Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 68 из 93
Показано с 671 по 680 из 925.
    Пророк

Re: Правый сектор

7-й окремий батальйон ДУК Правий сектор входить до складу полку "Азов". Про це на брифінгу заявив комбат батальйону з позивним "Рем" Руслан Качмала

11 липня Илья Богданов
    После перевода 7 батальона ДУК ПС в запасной, 95% личного состава вошло в отдельное подразделение Рэма и до сих пор проводит там диверсионно-разведывательную деятельность.
    Рэм принял решение и попросил придать его огласке.
    "Все подразделение вышло из ДУК ПС и переходит под официальные силовые структуры для того, чтобы иметь официальный статус и эффективно продолжать свою деятельность. На данный момент идут переговоры в какое ведомство войдет подразделение. Мы останемся на том же участке фронта в секторе "Б". По мере поступления новых сведений информация будет в соц сетях и СМИ.
    Приглашаю мобилизоваться всех желающих воевать в моем подразделении, важный упор на трезвость и дисциплину."

les
    Філософф

Ото читав-читав цю тему і зрозумів, шо насправді на ПС та їхні перформанси насерти тут геть усім, крім Ентера. Але його тролять не за ПС, а зводять з ним рахунки за розбіжності позицій у інших темах. Типу, люди з різними політичними уподобаннями в Україні навряд чи дійдуть згоди. Тому, якшо Ентер проти ПС, то решта буде "за".

Мені на ці чвари байдуже, а на ПС - ні. Те, що Аваков з Порошенкою погані, не заперечує тому факту, що ПС у Мукачево - злочинці та вбивці.
    Коли у організації є Вождь, Провідник; коли організація не визнає законів та кориться лише слову Вождя (та чи кориться?); коли організація веде бойові дії на мирній території проти інших співгромадян, незважаючи на оточуючих людей, які не є сторонами конфлікту; коли при цьому вона бореться за владу ще й політичним шляхом, то це мені нагадує ......
    Час від часу мені суто інтуітивно здавалося, шо Україна вагітна фашизмом. Не хотів цьому вірити. Майдан сприйняв як свідчення, шо цього мабуть не буде.
    Але читаю, шо 2 батальони на фронті, а 18! - по всій Україні. І всі - вірні слову Провідника. У ТИЛУ мають зброю, вільно ЗІ ЗБРОЄЮ У ГЛИБОКОМУ ТИЛУ виходять з місць дислокації, не соромлячись, У ТИЛУ (за відсутності зовнішнього ворога) застосовують зброю серед мирного населення. ЦЕ - ФАШИЗМ!
    Погрози йти на Київ - по-перше, шантаж, по-друге, у разі здійснення - типова військова ХУНТА!
    І можете забути геть про все : про демократію, про Європу з сучасною цивілізацією. Дуже короткий час правий буде лише той, хто записався у ПС. А ля Піночет та Гітлер. Але ситуація зараз навколо така, шо в цьому разі Україні, а заразом і ПС дуже скоро станеться гучний бздець (Ярош, як новий Дорошенко). І до того моменту, коли з неї знов шось буде вимальовуватися, більшість з нас не доживе.
    Я не знаю, як ще донести про цю небезпеку прихильникам ПС у цій темі.
    Звісно, шо тролити Ентера легше, ніж читати многабукаф з того, шо він постить.
    Але під тим, що нижче, підписуюсь! І Аваков з Порошенком, як і місцеві форумські розборки - ніщо перед фашизмом, який тут так радо підтримують.
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    "Не важно, что будет дальше. Уже произошло то, чего не должно было быть ни при каких обстоятельствах."
    "Или не имеющий легального статуса ДУК ПС имеет полномочия большие, чем любые другие силовики и закон им не писан?"
    "На данный момент ПС подчиняется группе людей во главе с Дмитрием Ярошем. Что вы знаете о них? Уверены ли вы в них настолько, чтобы позволить ходить с оружием где захочется и стрелять куда глаза глядят? Например, у вас в городе? Например, возле детской площадки, где играют ваши дети?"
    "Это необходимо осудить прямо сейчас. Репостом, митингом, своим мнением, да чем угодно! Никто не вправе переносить войну за пределы зоны АТО! То, что произошло в Мукачево - это не правосудие, это беспредел, который должен быть осужден, какими бы благовидными намерениями не пользовались те, кто преступил закон."
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Але читаю, шо 2 батальони на фронті, а 18! - по всій Україні. І всі - вірні слову Провідника.
    Читайте, звичайно, але не варто сприймати все прочитане - буквально. Те, що називає себе "батальйоном" - не обов'язково є ним насправді. Наприклад, у тому ж 7-му "батальйоні", що майже весь, під командою Рема, вийшов з ПС - на момент виходу було щось із сім десятків бійців. Кожен із запасних батальйонів теж має від 10 до 50-70 вояків, причому, не всі з них навіть мають зброю.
    Ну, а про те, що всі вони "вірні слову Провідника" - навіть у цьому ж своєму пості Ви висловили сумнів.

