Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 46 из 93
Показано с 451 по 460 из 925.
 1. #451
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  тема трохи ширша за "Правий сектор! і стосується всіх добробатів та добровольчого руху загалом, але оскільки її тулити більше нікуди, хай буде тут.

  не я один, виявляється, помітив, що офіціозні ЗМІ та Мінстець через анонімних інтернет-юзерів останнім часом паплюжать добробати. Досить велика стаття про це днями була у "Дні" - на прикладі "Айдару". "Список Москаля".(http://www.day.kiev.ua/uk/article/po...-spravedlyvist). тезисно:

  Вибіркова справедливість

  Сепаратисти в Києві і списки гріхів добровольчих батальйонів — боротьба за правду чи боротьба з правдою?
  Валентин Торба
  11 червня, 2015

  ...........Звинувачення на кшталт «навмисне пошкодження будівлі в селі Новосвітлівка» взагалі примушують замислитися — чи заради встановлення справедливості оприлюднено цей список проскрипцій? Нагадаю, що Новосвітлівку було звільнено влітку минулого року, але згодом обстріляно з реактивної артилерії із Луганська (залпи відбувались на моїх очах). Зрештою українські війська було відбито із згаданого населеного пункту. Цікаво, як правоохоронці розслідуватимуть тепер «навмисність» пошкодження будівлі бійцями «Айдару» на окупованій території? І це тоді, коли українська сторона бідкається, намагаючись довести обстріли і фактичне винищення населених пунктів бойовиками. Отже, таким оприлюдненим списком чиновники просто підкинули козирну карту до рукава ворога.

  До списку потрапила і скарга від батька колишнього прес-секретаря луганського мера сепаратиста Сергія Кравченка, а саме пана Савенка про незаконне позбавлення волі його сина. Сина, який активно допомагав висвітлювати «правильну» позицію мера Луганська, тоді дійсно було затримано, передано правоохоронцям, і згодом він опинився на волі. Затриманим був і сам мер Кравченко, про що делікатно в цій оприлюдненій низці замовчується, мабуть, щоб не породжувати закономірних питань. А питання є: хто мав займатися затриманням сепаратистів, які весь рік спокійно перетинають зону АТО, мешкають в українських містах, ведуть в Україні свій бізнес та навіть продовжують проросійську агітацію? Затриманого на радість патріотам Сергія Кравченко тоді був так само, як і Савченко, передано правоохоронним органам, а зрештою звільнено. Отже, правоохоронці дозволяють Клюєву своєчасно зникнути, а потім оголошують його у міжнародний розшук, сепаратистам дають можливість гуляти столицею, вести бізнес, вільно переміщуватись країною і при цьому турбуються про правомірність затримання цих саме сепаратистів рік тому. Такий подвійний підхід до справедливості викриває той факт, що хтось використовує правоохоронні органи як інструмент впливу. Ці деталі примушують задуматись над тим, чи не намагається влада таким показовим способом просто позбутися джерел можливого спротиву? Скажемо відверто, наразі спостерігається відтік наймотивованіших і ефективних в бою добровольців із фронту. І залишають вони цей фронт не тому, що бояться ворога, а тому що над ними нависла загроза розправ правоохоронцями.
  Микола ГРЄКОВ, офіцер командування 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар»:

  — .........не всі із обвинувачених осіб є бійцями «Айдару». Багатьох із них ніколи не було у списках нашого формування. Треба також, заради справедливості, дослідити питання по іншим батальйонам. Головне, щоб такі дії правоохоронців не були помстою або замовленням. ........Також я переконаний, що СБУ та іншим правоохоронним органам варто звернути увагу на тих людей, які привели війну в Україну. Деякі працівники луганського СБУ, які не втримали ситуацію в регіоні, а за деякою інформацією і спонукали до трагічного розвитку подій, зокрема здавали будівлі СБУ, продовжують служити в Службі безпеки, а дехто навіть пішов на підвищення. Переконаний, що відповідні питання треба поставити до панів Петрулевича, Туревича, Єсауленко, Зозулі, Стародубцева, Кузьмича та інших. Велика кількість сепаратистів наразі в Києві, які тут і мешкають і вільно приїздять у справах. Це такі люди, як Пристюк, Голенко, Кравченко, Горохов, Струк, Медяник та інші чиновники та бізнесмени Луганська, Донецька і Криму. Хто займається цими людьми? Чому досі не анульовано їхні закордонні паспорти? Чому їх досі не позбавлено звань, нагород, відзнак, пільг? Чому вони так вільно себе почувають, хоча прямо та опосередковано причетні до розв’язання війни на Донбасі?
  хотів би запитати нашії хлопців, які зараз воюють на сході - fabulist i drasha, якщо буде їхня ласка і хвилина часу:
  як, на вашу думку, ставляться до бійців добровольчих батальйонів бійці Збройних сил України? якщо можна, коротко й однозначно.

