Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 56 из 93
Показано с 551 по 560 из 925.
 1. #551
  Offline
  Новачок

  Re: Правый сектор


  Victorious, Мы же сейчас о правом секторе говорим? Зачем вы сюда тащите какого-то дядьку из Евпатории? Мне непонятно. Если можно обрисуйте четче вашу позицию. Вы за законность, но если государство не выполняет закон (?) то у граждан развязаны руки. Звучит как: нельзя, но если очень хочется то можно.

 2. #552
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
  давайте я завтра теж вийду із гранатомета розхуярю міськраду, тому що там окопався мер-підарас
  По-перше: чим завинила вельми гарна будівля міської Ради?

  По-друге: я так розумію, що мера ви обзиваєте піда%асом у поганому (толерантному) сенсі цього слова? А чи є у Вас докази?

  По-третє: "отака фігня", за виразом Victorious-а, має, крім безпосереднього покарання правопорушників - ще, як мінімум, два побічних ефекти: а) спонукання відповідних законних структур (МВС, СБУ, прокуратури, судів тощо) до більш ефективних дій; б) показує потенційним правопорушникам, що, навіть якщо вдасться домовитись з ментами/прокурором/суддею - можуть з'явитися такі собі хлопи на джипах, яких не купиш та не залякаєш (а значить, варто зайвий раз подумати, перш ніж злодіювати).
 3. #553
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
  Victorious, ну зашибісь. Так давайте я завтра теж вийду із гранатомета розхуярю міськраду, тому що там окопався мер-підарас. Підтримаєш?
  Якщо іншими словами - це не метод вирішення проблеми.
  ну напишіть листа Шокіну ггг
  якшо серйозно, я више давав цитату з ПС. Вони півтора роки намагались змусити владу діяти.. били скло у підпільнихказино, проводили мусорну люстрацію. Допомогло?отож.
  друге. Стріляти почала охорона регіонала,але до них нема претензій ні у вас, ні у міліції. Це дивно.
 4. #554
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  MrColt, ну в мене теж душа просить :) але розумію, що то херня...
 5. #555
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор
  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Стріляти почала охорона регіонала,але до них нема претензій ні у вас, ні у міліції. Це дивно.
  Mustafa Nayyem :
  Я в Мукачеве. Выкладываю всю информацию, которую удалось собрать со слов местных жителей, представителей СБУ и МВД.
  ...Представители Правого сектора прибыли на четырех джипах, всего 21 человек. Подошли ко воротам, охранника попросили вызвать Михаила Ланьо. После перепалки охраннику выстрелили в голову. Сейчас он в коме и находится в реанимации.
 6. #556
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  По-перше: чим завинила вельми гарна будівля міської Ради?
  Ок, замінимо його будинком чи автомобілем. Це називається - чіплятися до слів.

  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  По-друге: я так розумію, що мера ви обзиваєте піда%асом у поганому (толерантному) сенсі цього слова? А чи є у Вас докази?
  Докази? А може ще й позов в суд подати? :)

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  друге. Стріляти почала охорона регіонала,але до них нема претензій ні у вас, ні у міліції. Це дивно.
  Це факт? Чи просто так хтось сказав?
 7. #557
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  * * *

  Mustafa Nayyem
  Мукачево. Дальнейшей операцией руководит СБУ. Представители правого сектора скрываются в районе села Лавки. Трасса Киев-Чоп перекрыта в районе Красной горки. Сейчас идут переговоры.
  Со стороны скрывающихся выступает некий Роман Стойко, сын бывшего сотрудника отдела "К" СБУ. Сам Роман - бывший милиционер, уволенный из органов по негативным мотивам в 2008-2009 годах. В 2012-2013 году он был взят с поличным при попытке контрабанды сигарет в Словакию на дельтаплане

  «Патріоти»-перевертні (09.02.2015 «Високий Замок»)
  ... Взяти хоча б останній інцидент із жорстоким побиттям в Ужгороді у ніч із 2 на 3 лютого волонтерів, котрі щодва тижні їздять із вантажами допомоги нашим військовим у зону АТО. Хлопців і дівчат не лише побили, а й фотографували криваве обличчя одного з них, жорстоким способом зав’язували виламані руки і піддавали тортурам. Пізніше волонтер Павло Павлов, котрого били й катували найбільше, під час засідання Громадської ради при УМВС України у Закарпатській області розповів, що найбільший удар припав саме на нього через те, що він неодноразово намагався перешкоджати самоуправству «правосекторівців» на Закарпатті. Павло також зізнався, що упізнав серед понад 20 чоловік, котрі його били, земляка з Березнянщини, який називає себе керівником служби безпеки «Правого сектору» Андрія Гоцу. За кілька годин до того ще один «правосекторівець» Роман Стойка, забравши в одного з ужгородських правоохоронців службове посвідчення, викрикував на камеру, що він двічі судимий і що йому ніхто нічого не зробить. Через бездіяльність працівників Ужгородського міськвідділу міліції нікого з фігурантів цих двох інцидентів з боку «ПС» затримано не було…

