Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1266Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 93
Показано с 41 по 50 из 924.
    Пророк

Re: Правый сектор

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А зависть здесь ни при чем, выключи свои шаблоны.
    Я просто издеваюсь, ничего личного.

Пророк

А можно немного раскрыть ваш посыл
    А що не зрозуміло? Як не ПС, то донецькі будуть , як не донецькі то харківські бандугрупування лідируватимуть. До чого тут що я жду? Кримінал був, є і буде. Якщо із гіршого обирати краще, то я обираю в цю нішу ПС. А Ви, Ентер, якщо можна своїми словами, без цитат, чому причепились саме до Яроша? Давайте про прозорість кандидата Добкіна поговоримо. І ще, якщо не секрет, ви по життю російськомовний чи україномовний зазвичай?
    Пророк

Enter, у моєї дочки є знайомий, 22 роки, який, коли це все почалося, пішов у Правий сектор. (я вам скажу, що під час активних дій ПС користувався в Києві найбільшою підтримкою, гроші в першу чергу несли туди).
    от його днями взяла міліція. пасли його, він тікав, викинув у Дніпро телефон... нічого за ним нема, у них нічого проти нього теж, крім того, що він у ПС. його одвезли в один сумновідомий рійвідділ і 2 дні там тримали у т.зв. "ямі", не повідомивши рідних, без адвоката. Зрештою його знайшла мати, приїхала, вломила ментам і забрала.
    так от він задає резонне, на мій погляд, запитання: ми ж боролись за те, щоб міліція діяла по закону, хіба не так?
    так ніби риторично звучить. і реформ в міліції ще ніяких не було. і не хочеться робити висновків про всю систему. але не подобається мені це.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    пасли його, він тікав, викинув у Дніпро телефон... нічого за ним нема,
    чого ж тоді тікав і телефон викидував?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    ясно чому. там контакти. потім ментура буде так само бігати за 100 його друзями. я б теж викинув.
    а шо тут песать?

Enter, у моєї дочки є знайомий, 22 роки, який, коли це все почалося, пішов у Правий сектор. (я вам скажу, що під час активних дій ПС користувався в Києві найбільшою підтримкою, гроші в першу чергу несли туди).
    от його днями взяла міліція. пасли його, він тікав, викинув у Дніпро телефон... нічого за ним нема, у них нічого проти нього теж, крім того, що він у ПС. його одвезли в один сумновідомий рійвідділ і 2 дні там тримали у т.зв. "ямі", не повідомивши рідних, без адвоката. Зрештою його знайшла мати, приїхала, вломила ментам і забрала.
    так от він задає резонне, на мій погляд, запитання: ми ж боролись за те, щоб міліція діяла по закону, хіба не так?
    так ніби риторично звучить. і реформ в міліції ще ніяких не було. і не хочеться робити висновків про всю систему. але не подобається мені це.
    а как его мать нашла? и что менты реально испугались эту маму?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А що не зрозуміло? Як не ПС, то донецькі будуть , як не донецькі то харківські бандугрупування лідируватимуть. До чого тут що я жду? Кримінал був, є і буде. Якщо із гіршого обирати краще, то я обираю в цю нішу ПС.
    Даже представить себе не мог, что люди могут так думать и такого себе желать!!!
    Криминал, естественно, невозможно уничтожить. Но вот только, в цивилизованном мире его выкорчевывают, а не взращивают тот, который более симпатичен.

Ентер, якщо можна своїми словами, без цитат, чому причепились саме до Яроша?
    Потому что абсолютно мутный тип, вокруг которого собрался криминал и мародеры. Как я могу хотеть развития такой силы в нашей стране?!
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Когда тебя преследует милиция - лучше сваливать. Ничем хорошим это обычно не заканчивается.
    Пророк

Давайте про прозорість кандидата Добкіна поговоримо
    Ярош крутится в электоральном поле, к которому я и отношу себя, а Добкин, это убожество, представляющее гопническую ПР. Мне абсолютно не интересна его декларация.

І ще, якщо не секрет, ви по життю російськомовний чи україномовний зазвичай?
    Я давно общаюсь на этом форуме. Разве непонятно, что а русском я общаюсь больше, чем на украинском?

Так. А до чого тут ПС? Вони сприяють відновленню закону?!
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
    а как его мать нашла? и что менты реально испугались эту маму?
    так і найшла - по райвідділках на щастя, ви, очевидно, мало знайомі з цими реаліями.
    злякались не злякались, але не ризикнули й надалі порушувати закон. за Захарченка, мабуть, і далі морозилися б.

Так. А до чого тут ПС? Вони сприяють відновленню закону?!
    це просто приклад беззаконня по відношенню саме до ПС.
    а я за те, щоб по закону було все. можливості такі є. мабуть бажання бракує.
    а ПС - та сила, яка може хоча б організовано привернути до цього увагу.
    до того, що керівниками міліції стають організатори тітушок... ну і т.п., ви самі знаєте.

я як би не прихильник махати шаблею і писав тут, що Аваков зробив багато. але бачити ворогів в ПС - тоді як міліція вряди-годи на Сході підіграє сепаратистам - неправильно.
    в Харкові Просвіту від московських бандитів захищав ПС, а не міліція. двох вбили.
    в Донецьку міліція дозволила підкацапникам вбити Свободівція.
    в Києві ПРОТИ ПРАВОГО СЕКТОРА КИНУЛИ АСАВЕЛЮКА. він керував вбивцями на Майдані. це нормально???
+ Ответить в теме
Страница 5 из 93