 2. #452
  Offline
  Зануда

  Re: Правый сектор


  Під станицею Луганською поруч з нами стояли кілька підрозділів Айдару. Нічого поганого сказати не можу. Раз було повідомлення, що айдарівці грабують жителів села Вільхове. Їх вдалося затримати. Виявилося, до Айдару відношення не мають. Далі розбиралися без нас, хто такі насправді - я не дізнався.
  Загальне відношення більшості у моєму підрозділі (може біля 80% за моїм відчуттям) - рівне, без різниці ЗСУ чи добробат. Невеликий відсоток має свої відмінні погляди - від заздрощів (кажуть таке: приватні батальйони, краще фінансування, мат.забезпечення тощо) до антипатії (мародери, алкаші, пішли за гроші тощо).
 3. #453
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор
  Anna Amargo


  Когда я читаю на сайте Правого Сектора фразу про то, что позорные времена минских договорённостей заканчиваются и вот-вот грядёт реконкиста - я рыдаю. Слезами.

  Нет. То есть, да. Пески - это, может быть, наша битва при Ковадонге. Эпически. Хорошо. Войдёт красивым клинком в учебники исторические. Славой овеет Героев.

  Но. Для того, чтоб начать реконкисту, желания Правого Сектора мало. Мало даже желания всех всех всех украинцев. Нужно иметь армию, деньги и кучу союзников. А потом начинать. А спустя много лет - закончить и точку поставить. Ну, или триточие.

  P.S. И, да, Дмитрий Анатольевич тянет на Пелайо, Быть может. Но до короля Фердинанда ему ещё пилить и пилить. А Изабеллой он так никогда и не станет. При всём огромном желании.
 4. #454
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  "Правый сектор" опубликовал текст законопроекта о Добровольческом корпусе, который внес в ВР внефракционный народный депутат Дмитрий Ярош.

  Проект закону про Добровольчий Український Корпус
 5. #455
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  "Правый сектор" опубликовал текст законопроекта о Добровольческом корпусе, который внес в ВР внефракционный народный депутат Дмитрий Ярош.

  Проект закону про Добровольчий Український Корпус
  Я приветствую идею юридически оформить функционирование добровольческих батальонов
  Читать большой массив юридических уловок с телефона сложновато, но по нескольким моментам выскажусь.
  "Азов" тоже свой закон подаст и под них будет принят еще один закон?
  То, что командование ДУКа подчиняется министру обороны, руководству АТО, это хорошо, но а если нет прямого приказа, то они куда хотят выдвигаются, что хотят блокируют и "защищают"?
  Если это добровольческий батальон, то с какой радости он должен получать финансирование из государственных и местных бюджетов?
  Не верю я, что закон примут
 6. #456
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Читать большой массив юридических уловок с телефона сложновато,
  Не стоит торопиться. Почитаете когда под рукой будет большой экран.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Не верю я, что закон примут
  О да, яростное сопротивление дрыщей, делающих ставку на защиту их задниц т.н. путинскими минскими договоренностями, закону обеспечено.
 7. #457
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Yury Bogdanov

  Про акцию 3 июля, отмену Минска - 2 и наступление любой ценой.

  Просят прокомментировать гениальную по своей сути акцию ПС за наступление любой ценой в силу неизбежности взятия Москвы в случае возобновления наступления, особенно если командовать им будет лично Ярош. Соотношение сил, количество техники и авиации у противника авторы идеи хотят компенсировать "украинским духом" (да, скрепами прям воняет). Малое число жертв при постепенном удушении противника предлагается заменить большим.

  Ну что я могу сказать?