  Уперше про «ПС» Закарпаття заговорили в лютому минулого року, коли його активісти прив’язали до стовпа начальника Чопської митниці Сергія Харченка і змусили його написати рапорт про відставку. Публічно принижений і наляканий посадовець на відео розповів про корупційні схеми у своєму відомстві, однак жодних правових наслідків це не мало. Замість віддати Харченка правоохоронцям і задокументувати злочини, «ПС» змусив його за 12 годин покинути Закарпаття. Після чого в Ужгороді відкрито заговорили про те, що з начальника митниці банально зняли дуже солідну суму грошей. А корупція на митниці як була, так і залишилася…

  почитайте по ссылке, там много героических поступков этих же парней, которые сегодня бойню устроили...

  * * *

  Дмитро Гнап
  Речник Правого сектору: Ми боролися з контрабандою на Закарпатті. За це нас атакували.
  Я: Як саме ви боролися? Багато вилучили? І куди поділи вилучене?
  Речник ПС: Е-е-е-е-е...
  Я: Нардеп Ярош багато запитів написав про свавілля угрупування депутата Ланьо?
  Речник: Е-е-е-е-е...
  Я: Дякую, нема питань.
 8. #558
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Правый сектор


  Поранений друг Комендант, начальник штабу 1-го ЗБАТ ДУК ПС, телефоном:

  - Друже, що у вас там, розкажіть, будь-ласка.

  - Якщо коротко, то кримінальні авторитети, бувші регіонали по прозвищу «Блюк», а точніше депутат Верховної Ради Леньо, забив нам стрілу, тобто після деяких процесів, які на Закарпатті робили, наприклад, по ловлі працівників міліції на хабарництві, а оскільки бандити з міліцією на зв’язку, то він нам кинув пред’яву, що начебто нам слід говорити з представниками міліції і тому подобне, що Мукачево – це їхнє місто. Працівники міліції брали хабарі за згодою бандитів, покривали їх, і навпаки, взагалі співпраця криміналу і бандитів дуже добре показала себе ще на Майдані, всі ми знаємо це прекрасно, рік то тривало, їх ніхто не чіпав, це все і надалі працює. Коли ми явилися на зустріч туди, до тих авторитетів місцевих, до того місця, де зібрався весь закарпатський криміналітет, який там кришує контрабанду, ставить смотрящіх на митниці, торгує наркотою і т. д., то це виявилася звичайна пастка, нас одразу міліція заблокувала, зробили нам подставу.

  Ну і хлопці вирішили, прийняли рішення, що право останнього бою в нас ніхто не забирав, і нам байдуже, кому його давати, чи бандитам, чи продажним ментам, а менти, які прийшли з бандитами, вони вже не працівники міліції.
 9. #559
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор
  * * *

  «АЗОВ» — полк особливого призначення
  Заява «Азову» щодо ситуації у Мукачевому


  Збройна конфронтація на Закарпатті, що призвела до крові та загибелі кількох людей, спровокована протистоянням кримінальних угруповань, очолюваних народними депутатами України Михайлом Ланьо та Віктором Балогою. Дуже прикро, що в конфлікт за право “кришувати” контрабанду в регіоні виявилися втягнутими українські патріоти.

  Ми розуміємо незадоволення українського суспільства і патріотів негативними тенденціями в державі. Водночас наголошуємо на недопущенні внутрішнього протистояння в країні, яка веде важку війну з потужним супротивником. Українське суспільство має бути мобілізованим і консолідованим і протидіяти всіма силами відкриттю вторинних фронтів всередині країни. За це відповідальність лежить як на владі, так і на патріотичній громадськості. Місце патріотів зі зброєю на Сході.

  З ситуації, що склалася, країна має зробити належні висновки. Закликаємо громадських активістів взяти під власний контроль розслідування цих подій, аби покараними були справжні винуватці подій, а не купка патріотів. «Азов», зі свого боку, готовий взяти всебічну участь у врегулюванні конфлікту.

  З метою забезпечення неупередженого та об'єктивного розслідування від Верховної Ради України пропонуємо негайно зняти депутатську недоторканість з народних депутатів Ланьо і Балоги як головних винуватців конфлікту. А також — взяти під повний контроль дії правоохоронних структур, участь яких у вирішенні цього конфлікту викликають сумніви щодо їхньої незаангажованості.
 10. #560
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ну что.. по ходу начинается.
+ Ответить в теме
Страница 56 из 93

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.06.2010, 00:59