Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 82 из 93
Показано с 811 по 820 из 925.
 1. #811
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Не, ну мы ж не мариупольцы, мы местные, зачем нам втулять то такое? )
  Множество - это и 500 и 5. Не к чему придраться )

 2. #812
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Правый сектор


  К слову, по настоящему много бигбордов по Полтаве в своё время было Ляшка, Порошенка и Гриценка.
 3. #813
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Яків Євгенович

  АДочок. Аргументація Бондаренка це щось )))))
  Чувак прямим текстом визнає, що у "правосєків" у тилу чимало нелегальної зброї на руках.

  Будем будувати паралельну.. (державу)

  Зрештою приготуйтеся до того, що "прависєктор" вам нічого не винен і клав він на всі закони, в них закони свої, і клали вони на нас з вами. В них свої цілі і свої задачі, які вони захищатимуть із зброєю в руках. Але не зараз. Зачекати треба.
  Варто послухати.  ПС ездил на фронт, чтобы вывезти оттуда оружие на мирные территории
 4. #814
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Яків Євгенович

  Господін Бичков відповідає на питання "чому ПС не бере участі у цивільних державотворчих процесах.
  Спіч, котрий розрахований, хіба на дибілів.
  Відповіді на своє запитання я так і не отримав.
  Черговий словесний набір "ні-про-що" Бичкова.

  Бичков (справжня фамілія росіянина Скоропадського) - речник "Правого сектору", якщо хто не в курсі.

  Ця його серія відповідей - це ще одна причина, чому я особисто рахую "праву сєкту" деструктивною (в першу чергу для мізків самих її членів, а крім того ще й для держави) організацією.

  лінк на "діалог"

 5. #815
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Бичков (справжня фамілія росіянина Скоропадського) - речник "Правого сектору", якщо хто не в курсі.
  Раз уж пошло про национальности, то используя "рыбу" от Яків Євгенович, напишем для мордокниги такой спич:

  "Господін Вальцман відповідає на питання - чому БПП бере участь у цивільних державотворчих процесах.
  Спіч, котрий розрахований, хіба на дибілів.
  Відповіді на своє запитання я так і не отримав.
  Черговий словесний набір "ні-про-що" Вальцмана.
  Вальцман (справжня фамілія еврея Порошенко) -Президент та Верховный Главком Украины, якщо хто не в курсі.
  Ця його серія відповідей - це ще одна причина, чому я особисто рахую БПП деструктивною (в першу чергу для мізків самих її членів, а крім того ще й для держави) організацією."
 6. #816
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Вальцман (справжня фамілія еврея Порошенко)
  1. Мне глубоко плевать на то, кем по национальности является Порошенко или Бычков (в отличии от многих националистов, которые страдают ксенофобией).
  2. Петр Порошенко никогда свою фамилию не менял. Это неоспоримый факт. Менял ли фамилию его отец, не знаю. Ниже приведу материал, который утверждает, что нет.
  3. Настоящая фамилия гражданина РФ, - спикера ПС Скоропадского, - Бычков. Это тоже общедоступный и неоспоримый факт.


  Volodymyr Boyko
  Постійно натрапляю в соцмережах на розповіді про те, що справжнє прізвище пана Президента – Вальцман, а Порошенко – то прізвище матері, яке батько Петра Олексійовича, Олексій Іванович, взяв після того, як відбув покарання за крадіжку соціалістичної власності в особливо великих розмірах. А ще усілякі «розслідувачі» пишуть, що батько Порошенко, начебто, був першим у Радянському Союзі «цеховиком» і потрапив до виправної колонії через розкрадання майна очолюваного ним Бендерського дослідного експериментально-ремонтного заводу Молдавської РСР.

  Ось типова цитата з типового допису, що масово поширювались незадовго до президентських виборів у травні: «44-летний молдавский еврей Пётр Алексеевич Порошенко (урождённый Вальцман, взявший фамилию матери) - уроженец Одесской области - рвётся в президенты».

  Ну, взагалі-то, Петру Олексійовичу 49 років. І прізвища свого він, начебто, ніколи не міняв, а все життя користується батьківським. Та й батько його, який, дійсно, був засуджений, до тюрми потрапив під нинішнім своїм прізвищем і з записом «українець» в 5-й графі паспорту. Причому, на момент арешту він працював не в Бендерах, а в Тірасполі, і не директором заводу, а начальником СПМК-7 (тобто будівельно-монтажної колони) тресту «Молдсільгоспмонтаж».

  Насправді кримінальна справа, через яку Порошенко-старший посьорбав тюремної баланди, нічого видатного не становить. Ще в 2005 році мені вдалось розшукати й скопіювати матеріали цієї справи, яка нині зберігається в Кишиневі. Але оприлюднювати її я не став через сміховинність обвинувачення.

