Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26211Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1017 из 1455
Показано с 10,161 по 10,170 из 14549.
 1. #10161
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  в Горлівці ворог анонсує етнічні чистки.
  Самооборона Горловки
  Сьогодні о 8:30

  Сегодня я попрошу вас об одной необычной услуге родине. Я прошу вас докладывать на соседей, знакомых и незнакомых. Мы ищем корректировщиков огня на нашей территории. Уже не секрет что боевые действия возобновляются, артиллерию Украина так и не отвела, об этом докладывает как разведка, так и сами граждане на территориях под укропом. Артобстрелы возобновятся, но будут они точно в цель - подстанции, котельные и школы, или хаотично без корректировки - зависит от нас.
  Нельзя сказать что просьба сообщать о подозрительных лицах - что то новое для Горловки, мы и раньше просили об этом, но сейчас я составляю список всех сочувствующих укроармии, всех, кто когда либо упоминал что украина нас освободит, настроен против днр и просто в разговоре упоминал что он за украину. Это потенциальные корректировщики! Мы их видели уже достаточно чтоб понимать кто становится в их ряды.
  Да, это означает что в Горловке начинаются чистки. Чистки от укропов. Мы живем в прифронтовом городе, на дворе война и мы не толерантны, мы не сочувствуем врагу, в наших сердцах нет места жалости к предателям. Либо они уезжают сами - либо это устроим мы.
  Не забывайте о свидетелях или доказательствах своим словам, мы не так просты и за клевету строго накажем.
  http://vk.com/gorlowka?w=wall-66833222_627013
  я не ховсім розумію нашу владу. матеріал для Гааги сам іде в руки. ці злочини - геноцид, не має терміну давності, не має шансу на амністію чи на мінімальне співчуття на заході чи сході.
  цю тему треба розкручувати.
  а замість того Кучма збирається знов зустрічатись з фашистами.
  не розумію.
  точніше, розумію, але це розуміння надто сумне.

 2. #10162
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Репортаж из Дебальцево. - https://www.youtube.com/watch?v=cleH...&feature=youtu
 3. #10163
  Offline
  модератор

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Репортаж из Дебальцево. - https://www.youtube.com/watch?v=cleH...&feature=youtu

  В подвалах в Дебальцево найдено 500 тел мирных жителей
  "В докладе (помощника Генсекретаря ООН по правам человека И.Шимоновича) не перечислены сотни безымянных жертв, которые остались в Дебальцево. Так, в прошлом месяце 500 трупов было обнаружено после снятия осады – 500 трупов, это в домах и подвалах, в которых люди скрывались от российских обстрелов", - сказала она.

  Фейк, не? Что говорят на пророссийских каналах?
 4. #10164
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Львівський Батяр

  Бутусов вирішив розшарити чергове відео двох військовослужбовців ЗСУ на радість всім новоросам. Передивився, ключові питання хлопців виписав. Спробую дати пояснення від себе, хоч до мене і не звертаються. Поїхали

  "Пане Президент, як вам не соромно за знайомих, кумів, родичів, яких ви ставите на посади".
  - Краще ставте тих, кого не знаєте, кому не можете довіритись, адже всім відомо, що в нас в країні дохера компетентних людей, яких можна сходу брати на ключові посади і вони не кинуть

  "Господин Президент, как вам не стыдно возле Нацбанка розганять людей?"
  - Дійсно як не стидно, адже провокація була гарно влаштована, і незважаючи на вибачення особисто від Міністра Авакова, та звільнення у відділках, це ж не суттєво. А люди нехай вимагають курс по 8 і далі, а я піду вимагати мене заправляти по 8 гривень, бо машину купував також при старому курсі

  "Нас так тут згвалтували за наше попереднє звернення".
  - Однозначно, саме після реального страшного розбору від начальства в армії, у солдат є можливість спокійно сидіти, курити і записувати нове звернення і постити на фейсбук.

  "Пане Президент дякуємо що в нас техніка не натівська".
  - Нема за що хлопці, коли 23 роки всю армію розкрадали, то, мабуть, вся відповідальність лежить на комусь одному, і, мабуть, сучасна зброя сама повинна з'явитись при пустій казні, бо ж війна, а як війна, то як вона може не з'явитись, матеріалізуватись.

  "Дякую за зарплату".
  Нема за що хлопці. Це добре, що у вас ще є зарплата, і завдяки кредиту МВФ вона і далі буде.

  "Якби не волонтери, всі поранені вже би каліками стали".
  - Так хлопці, тисячі медиків, які вас рятують у лікарнях, і яким держава находить можливість платити, вони особливо вдячні, що за них не повідомили. Так хлопці, це без жодного сумніву, оті люди, що у тилу працюють, і сплачують податки, за рахунок яких одягається армія, купується зброя, ба та сама їжа, медикаменти - ці люди - лохи тилові, бо вас всіх тримають тільки волонтери, а про реальні цифри, у які обходиться утримання армії щодня - ви поняття не маєте, але ж то не так важливо, правда?

