Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 93
Показано с 61 по 70 из 925.
    Пророк

Re: Правый сектор

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Лично я был крайне недоволен тем, что именно его поставили главментом. И сейчас не в восторге от него.
    Но снять главу МВД сейчас, когда "коалиция" не может проголосовать жизненно важные законі, когда Восток так и пытается провести "референдумы", когда в стране отсутствует Президент, когда менты сомневаются, в какую сторону направлять оружие и чьим приказам подчиняться... и вот сейчас взять и снять главмента.
    Умнички вы!
    я згоден з усім. крім одного: можна і треба коригувати політику. зі своїми треба домовлятися. я не вірю, що Ярош недоговороздатний. це дуже розумна, зважена, патріотична людина. і про Авакова я теж в принципі хорошої думки.
    він має бути вище своїх амбіцій, як би його свої ж менти не підганяли під потрібну їм схему.

у мене велика підозра, що той хлоп із ПС взагалі стріляв за командою з Москви. Москва в цьому найбільше зацікавлена, людей для цього засилає, гроші дає.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    на мене справляє інше враження. Хоча і не все зрозуміло.
    "Мутний тіп" - це Ви повторюєте вже вкотре, а чи не варто було б пояснити, що маєте на увазі під такою неоднозначною характеристикою?
    На мою думку варто враховувати те, що ПС складається з кількох організацій, які об"єднали сили саме тоді, коли було потрібно і не зважали (я припускаю) на певні розбіжності у поглядах. Якби не радикалізація на той момент майдану - я кажу відверто, не впевнений, що досі не тягнулося б підписання універсалоугод між опозицією та Януковичем. Зараз засуджувати персонально Яроша за певні негативні прояви у ПС - це є нечесно. Багато факторів грають проти нього, дуже різна публіка у ПС загалом. На мою думку потрібні термінові перемовини між діючою владою та керівництвом ПС. Пресувати їх не можна, це дасть прямо зворотній ефект.
    їх не буде - премовини можуть бути у патовій ситуації, зараж же ПС загнаний у кут і не має жодних козирів. натомість, у ментів і закон, і мірова абчествєнность. ПС тупо загонють, приймуть і посадять. воним свою роль відіграли, тепер для них навіть другої дії немає
    Зануда

Людина з підпілля. Минуле, біографія, - суцільна таємниця.
    Тому і на свободі був до цього часу.

Все життя "безробітний".
    Да, дивно було б писати у трудовій книжці у 1996 році "Голова Центрального Проводу Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. Степана Бандери", Вам не здається?
    За решту припущень можна дискутувати, але треба б вислухати його в першу чергу. Будуть дебати - послухаємо.
    Banned

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Запресувати ПС - їхнє місце порожнім не залишиться, ніхто ж не думає, що реально позбутися криміналу взагалі?
    Я думаю так... Наивный?
    Пророк

Но снять главу МВД сейчас,
    Да ладно. Хотя бы отстраниться на время следствия тов. Аваков мог, это логично и правильно.

Умнички вы!
    Фактическое выдавливание ПС из политических стримов и информационное выдавливание ПС в т.н. нишу "мародеров" и "бандитов" это еще более "умный" ход. Хотя при сохранении того же кадрового состава, например, Альфы и тп подразделений, у Авакова как бы и других путей нет, вернее на них (пути) он и влияния не имеет, похоже.
    Banned

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Фактическое выдавливание ПС из политических стримов и информационное выдавливание ПС в т.н. нишу "мародеров" и "бандитов" это еще более "умный" ход.
    Так они сами себя туда выдавливают...
    Хотя при сохранении того же кадрового состава, например, Альфы и тп подразделений, у Авакова как бы и других путей нет
    Уволить?
    вернее на них (пути) он и влияния не имеет, похоже
    Уволить?
    ====================
    Что договориться никто не может?
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Так они сами себя туда выдавливают...
    Не-не.
    Пророк

Фактическое выдавливание ПС из политических стримов и информационное выдавливание ПС ...
    довидавлюються, що я за них проголосую.
    Пророк

Уволить?
    Если о спецподразделениях , то они нужны всем властям. Как грамотно провести в них люстрацию ,именно сейчас, это надо обдумать, но и оставлять в их составе людей, которые стреляли по людям на Майдане это не есть гуд. Как минимум это будет сохранять напряженность в обществе.

Уволить?
    Если о Авакове, то отстранить на время работы ТСК, не облез бы. Но и сам Аваков не предложил такой ход и Рада этого не сделала. Не гоже панам до плебсов снисходить.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну так має сидіти в СІЗО і давати свідчення, а не ловити тих, кого він недострелив 20 лютого.
    І тему з форума дурдом згадаємо https://forum.durdom.in.ua/viewtopic...4585&start=200
    Саме звідти я кидав кучу відео, в т. ч. й те, де видно, як оці люди з жовтими стрічками вбивають майданівців (безпосередньо видно тих, хто стрілляє, і тих, хто падає уражений)... Я зараз не буду шукати ті відео і співставляти з фото, що наведено тут... можливо то були якісь інші люди з жовтими стрічками, але Асавелюк, як людина, яка в цей момент була також там з жовтою стрічкою і командувала подібними людьми з жовтими стрічкам, повинна бути одной з основних підозрюваних і давати свідчення, а не продовжувати службу, як наче нічого не було.

До речі, а багато відео з тієї теми стало вже приватним, або таким, що порушує авторські права і видалено... тю-тю... Я зберіг тільки отой 41-хвилинний ролік... на ньому видно, тільки треба дивитися на якій хвилині, а мені його боляче знову переглядати...
+ Ответить в теме
Страница 7 из 93