Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 87 из 93
Показано с 861 по 870 из 925.
    Пророк

Re: Правый сектор

ашотакоє? мені так довго втирали, які небезпечні злочинці Автомайдан і Правий секстор, можна сказати - цинічні бандери, Ентeр від радощів аж із штанів вистрибував, і - на тобі! судді не полінились зібратись у неробочий час, щоб відпустити їх на волю.
    10 сентября, 19:24
    Лидера одесского Автомайдана выпускают из-под стражи под домашний арест
    Апелляционный суд Одесской области изменил меру пресечения лидеру одесского Автомайдана, бизнесмену Евгению Резвушкину, ранее отправленного Приморским райсудом в СИЗО.
    Лидер одесского «Правого сектора» вышел на свободу под залог
    Лидер одесской организации «Правого сектора» Сергей Стерненко и его коминтерновский соратник Руслан Демчук, ранее арестованные за похищение человека, освобождены из СИЗО под залог. Такое решение принял апелляционный суд Одесской области, отменив определение Приморского райсуда города, сообщила «Думской» пресс-секретарь ПС Варвара Черноиваненко.
    За Стерненко внесли 60 тысяч гривен, за Демчука — 40 тысяч. Оба активиста уже на воле.
    але акція в Одесі сьогоддні відбудеться.
    Марк Гордиенко .
    Готовим патриотический уикенд ...
    Официально обращаемся к ОПГ Пидрахуй ,
    завтра в Одессу приезжает много интересных людей которые не смогли посетить Дом приемов МГУ вместе с Резвушкиным и Трактористом )))Теперь обращаемся
    официально , даже квитанция есть ...
    Приглашаем Саакашвили , Романа Говдю и Лорда , вы же там наверняка там не были ...
    Ждем ответа или прийти сюрпризом ?

сподіваюсь, і Саакашвілі візьме участь. а то негарно виходить: ламати паркан Хмельницькому - добра справа, а Ківалову - погана? ну нє.

цей Марк викладає на "Думській" скани стосів заяв про злочини сепаратистів і корупціонерів, надісланих до прокуратури одеським Правим сектором та іншими українськими організаціями. походу aрешт їхніх лідерів і був єдиною реакцією влади на ці заяви.

це я пишу для тих, хто каже, шо треба по закону. треба, звичайно. але для цього і прокуратура та суди мали б діяти по закону.

Пророк

Дмитро Різниченко

Це мій друг Костя, і це його син Сашко.

Син - найбільша втіха у житті Кості, Костя - батько-одинак. До революції Костя був спортсменом-гонщиком, з початком протестів 2013 року брав участь у Майдані, з початком війни пішов добровольцем, служив у батальйоні "Київ-2".
    Сашко - спортсмен, як і батько - гонщик, і чудовий боксер, член юнацької збірної України, першорозрядник, призер міжнародних чемпіонатів, неодноразовий чемпіон Києва, у свої чотирнадцять років безліч раз піднімав над головою український прапор після перемог.

... Але він мулат. І через це якісь націоналісти днями його перестріли на вулиці, намагалися принизити й побити. І тепер Сашко буде ходити вулицями, де він народився і виріс, з ножем у кишені, і цей ніж буде призначений не для ворогів його любої України, а для її патріотів.

Хлопці-націоналісти, які були спробували вчинити цей "расовий подвиг". Якщо ви мене зараз читаєте - ви реально щось не те робите. Реально. Не те.
    — разом із Константин Зазирный.

Пророк

Людмила Чайка
    О, пішла хвиля обсирання українців. Ті, що били хлопця, представилися "ми - патріоти україни", так і було? Вишиванки, звісно, на них були, правда? Правильно, патріоти свою функцію виконали - владу змінили, повоювали, тепер з них треба зробити фашистів і загнати назад в стійло. Чудова у вас робота, пане Дмитре
    Пророк

ашо, його Дмитром звати?