  "Дякуємо за всі котли, за те що когось вбили".
  - Так хлопці, адже всім відомо, що з котлів вибираються верхом на броні. адже всім відомо, що у нас була тисяча котлів, адже всім відомо, що при десятках котлів, які у нас "були", у нас би ще була армія і держава.

  "В нас не війна, в нас АТО".
  - Очевидно, що нам потрібно оголошувати війну Росії, йти у наступ на міста, бути в них обстріляними разом з десятками тисяч мирних. Очевидно хлопці, в нас зі сторони Придністров'я, Криму, на кордоні Донецької, Луганської областей не стоять ще десятки тисяч солдат РФ. Атакуємо хлопці, на техніці, яка не натівська, з вами, які невдоволені платнею. Вперед.

  "Вам вигідно АТО, бо уряд відмиває гроші, нам армія нічого не дає і командири з котрих 70% дибілів".
  - В Москві так і кажуть, а ще кажуть, що у нас громадянська війна, що в нас негри найомники, а Майдан оплатили американці. Скоро ви і це будете повторювати

  "А толкових командирів мало, вони не вигідні".
  - Звісно, в нас було стільки можливостей програти війну: завалити допомогу фінансами з МВФ, піти в атаку на РФ без армії, але ми цього не зробили. Зате спеціально тримаємо тільки не толкових командирів, бо ось такий складний спосіб злити країну придумали. Так хлопці!

  "Спасибо за слезы матерей горе близких, которые потеряли непонятно ради чего, ради бизнеса, амбиций нашего правительства".
  - Згоден, адже всі ми знаємо, що коли на тебе наступає підготовлений ворог, то втрати хлопців - це очевидна зрада. Адже на війні проти сильного ворога всі мають бути живими.

  "П.с. Приїзжайте до нас в гості."
  - Не домовляйтесь за фінансову допомогу країні, не домовляйтесь за санкції проти ворога, просто беріть і катайтесь до кожного солдата, який шось не розуміє. Нам не треба ні фінансів, ні зброї, ні послаблення економіки ворога, нам треба, шоб пацани бачили Президента біля себе в окопі

  "Подивіться як народ може воювати без командування".
  - Тут плюсую несамовито, адже це ж і так зрозуміло, що підготовлена армія РФ при повній інформаційній підтримці стоїть на місці півроку через те, шо от пацани ролики кліпають з волонтерами, в телестудії телефонують, і ще воюють і без командування. Воно все таким дивним чином складається. З майже оточення виходять по інтуіції, коли 15 000 тільки чекають, як вас завалити. А ви такі вийшли, і хуяк - без командування. Браво. І арта стріляє без командування.

  P.S. Знаєте хлопці, що буде після вашого відео? Після вашого відео буде важче здійснювати ротацію, завдяки вашому відео буде важче отримати допомогу зі зброєю, завдяки вашому відео ворог буде сміятись над тим, що у нас в армії нема дисципліни. І її, судячи по відео, таки нема. Дякую вам пане хлопці.
  Але жодної претензії до вас. Вам ніхто не пояснює, і це щира правда. Нажаль, в нас в країні досі нема свого телебачення, своєї преси, нажаль, те, що в нас в країні називається ЗМІ - маніпулює у приватних цілях, подаючи вам у голову прості рішення складних питань. Адже так просто у всьому звинуватити когось і думати, що саме тут проблема.

  P.P.S. А Бутусов сам знає, хто він, коли маніпулюючи на емоціях солдат, пробиває інтереси однієї групи ціною підривання довіри до командування та зриву мобілізації.
 5. #10165
  Offline
  Філософф с автоматом

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


 6. #10166
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Daniel Rodriguez

  Прочитайте вниимательно этот документ, это нота Германского Рейха Советской России от 21 июня 1941 года с объявлением войны и объяснением того почему всё так вышло. После прочтения документа вы во многом поймёте чем занимается сейчас Путинская Россия -- исторические параллели страшны и за сухими строчками ноты виден весь животный оскал Кремлёвской политики тогда и сейчас, в общем мастрид дорогой читатель.


  * * *

  Если это действительно настоящий документ, то и правда, параллели весьма очевидны.
 7. #10167
  Offline
  Пивовар

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  MrColt, шо воно такэ? оО
 8. #10168
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Резня между бандитами "ЛНР"

 9. #10169
  Offline
  Філософф с автоматом

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
  MrColt, шо воно такэ? оО
  Как шо - военторг!))
  Устройство для геноцида ваты на дальних дистанциях - Barrett м82, прошу любить и жаловать.

 10. #10170
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
  Как шо - военторг!))
  Устройство для геноцида ваты на дальних дистанциях - Barrett м82, прошу любить и жаловать.

  http://ic.pics.livejournal.com/green...2_original.jpg
  Це мабуть, щоб робити ватні паличкі.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53