Так, небезпека від насичення мирної частини країни зброєю та підготовленими (або просто відчайдушними) людьми, звичайно, існує. Але, на щастя, об'єднавчої сили, яка була б здатна створити дійсно загрозливу ситуацію для повалення влади насильницьким шляхом - поки що не проглядається навіть у перспективі. Тому не варто, як на мене, надто підозріло дивитись на усіх членів ДУК ПС (та інших добробатів) лише тому, що деякі з них замішані у якихось темних оборудках.
    "Півтора десятки бійців з символікою ПС стріляли у Мукачевому" і "ПС розпочав війну у Мукачевому! " - це, все таки, не одне й те ж...
    Завсідник

Мені здається ми отримали гарний лайновкид, що не тільки ПАП, мєнти і депутати в нас не такі, як мають бути, але ще й добровільчі батальйони також загроза суспільству. Вірити нікому не можна, навколо самі фашисти і тд. І як далеко ми прийдемо?

Висновок має бути один: детально розслідування не тільки самої сутички, а й мотивів, що ій передували.
    Якщо буде треба - адміністративні та кримінальні переслідування винних. Всіх без вийнятку - депутатів, прокурорів, СБУ, митників. Незважаючи на чини. Бо як не буде висновків - резонанс від події може бути досить непередбачуваним і неприємним.
    Пророк

Артур Нискубин
    В общем, всё подтверждается.П*здец, как я в глубине души надеялся, что все это фейк. Не фейк. Это же лютейший п*здец. Хуже всего, что руководство ПС, вместо того, чтобы отмежеваться от бандосов, начали качать страну. Вылезла их истинная сущность. Пацанов из Песок, Авдеевки,Широкино-всех, кто жизни своей не жалел ради Украины-искренне жаль. Они не причём, что их руководство безответственные упыри. Надеюсь они перейдут на контракт в ВСУ и послужат стране. Теперь я понимаю-почему народ не дал ПС места в парламенте. А я за них голосовал. Значит до мудрости мне еще далеко.

Віталій Глагола
    Знайшов хлопця якого захоплювали в полон. Він цілком реальний і адекватний. Підставний, як багато твердить. Переписуюсь із у VK. У нього вже все краще, трохи відійшов. Вже відпочиває вдома. Тільки усі надокучають. Щойно пішли чергові журналісти з його будинку - Настя Станко. Переписку не викладаю з етичних міркувань. Вова дякує усім за підтримку.

Віталій Глагола -
    Журналист "Новый канал". Живет в Ужгороде
    Завсідник

То є цирк.
    Серед "бійців правого сетора", котрі встановили "блокпост" на в'їзді до Києва знайшлася знайома рожа.
    Я не бачу у цього персонажа жодної символіки ПС на фото. Те, що він збирає кошти незрозуміло куди, постійно ходить у камуфляжі і фоткається на фоні прапорів ПС - що саме це має означати??? Не бачу жодної послідовності
    Пророк

Ответ Сообщение от pierro Посмотреть сообщение
    Я не бачу у цього персонажа жодної символіки ПС на фото. Те, що він збирає кошти незрозуміло куди, постійно ходить у камуфляжі і фоткається на фоні прапорів ПС - що саме це має означати??? Не бачу жодної послідовності
    Теперь он стоит на въезде в Киев на "блок посту", который организовал ПС.
    Первое фото оттуда.

* * *

И ворукропа высказался шантажом:

Gennady Korban
    Господин Президент!
    ...Вы должны понять, что лидер Правого сектора Дмитрий Ярош своих не сдаст – я знаю это точно…
    Поэтому власть просто обязана...

* * *

Завсідник

Теперь он стоит на въезде в Киев на "блок посту", который организовал ПС.
    Первое фото оттуда.
    Я вчора там проїжджав машиною. Міг би зупинитися, пригостити хлопців кавою, набалакати безліч патріотичної хрєні і попроситися сфоткатися. Гадаю мені б не відмовили.
    А якщо цей "волонтер" ще на зібрані кошти їм ще й поїсти і цигарок привіз - взагалі король.
    Так що він може не мати до ПС ніякого відношення.
    Пророк

Ответ Сообщение от pierro Посмотреть сообщение
    Так що він може не мати до ПС ніякого відношення.
    може
    тепер ты гарно спатимеш?)

* * *

Народный депутат Борислав Береза в эфире программы Свобода слова на ICTV заявил, что Дмитрий Ярош мог потерять контроль над Правым сектором в ряде регионов.
    "Действительно, кто-то любит оседлать бренд. И действительно, Дмитрий (Ярош, - ред.), скорее всего потерял контроль над некоторыми областями. Это проблема и мы это увидели в Мукачево. Такие же проблемы существуют у любых структур, которые сконцентрированы на определенной проблеме. Правый сектор, который я знал, там где есть мои побратимы, те люди, которые отдавали свою жизнь, сконцентрированы на передовой", - отметил Береза.
    http://news.liga.net

* * *

Філософф с автоматом

+ Ответить в теме
Страница 68 из 93