фотки з сьогоднішньої в Одесі. пишаюсь одеситами.
    Офтоп:

АвтоМайдан‏@Auto_Maidan
    Почалася зустріч автомайданівців та самооборонівців з Саакашвілі та начальником обласної міліції Одеси Лорткіпанідзе.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ашо, його Дмитром звати?
    Это был ответ Дмитро Різниченко из мордокниги некоей Людмила Чайка тоже из мордокниги, дабы показать что в мордокниге не все усердно обсирають українців. Ведь Ентер оттуда стартпост Дмитро Різниченко привел, значит можно и ответы ему оттуда брать, очень удобно, рекомендую.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ашотакоє? мені так довго втирали, які небезпечні злочинці Автомайдан і Правий секстор, можна сказати - цинічні бандери, Ентeр від радощів аж із штанів вистрибував, і - на тобі! судді не полінились зібратись у неробочий час, щоб відпустити їх на волю.

але акція в Одесі сьогоддні відбудеться.
    http://s7.hostingkartinok.com/upload...58be2afc1.jpeg
    сподіваюсь, і Саакашвілі візьме участь. а то негарно виходить: ламати паркан Хмельницькому - добра справа, а Ківалову - погана? ну нє.

цей Марк викладає на "Думській" скани стосів заяв про злочини сепаратистів і корупціонерів, надісланих до прокуратури одеським Правим сектором та іншими українськими організаціями. походу aрешт їхніх лідерів і був єдиною реакцією влади на ці заяви.

це я пишу для тих, хто каже, шо треба по закону. треба, звичайно. але для цього і прокуратура та суди мали б діяти по закону.
    Юрий луценко даже написал письмо вчера или позавчера чтобы освободили из под стражи
    Пророк

Маруся Звіробій

Ну... панєслась...
    Я виводжу свою команду з Правого Сектора та з ДУК в 79 бригаду ЗСУ.
    Дякую побратимам, разом ми багато зробили і для людей і для армії.
    Дякую моїм командирам, що давали проявляти ініціативи, саме через це ми навчили військовій справі багато хлопців. Всі наші учні лишилися живими після перебування в зоні бойових дій.

З приводу виходу, дурниці на вухи користувачам інтернету вішати не буду. Розумні й так все зрозуміють, бо в Україні живуть і бачать все що відбувається, а думка дурних мене не цікавить.

Складаю повноваження командира 11 ЗБАТ ДУК ПС - Маруся Звіробій.
    Складаю повноваження керівника Васильківського району Правого Сектора - Олександр Ведмідь.

Вже майже півроку добровольці Марусиних Ведмедів відповідально несуть службу на контракті в 79 бригаді Збройних Сил України. Це було не наше принципове рішення, так довелось діяти задля більшої результативності нашої роботи, яка завжди полягала в допомозі хлопцям стати професійними військовими і допомогти потрапити на передову боротьбу за кордони нашої держави. Півроку ми працюємо на них, для них і для збільшення кількості дисциплінованих, грамотних бійців в українській армії.

Робота з ЗСУ в нас добре пішла, все інше не дуже, тому, через обмежені ресурси, маємо зосередитись на тому, що виходить краще.

Волонтерська інструкторська команда Марусиного Полігону переходить у повному складі під роботу зі Збройними Силами України в 79 бригаду.
    Це поки що нічого не означає в плані допомоги нам. Ми як і раніше лишаємось в цій справі на власному забезпеченні і на власному ентузіазмі. Кожен член нашої команди це волонтер, що має власну роботу, родину та город з картоплею, але кілька разів на тиждень кожен з нас, як і раніше, буде знаходити час для корисної справи на благо України.

Хто має бажання працювати в нашій команді в такому ж режимі, чекаємо в лави Марусиного Полігону інструкторами та волонтерами.

Кого з побратимів призвали по мобілізації, чекаємо в лавах Марусиних Ведмедів, там будете воювати поряд зі своїми.

Наш телефон 067 462 00 61

В Україні зараз важко, але головне щоб була Україна, все інше якось здолаємо.

Дякую за співпрацю, підтримку та розуміння.

Маруся Звіробій
    Олена Біленька

PS
    Докладаю довідку про роботу Марусиного Полігону, як підготовчого центру для 79 окремої аеромобільнодесантної бригади ВДВ України.

