Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 93
Показано с 81 по 90 из 925.
 1. #81
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Так а якщо він не працював у партіях та офіційно зареєстрованих громадських організаціях? Людина за покликом серця займалася розбудовою української незалежної держави так, як вважала за потрібне. Чи для Вас є таємницею, що навіть за часів незалежності це можна було робити напівпідпільно?.
  Он занимался "розбудовою держави"?! Очень интересно! Можите проиллюстрировать, как он 20 лет розбудовував державу?!
  Не составляло труда в независимой Украине начислять и выдавать зарплату тем деятелям, которые были полностью посвящены общественной работе. Вот только никто в Украине не слышал об общественной работе и пользе товарища Яроша.
  А зарплату не начисляли по одной причине, - чтобы не платить налоги! Классные розбудовникі!

  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Добре, назвіть когось "не мутного" або хоча б "менш мутного". Можливо, з трудовою книжкою там і все ОК, але щодо податків та решти аспектів.... Обговоримо, порівняємо.
  Гриценко. Он мне не нравится, но биография, декларация, взгляды и поступки, довольно прозрачны.
  Тигипки, Порошенко, у них нет больших белых пятен. Люди имеют представление и об их бизнесе, и оих личностных качествах.
  Что в Украине известно про Дмитрия Ярош? Ничего! Но он балотируется в поезиденты ( за деньги, взявшиеся неизвестно откуда)

 2. #82
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Enter, є книжка сотника Устима (Бобровича) - "Як козаки Кавказ воювали". документальна, з купою фотографій, дуже цікаво написана. там в основному йдеться про участь УНА-УНСО в війні в Абхазії (вони слушно казали, що якщо програємо Росії на Інгурі, доведеться воювати з нею на Дніпрі). але я не про це, а про ставлення СБУ та міліції до них в Україні - як їх пресували, переслідували, підкидали наркоту і зброю, тримали по тюрмах і СІЗО. і головне, що ті менти й СБУшники, які з ними боролись, зневажали Україну і все українське. У небайдужих людей просто не лишалось вибору.

  я до зими вважав "Тризуб" фейковою організацією, створеною СБУ бля випуску пари. може воно так і було, але в такому разі організація вдурила своїх творців. Виявилось, що радикальні націоналісти, для яких слова "здобуду Україну або загину в боротьбі за неї" - не гасло, а практика, існують, їх багато і вони справді такі. я бачив їх на Майдані, а від бійців Самооборони з інших сотень та від медиків знаю, як вони діяли ну хоча б на Грушевського. Повірте, що дуже гідно.

  Я теж вважаю, що не повинно бути незаконної зброї і штурмів Ради в недоречний час. Але для цього потрібен і мінімум дій від влади (МВС) - щоб організатори тітушок не керували міліцією, а хоча б були звільнені без пенсії (хіба це неможливо?), і щоб МВС не дивувало громаду повідомленнями, що Музичко, відстрілюючись, сам влучив собі в серце (це сьогоднішній перл). Тоді як всяким там Топазам і Допам дають домашній арешт (правда це претензія до суду, а не міліції), а Жилін взагалі втік (його бандити атакували Просвіту в Харкові).

  баланс потрібен. домовленості, на основі закону і взаємної поваги, між союзниками. не можна з союзників робити ворогів. якщо держава буде зраджувати громадян, громадяни не захищатимуть державу. ми це вже проходили в Криму, де, замість допомагати татарам і українцям, ВСІ уряди загравали з русофашисто.
  краще б цю думку довести до Авакова чи Яреми, звичайно. а то ми тут переливаємо із пустого в порожнє...
 3. #83
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Партия регионов финансировала деятельность "Правого сектора", - Симоненко
 4. #84
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Так ПР или Колома? Что-то путано он объясняет ))
 5. #85
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  Партия регионов финансировала деятельность "Правого сектора", - Симоненко
  Зуб даю (с) Петюня :)
 6. #86
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  На такой машине передвигается Ярош.
  Доход семьи Яроша (Дмитрий Ярош, жена и трое детей) - 807 грн. в месяц.

 7. #87
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  "800 з чимось гривень - це стипендія моєї старшої доньки, яку я записав до складу сім'ї. Якщо це відкинути, то у мене взагалі ніяких легальних доходів не було", - розповів він.

  Ярош відзначив, що він не є багатою людиною. "Я знаю, що таке виживати на 2 тисячі гривень, 3 тисячі гривень в місяць і так далі", - відзначив він.

  "Мені допомагали друзі, в тому числі матеріально, малі, середні підприємці, але це просто допомога… Допомога, яку приносили й казали "Дмитро, займайся тим, чим ти займаєшся". І я дуже вдячний тим людям", - пояснив провідник Правого сектору.
 8. #88
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  "Мені допомагали друзі, в тому числі матеріально, малі, середні підприємці, але це просто допомога… Допомога, яку приносили й казали "Дмитро, займайся тим, чим ти займаєшся"
  Помощь можно прекрасно декларировать. И даже платить с нее налоги.
  Общественные организации, которые живут за счет пожертвований, тоже "просто получают помощь на доброе дело, которым они занимаются". Но когда они платят из этих денег зарплату своим сотрудникам, то с этого платятся налоги.

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  "Я знаю, що таке виживати на 2 тисячі гривень, 3 тисячі гривень в місяць і так далі", - відзначив він
  "3 тисячі гривень в місяць і так далі..."
  Именно!
 9. #89
  Offline
  Філософф

  Re: Правый сектор


  А як він міг десь працювати останні півроку, якщо він був на Майдані? Чи це до уваги не береться? І кстаті, хтось є з трьома дітьми ( одна я так розумію студентка-дівчина), хто може жити повноцінно на три тисячі в місяць? Це не вдягатися і їсти каші без масла? Не те, щоб я його захищала, але коли обговорюєте когось, давайте з усіх боеів підходити.
 10. #90
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  про машину Яроша вже писали сьогодні - що це, імовірно, машина УДО, і він уже має охорону як кандидат в президенти.
  мені здається, що на його прес-конференції була і більше цікава інформація. наприклад, что те, що
  "Правий сектор" розпустив своє силове крило та переформатовує його.

  Про це повідомив лідер "Правого сектору", кандидат у президенти Дмитро Ярош під час прес-конференції.
  Він зазначив, що структурні підрозділи "Правого сектору" під час подій на Майдані, "виникали як гриби після дощу", тож їх важко контролювати.
  "Вони часто творили неподобні справи, наприклад на Львівщині", - заявив Ярош.
  За його словами, це стало причиною того, що силовий блок партії було розпущено. Тепер його переформатовують.
  "Ми розуміємо, що ми збираємо не янголів із німбом і крилами. Ми збираємо живих людей, активних людей, які не завжди поділяють наші методи і форми боротьби. Анархія та отаманщину – це дуже погано", - сказав Ярош.

  Українська правда
+ Ответить в теме
Страница 9 из 93

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.06.2010, 00:59