона зараз проснеться і побачить біля себе реалізацію цих страшилок по телевізору, то віддасть бабуля Богу душу!))))))) То ж виходили ми якомога тихше, щоб і підлога не скрипнула.))))) Двері всі тихесенько позакривали, всіх з подвір'я вивели. Останній боєць закрив ворота зсередини і переліз на вулицю. Так і не побачила бабуля, що відвідали її "фашисти"!)))) Того дня чомусь такими добрими вони були, що навіть не потривожили її сон. Ось так працює спецназ Нац.Гвардіі України!)))))
    Пророк

сука.
    Спутник АТО @SputnikATO
    Порошенко поручил представителям Украины в контактной группе подписать соглашение с ОБСЕ и РФ о создании 30 км буферной зоны
    Follow
    Ху@вая Макеевка @jeckantroling
    @SputnikATO значит марьинка ,красногоровка,пески,артемовоск и тд уйдет в днр,вопрос за что мы стоим?
    3:31 PM - 22 Jul 2015
+ Ответить в теме