Пророк

Во вторник, 21 июля, в Октябрьском дворце в Киеве прошел закрытый съезд Правого сектора после скандальных событий в Мукачево.
    Националистическая политсила приняла решение о том, что ПС будет требовать проведения референдума о недоверии парламенту, Кабмину и президенту, сообщает корреспондент НВ.
    Также на плебисците Правый сектор намерен потребовать рассмотреть вопрос об отмене Минских соглашений и "признании войны войной", а также вопрос легализации добровольческого движения.
    Среди прочего съезд постановил, что ПС не будет принимать участия в местных выборах осенью.
    nv.ua

Андрій Тарасенко
    Ще раз про те, чому “Правий сектор” не йде на місцеві вибори
    Після втечі Януковича ПС спробував зробити ставку на можливість еволюційного покращення ситуації в країні. Це, зокрема, виразилося у створенні партії та участі у президентських та парламентських виборах.
    На нинішній момент можна з упевненістю говорити, що ця ставка себе не виправдала. Тому ПС має повернутися на ортодоксальні революційні позиції. Зокрема щодо участі представників ПС у органах влади.

Олександр Аронець https://www.facebook.com/oleksandr.a...93?pnref=story
    Олег Тягнибок на З'їзді "Свободи" повідомив, що мав розмову з Дмитро Ярош з приводу його останньої заяви.
    Домовились зустрітись і предметно поговорити після операції, яку сьогодні проведуть Дмитру.
    Також Тягнибок запитав у свободівців, чи може він, в рамках перемовин запропонувати Ярошу, політична сила якого заявила, що не йде на місцеві вибори, аби окремі представники Правого Сектору йшли від Свободи у місцеві депутати. З'їзд підтримав пропозицію Тягнибока.
    Пророк

Появилось развернутое интервью с Ярошем.

Ранее, я говорил о том, что под маркой добробатов (и ПС в том числе), зачастую скрываются жулики, преступники и авантюристы.
    Было много разговоров о том, что ПС стал "франшизой" . и т.д.

Некоторые участники форума исходили на форуме ядом в мой адрес, всячески оскорбляя меня за эти заявления.
    Но вот теперь тоже самое говорит Ярош. О том, что целые областные организации приходилось ликвидировать, о сотнях случаев "франшизы", о попытках создавать под брендом ПС криминальные группы.
    Все это было, это признает провиднык ПС.

И естественно, такие вещи не выявляются и не устраняются за день. Проходит немало времени, пока проблему удается выявить и нейтрализовать. Но ведь какое-то время все эти криминальные молодчики работали под брендом ПС?!

Да и подписанный Порошенко "Минск", Ярош уже воспринимает несколько по-другому.
    И положительные перемены Ярош видит.
    И о руководителе СБУ (которого назначил Порошенко) тоже крайне позитивно отзывается.

Что теперь? Яроша объявите зрадныком и порохоботом?

* * *

– Ви впевнені, що ваші підрозділи чи ваші організації в регіонах, областях не беруть участь в якихось кримінальних схемах? Ви впевнені у своїх побратимах?

Дмитро Ярош: На 100% не можна бути впевненими, відверто вам скажу. І у нас були прецеденти, коли ми ліквідовували цілі обласні організації, як то Запорізьку, Полтавську. Бо на хвилі революції до нас прийшло стільки людей, яких ми бачили перший раз в житті! Вони пробували творити якісь організовані злочинні угруповання. І ми разом з СБУ, МВС припиняли їхню діяльність, навіть такі факти є.

– Ви на з’їзді сказали, що до "Правого сектора" долучилося багато шмельф…

Дмитро Ярош: Українське таке слово – "непотріб".
    ...Існує на місцях дуже багато людей, які приходять до нас, аби отримати матеріальну вигоду, або сколотити якесь ОПГ, або прийти до влади за рахунок "Правого сектора" і потім непідконтрольно нам відстоювати свої власні інтереси. Ми це відстежуємо, я постійно отримую звіти по всім областям. То такий певний політичний непотріб... Наша неучасть у виборах одразу поставила певне сито - хто дуже хотів до владного корита, той відразу відійшов.