  Ніяким «цеховиком» батько Президента не був, а за ґратами він опинився через те, що отримав від директора заводу «Молдсільгоспмонтаж» дві котушки емальованого кабелю, які зберігав у себе в гаражі. А також – за те, що придбав у невстановленого слідством водія 64 літри спирту, «завідомо здобутого злочинним шляхом» (бо в Радянському Союзі спирт у такій кількості в законний спосіб роздобути було неможливо). А ще О.І.Порошенко був визнаний винним у тому, що в 1968 та 1979 роках придбав два саморобних ножики, які зберігав удома, і які були визнані, прости Господи, холодною зброєю. Були ще обвинувачення в приписках, безпідставному отриманні премій і т.п., але врешті-решт Порошенко був по цих епізодах виправданий.

  У порівнянні з тим, що згодом коїв цей Герой України на теренах Вінниччини, інкриміновані йому злочини – це просто дитяча забавка. Втім, за такі забавки в ті роки карали нещадно – вироком колегії у кримінальних справах Верховного Суду Молдавської РСР від 20 липня 1986 року в справі №2-121/86 Порошенко Олексій Іванович (Порошенко, а не Вальцман), українець, 11 червня 1936 року народження, був засуджений до 5 років позбавлення волі з відбуттям покарання у виправно-трудовій колонії загального режиму, конфіскацією майна та позбавленням права посідати керівні посади впродовж 5 років.

  У наступному Президія Верховного Суду Молдавської РСР (цього, до речі, не знають численні коментатори «справи Порошенка») у порядку нагляду переглянула вирок і постановою від 10 вересня 1987 року №4у-155/87 зняла з О.І.Порошенка обвинувачення в крадіжці емальованого кабелю та в інших крадіжках державної власності, зменшивши строк позбавлення волі до 2 років, які О.І.Порошенко на той момент вже фактично відбув.

  Так ось, все це я розповідаю до того, що в матеріалах справи батько нинішнього Президента проходить під прізвищем саме Порошенко, а не Вальцман. Звісно, любителі рахувати проценти «неправильної» крові скажуть, що прізвище він міг поміняти й раніше. Дійсно, міг. Але національність – ні. Національність громадян СРСР визначалась на момент одержання ними паспорту: на вибір самого громадянина йому присвоювалась національність або батька, або матері – на все життя. Наступна зміна допускалась лише в порядку виправлення помилок у документах.

  На фото – картка арештанта Порошенка Олексія Івановича, українця, 11.06.1936 року народження. А критикам Президента я порадив би поцікавитись його зв’язками з колишнім злочинним угрупованням Савлохова чи пошукати бізнес Порошенка в Молдові, ніж з’ясовувати національність прабабки.

 7. #817
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Мне глубоко плевать на то, кем по национальности является Порошенко или Бычков (в отличии от многих националистов, которые страдают ксенофобией).
  Мне тоже, абы чел был хороший. А вот пишущие отакое: "Бичков (справжня фамілія росіянина Скоропадського) - речник "Правого сектору", якщо хто не в курсі.", "Спіч, котрий розрахований, хіба на дибілів."- это явные ксенофобы и невежливые люди.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  А критикам Президента я порадив би поцікавитись його зв’язками з колишнім злочинним угрупованням Савлохова чи пошукати бізнес Порошенка в Молдові, ніж з’ясовувати національність прабабки.
  Поцикавились. Очень занимательно:

  Рождение империи Порошенко: Контрабандная ходка и молдавский криминал
 8. #818
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  "Спіч, котрий розрахований, хіба на дибілів."- это явные ксенофобы и невежливые люди.
  И где ты узрел там ксенофобию?!
 9. #819
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  И где ты узрел там ксенофобию?!
  Там же где и вы, при упоминании первой фамилии папы главкома. )
 10. #820
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Там же где и вы, при упоминании первой фамилии папы главкома. )
  ксенофобия
  и, мн. нет, ж. (нем. Xenophobie, фр. xenophobie < греч. xenos чужой + phobos страх).
  Неприязнь ко всему иностранному.
  Ксенофоб — человек, неприязненно относящийся к иностранцам, к иностранному. (Толковый словарь иностранных слов Л. П. Крысина.- М: Русский язык, 1998)

  [< гр. xenos - чужой + phobos - страх, боязнь) - 1) мед. навязчивый страх перед незнакомыми лицами; 2) ненависть, нелюбовь, нетерпение, неприязнь к кому- или чему-л. чужому, незнакомому, непривычному. Ср. русофобия, юдофобия. (Словарь иностранных слов.- Комлев Н.Г., 2006)

  КСЕНОФОБИЯ, -и, ж. (спец.). 1. Болезненный, навязчивый страх переднезнакомыми лицами. 2. Ненависть, нетерпимость к чему-н. чужому,незнакомому, иностранному.
  (Толковый словарь Ожегова)  И где ты в текстах Яків Євгенович нашел ксенофобию?!
  Яків Євгенович ни слова не говорил о национальности "речника ПС", а подчеркнул, что тот скрывается за придуманной фамилией, а его настоящая фамилия Бычков. В чем здесь ксенофобия?
  Я же говорил о том, что многие украинские националисты действительно ксенофобы. Ты это отрицаешь?
+ Ответить в теме
Страница 82 из 93

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.06.2010, 00:59