  Мне, как "лидеру мнений"(ТМ) (что ж за человек придумал то это идиотское определение?), часто говорят, что мне, как "лидеру мнений"(ТМ) негоже употреблять слова вроде "долбо@бы". Лучше и политкорректнее употреблять слово "олигофрены". Хотя в этом случае речь, скорее всего, идет все таки о негодяях, которые манипулируют олигофренами. А потом они удивляются, почему им стали меньше помогать.

  Собственно, все.
 8. #458
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Богдан Карпенко

  Якщо вам цікаві нові вимоги Кремля, то ви вже традиційно можете їх прочитати на сайті ПС: націоналізація (рейдерство), наступ (втрати 3 до 1 при слабшій армії - втрата армії), самосуд (покарання без суда і слідства), передача керівних посад у країні людям без освіти і досвіду (вимоги кадрових змін при відсутності кадрів), вимоги відпускати тих, хто вчинив важкі злочини і, таким чином, повне припинення співпраці з союзниками (відмова від військової допомоги та допомоги по фінансуванню (http://pravyysektor.info/news/vymohy...u-svyatoslava/). Зрештою, все це, а особливо вимога вийти з правового поля, було при януковичі. Тож, стає незрозумілим, чого політична сила, що презентує себе, як патріотична, вже котрий тиждень вимагає поверення старих часів беззаконня (або закону лише для "обраних") і всіма своїми медійними потужностями намагається зупинити процес інтеграції України до цивілізованого світу. Чи навпаки стає зрозумілим?
 9. #459
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  ВРУ надала згоду на арешт голови Апеляційного суду міста Києва Чернушенка А.В.

  При голосуванні відсутні:
  Дмитро Ярош
  Андрій Білецький
  Борис Філатов
  Борислав Береза

  Це вони потім волають, що президент поганий, чи Яценюк?

  "ми сьогодні живемо в парламентсько-президентській республіці, всі головні події відбуваються в парламенті"
  О. Ляшко

  Богдан Карпенко
  - Ми вийдемо на марш Святослава, бо влада нікого не садить!
  - Так ваші ж лідери і не голосують у ВРУ за посадки суддів..
  - Ах ти порохобот! Хлопці, то агент Кремля, не слухайте його!!
 10. #460
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Илья Богданов:

  "Новости от моих братьев с передовой, группы Рэма ДУК ПС, которые вышли из запасного 7 батальона и продолжают его славу как самостоятельное подразделение. В апреле со своим взводом я стоял в селе Верхнеторецкое под Ясиноватой, затем предатель Родины комбат 22 батальона территориальной обороны Харькова нетоварищ Мираж добился в корыстных целях нашего перевода с участка ответственности его батальона. Учитывая что мы были самым боеспособным подразделением это показало в очередной разприоритет Миража рубить бабки перед защитой Украины. Сейчас там базируются другие подразделения ВСУ и правосеки снова вернулись.

  Чего может добиться один экипаж джипа из четырех добровольцев под красно черным флагом среди которых, экс сиделец, с 15 летним стажем; русский медик-стрелок из РНЕ; юрист и сапер??? Как оказалось, не только разведать позиции танков, артилерии, живой силы... Не только испортить ватникам сон постоянными диверсиями... не только подарками в виде мин и растяжек на их позициях.... это слишком банально.

  Воды в Верхнеторецком не было уже года два, а свет исчез пару месяцев назад. Оказывается даже на краю АТО можно заставить работать погрязшего с головой в корумпированой системе чиновника! Брутальщики ДУК провели свое расследование от лица народа и посетили поселкового голову, который был мотивирован правосеками и в каждом доме гордо зафонтанировал воистину святой гейзер воды! И мало того... по проводам энергосистемы, добивая ватничество в сердцах местного населения побежал электрический ток.... Ответственная особа в лице Павла хуЮрьевича(голова поселковый) было предупреждено, что за выполнением им его обязанностей установлен контроль.

  Да, и как оказалось, голова загнил конкретно... помощь красного креста и ахметовскую гуманитарку он отправлял на ватные нужды...по ту линию фронта. Одним словом типичная мразь. Впредь укробабушки, матери и дети смогут получать помощь, и не станут голодать из-за действий подонка..."
  https://www.facebook.com/PanKacap
+ Ответить в теме
Страница 46 из 93

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.06.2010, 00:59