– Ви чистили свої лави?

Дмитро Ярош: Постійно. На всіх рівнях буквально. Навіть по керівництву обласних організацій оргвисновки зроблені і зміна відбувається і по районах, по містах. Але основна маса дуже хороші люди, жертовні, ідейні, які хочуть реального покращення в нашій державі, щоб це була нормальна українська держава. І я думаю, що перспектива у нас дуже і дуже добра в цьому відношенні.

– Іноді висловлюють таку думку, що "Правий сектор" перетворився на франшизу. Тобто якщо у вас є десять якихось бійців, то можна прийти, назватися "Правим сектором", але не підпорядковуватися ані вашому наказу, ані вашому командуванню. Наскільки це відповідає дійсності?

Дмитро Ярош: На цей момент так не є, бо ми ще тоді після революції створили гарячі лінії, щоб таким речам протистояти. Були сотні таких випадків, але ми присікали їх

Дмитро Ярош:: Я дуже давно не зустрічався з Коломойським, хоча з його командою контактую: і з Корбаном, і з Філатовим.

Дмитро Ярош:: ...Але, якби я не бачив певних позитивних зрушень однозначних, як при Януковичі... А так – пробують поліцію створити, патрульну, пробують те й то. СБУ чиститься. Ека Згуладзе працює, і вдається ж!
    Ми ж бачимо реальну відмінність, хоч розуміємо, що слідство, опера ще старі. І за один день всього не зміниш, ми теж це усвідомлюємо.
    Тому я з самого початку після революції дав хлопцям настанову: наскільки можемо, співпрацюємо з МВС, з СБУ, наводимо разом порядок. І нам теж багато що вдалося

Дмитро Ярош: Я не люблю слово "зрада", яке у нас так часто використовується. Коли відбувався Іловайськ, я був у Пісках, саме вийшли з бою, там дуже поганий зв’язок. Коли пробився інтернет і читаю про підписання Мінськ-1 Порошенком... Я відразу на це відреагував, бо до того у нас із ним були домовленості.
    Коли він вже став президентом, я зустрічався з ним влітку і сказав, що якщо я побачу щось не те, просто дзвоню і повідомляю, що я з цим не згодний, щоб були чесні й відкриті відносини. Я повідомив, сказав, що я з цим не згодний абсолютно. Хоча потім я вже аналізував, що, можливо, у нього й іншого виходу не було як у верховного головнокомандувача.

...Зараз при піднятті рівня боєздатності ЗСУ, додаткових розумних мобілізаційних заходах, призначенні нормальних командирів, слава Богу, зараз ситуація почала потроху вирівнюватися.

....В якихось частинах стало набагато краще. В якихось, де командири знаходяться не на своєму місці, проблема того ж самого алкоголізму, військової злочинності, звичайно, має місце. Але якщо загально порівняти ЗСУ тоді і зараз, то боєздатність, звичайно, виросла, і набагато

....Я особисто точно з сотню офіцерів можу назвати, які можуть командувати бригадами, батальйонами. Зараз вибір є, тоді не було – вони всі вчилися. Я пам’ятаю, як ми штурмували Карлівку у перший раз, і нас мав підтримувати мінометний розрахунок. Вони стріляють, попадають майже по нас, ми залягли, а потім приходимо на розборки, що ж ви таке робите? Він каже: "Я 20 років тому служив в армії і геть не знаю, як стріляти і що робити". Але зараз є вже ціла купа підготовлених людей, які мислять і тактично, і оперативно, і стратегічно.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Было много разговоров о том, что ПС стал "франшизой" . и т.д.
    Что есть "франшиза"? На форуме ранее не встречал сего термина.

...Все это было, это признает провиднык ПС...
    Жирное выделение по тексту ваше, или уже было предвыделено в первоисточнике?

Что теперь? Яроша объявите зрадныком и порохоботом?
    Не надо зрадныкам и порохоботам примазываться к ПС. У них (зрадныков и порохоботов) своя историческая ниша и свой проводник.
+ Ответить в теме
Страница 87 из 93