Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1266Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 93
Показано с 51 по 60 из 924.
    Пророк

Re: Правый сектор

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а ПС - та сила, яка може хоча б організовано привернути до цього увагу
    Поки що, вони до себе привертають увагу з зовсім інших причин.

Зануда

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Потому что абсолютно мутный тип, вокруг которого собрался криминал и мародеры. Как я могу хотеть развития такой силы в нашей стране?!
    на мене справляє інше враження. Хоча і не все зрозуміло.
    "Мутний тіп" - це Ви повторюєте вже вкотре, а чи не варто було б пояснити, що маєте на увазі під такою неоднозначною характеристикою?
    На мою думку варто враховувати те, що ПС складається з кількох організацій, які об"єднали сили саме тоді, коли було потрібно і не зважали (я припускаю) на певні розбіжності у поглядах. Якби не радикалізація на той момент майдану - я кажу відверто, не впевнений, що досі не тягнулося б підписання універсалоугод між опозицією та Януковичем. Зараз засуджувати персонально Яроша за певні негативні прояви у ПС - це є нечесно. Багато факторів грають проти нього, дуже різна публіка у ПС загалом. На мою думку потрібні термінові перемовини між діючою владою та керівництвом ПС. Пресувати їх не можна, це дасть прямо зворотній ефект.
    Пророк

АСАВЕЛЮКА. він керував вбивцями на Майдані. це нормально???
    Це припущення.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я буду рада, якщо нішу "бандитів" займе правий сектор. Мені донецькі та титушки менш симпатичні. Запресувати ПС ...
    черешня, ПС это ультраправые и на нишу бандитов они не претендуют. Т.е. если "запресовать" ПС - "донецькі та титушки" никуда не денуться, с ними нужно бороться окремо. Нынешняя власть боиться ПС, т.к. видела роль ПС в свержении прошлого режима и строит в своих мыслях известные анологии,потому и "прессовки" + милиция то осталась прежней и ей милей пресануть ПС, по старой памяти, чем социально-близких "донецькіх та титушек".
    Пророк

Аваков зробив багато. але бачити ворогів в ПС - тоді як міліція вряди-годи на Сході підіграє сепаратистам - неправильно
    Неможливо арештовувати в Донецьку людей із зброєю, при цьому дозволяючи ПС вільно гуляти зі зброєю Києвом.
    Дуже цікаво спостерігати, як ПС разом з регіоналами у комісії добивається не розслідування обставин затримання та вбивства Музичко, а відставки Авакова. Ти уявляєш, до чого сьогодні може привести його відставка? Силовики й так не дуже сприймали нову владу, Путіну тільки й треба, що показати світові, що в Україні безвладдя, й бандитизм, а ПС хоче відставки Авакова, щоб не заважав їм махновщиной займатися.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    На мою думку потрібні термінові перемовини між діючою владою та керівництвом ПС.
    Но смотрю я мозгов у нынешней влады на это не хватает.
    Пророк

Це припущення.
    ну так має сидіти в СІЗО і давати свідчення, а не ловити тих, кого він недострелив 20 лютого.
    Пророк

Ти уявляєш, до чого сьогодні може привести його відставка?
    Незаменимых людей нет. Тем более Аваков чужд той же милиции. Надо было изначально ставить более менее "своего" и понятного для милиции, раз уж особо ее люстрировать не собираются.

ну так має сидіти в СІЗО і давати свідчення, а не ловити тих
    А что этот товарисч на свободе?
    Пророк

... ПС складається з кількох організацій, які об"єднали сили саме тоді, коли було потрібно і не зважали (я припускаю) на певні розбіжності у поглядах. Якби не радикалізація на той момент майдану - я кажу відверто, не впевнений, що досі не тягнулося б підписання універсалоугод між опозицією та Януковичем. Зараз засуджувати персонально Яроша за певні негативні прояви у ПС - це є нечесно. Багато факторів грають проти нього, дуже різна публіка у ПС загалом. На мою думку потрібні термінові перемовини між діючою владою та керівництвом ПС. Пресувати їх не можна, це дасть прямо зворотній ефект.
    на Майдані Аваков і Ярош знаходили спільну мову. на мою думку, вони просто ПОВИННІ зустрітися і переговорити.
    і більше тут залежить від Авакова - він при владі.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А что этот товарисч на свободе?
    хе-хе. він, як і раніше, займається бойовими діями проти Правого сектору. Вчора:
    Милиция окружила гостиницу, в которой расположен штаб "Правого Сектора".

В оцеплении вокруг гостиницы "Днепр" на Крещатике стоят представители спецподразделения СБУ "Альфа", снайперы которого, согласно опубликованным фотографиям, расстреливали активистов на улице Институтской 20 февраля. роме того, под "Днепр" приехал начальник отдела координации спецназначения Управления боевой и специальной подготовки ГУ ВВ МВД Украины полковник Сергей Асавелюк, который командовал снайперами на Институтской 20 февраля.
    http://society.lb.ua/life/2014/04/01...ahoditsya.html
    Пророк

"Мутний тіп" - це Ви повторюєте вже вкотре, а чи не варто було б пояснити, що маєте на увазі під такою неоднозначною характеристикою?
    Людина з підпілля. Минуле, біографія, - суцільна таємниця. Все життя "безробітний". Відносини із спецслужбами - незрозумілі. Таємний візит до Януковича. Погрози ПС не складати зброю, не знімати балаклави. Намагання стати над законом, над державою, над суспільством, таким собі воєнізованим угрупуванням, яке нікому не підпорядковується і не підзвітне. Крадіжки, та мародерство...
    Співпраця з антиукраїнським "Каскадом" Сергія Разумовского.
    Мало?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Незаменимых людей нет. Тем более Аваков чужд той же милиции. Надо было изначально ставить более менее "своего" и понятного для милиции, раз уж особо ее люстрировать не собираются
    Никто и не спорит. Лично я был крайне недоволен тем, что именно его поставили главментом. И сейчас не в восторге от него.
    Но снять главу МВД сейчас, когда "коалиция" не может проголосовать жизненно важные законі, когда Восток так и пытается провести "референдумы", когда в стране отсутствует Президент, когда менты сомневаются, в какую сторону направлять оружие и чьим приказам подчиняться... и вот сейчас взять и снять главмента.
    Умнички вы!
+ Ответить в теме
Страница 6 из 93