Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 38 из 93
Показано с 371 по 380 из 925.
 1. #371
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  2. Enter, я помітив, що в темах про уряд і порошенко твої пости на 90% про те, які вони успіхи роблять на поприщі розбудови держави і становлення демократії, а в темі про ПС 90% того, яка це підозріла і небезпечна організація.
  Я не против висвітлення успіхів перших і конструктивної критики останніх, але якесь однобічне висвітлення подій в Україні в тебе виходить - з однієї сторони розумні і порядочні керманичі держави, а з іншої негідники яким аби повоювати
  1. Уже объяснял. Я не СМИ, поэтому, никому не обещаю объективности. У меня есть свои политические симпатии и антипатии. Исходя из них я пишу.

  2. У нас полная жопа с коррупцией, судами и экономикой. Я это неоднократно писал и пишу. Но если я встречаю хоть что-то позитивное в действиях правительства, законотворцев, активистов, то я стараюсь обратить внимание форумчан и на эти малюсенькие положительные сдвиги.

  3. Я весьма сдержанно отношусь к ПС. Туманная биография Яроша, отжим автомобилей Януковича (и не только), я всегда осуждал.
  К Ярошу я стал относиться немного лучше, мне он кажется намного порядочнее Сэмэна. Но в то же время, есть большие сомнения в его абсолютной самостоятельности (Коломойский) и я не уверен, что он имеет реальное влияние на все образования которые сегодня живут под брэндом ПС и ДУК.
  Я понимаю, что в ПС и в доброатах есть немало полукриминалных граждан и молодчиков с откровенно нацистскими взглядами.
  Я никогда не буду голосовать за крайне правые организации, типа ПС.

 2. #372
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Аля Шандра: Звернення до Правого Сектору: побільше духовних скреп, адже це так добре працює в наших сусідів!

  А саме, щодо заяв на сайті Правого Сектора "Содомітські шабаші в Києві неприпустимі" та заяви, в якій Правий Сектор просять мера Києва заборонити марш рівності.

  Я вже півтора року на EuromaidanPress намагаюся довести англомовному світові, що Правий Сектор - не фашисти і не демони, як в тому переконують російські ресурси. Тому що я спостерігала за вами на Майдані, і тому, що була з вами у Пісках, і знаю, що в Правому Секторі багато пасіонарних і небайдужих людей, що готові життя покласти за Україну. Але після цих заяв я вже не впевнена. Саме фашисти ділять людей на справжніх людей та недо-людей, вживаючи означення на кшталт “содоміти” та закликаючи до утисків проти певних груп нашого суспільства на підставі їхньої інакшості.

  Мені невелика різниця, чи жити в російському тоталітарному суспільстві, де “цар-батюшка” вирішуватиме, як тобі думати, одягатися, і що тобі писати в соцмережах, чи тоталітарному суспільстві, заснованому на націоналістичній ідеології, яке, видимо, бажаєте впровадити в Україні ви. Що в першій, що в другій ситуації моє життя буде витрачене на допомогу тим, кого обмежений та цинічний режим ненависті принижує, притискає, вбиває.

  Правий Сектор, ваші погрози силової розправи над людьми, що не мислять та не поводяться, як ви, для мене робить вас не ліпшими за Путіна. Диктатура, в будь-яких своїх проявах є злом. Але схоже, що для вас моральна релятивність не становить проблеми, так само, як і для кнопкодавиці Тані Чорновол: диктатура Путіна, який силою вдирається в Україну, щоби силою встановити тут "руський мір" - це погано, а диктатура Правого Сектору, що насильно нав'язує свої уявлення про світ іншим - це добре. Чи впевнені ви, що не перетворилися в чудовиська, проти якого боретеся?

  Ще одна подібність між вами та Путіном - використання ваших уявлень про релігію, щоби закликати до насилля. Вже давно відмічають подібність російського "православного джихаду" до ІГІЛу. Воно грунтується на спотворенні Святого Письма та християнського віровчення заради того, щоби досягати політичних цілей. Ви стверджуєте, що гей-прайд (на відміну від розважального параду, гей-прайд проводиться солідарності із ЛБГТ людьми) є "публічною наругою над християнськими цінностями", проте в Біблії все далеко не так однозначно, як про це кажуть російські мас-медіа.

  Зате у Правого Сектора все просто: "багато воїнів, які виступають проти даного антихристиянського явища, знаходяться на ротації в Києві та можуть не сприйняти ЛГБТ-парадів". Заклики чинити насильство іменем Христа, Який молився за своїх палачів, коли був роп’ятий на хресті - це не християнські цінності, так само, як нехристиянськими є цінності “Російської православної армії”, що кулеметами їх нав’язують на Донбасі. Чи не перетворюєте ви "Христове" християнство у "духовні скрепи" РПЦ? Адже РФ, зокрема, відома на цілий світ своїм ненависницьким ставленням до ЛГБТ-людей, що почалося з законодавчих заборон, які стали ліцензією на травлю на злочини на грунті ненависті. І прошу, не треба прикриватися турботою про віруючих киян: я віруюча, і марш рівності мені не заважає.

  До речі, Святослав Шевчук, який у вашому зверненні чомусь за всю Україну “відкидає фальшиві цінності у вигляді гендерної ідеології," висловлював також і протилежну думку, коли назвав програму жіночих/ґендерних студій в УКУ "чудовою" та“іноваційною”. Звичайно, що існують дискусії на перетині гендеру, християнства, і ЛБГТ. Але використовувати слова християнського лідера для закликів чинити насилля над людьми, що виходять відстоювати свої права, на тому грунті, що ви не згодні з їхньою думкою, є аморальним.

  Називачи ЛГБТ-українців “содомітами”, “збоченцями”, та “дегенератами”, ви не тільки ображаєте їхню людську гідність, але й пропагуєте невігластво в нашому суспільстві. Адже близько сотні років спроб "лікувати гомосексуалізм” наразі закінчилися фіаско, і світ все більше схиляється до думки, що з гомосексуальністю люди народжуються. А наскільки таким людям легко жити в суспільстві, де їх вважають за "збоченців, яких потрібно лікувати", ви можете оцінити в з трейлері фільму "Діти-404", російського проекту допомоги ЛГБТ-дітям, котрим суспільство каже, що їх немає, або відверто знущається з тих, хто все ж відважується заявити про себе (дуже раджу переглянути весь фільм повністю).

  Таким чином, Гей-прайд в Києві лише дозволить ЛБГТ-людям не ховатися і відчути себе повноправними громадянами, які, до речі, разом з нами стояли на Майдані і разом з нами тепер захищають незалежність України зі зброєю в руках.

  У своєму зверненні до мера Києва ви закликаєте останнього запобігти “провокаціям, конфліктним ситуаціям і неприємностям будь-якого характеру” у цей важкий для України час. Проте, в цей непростий період нашої історії, ми навпаки маємо ставитись до наших співгромадян з винятковою повагою та розумінням, незалежно від їхніх сексуальної орієнтації, релігійних поглядів, тощо. І саме тому Правому Сектору ні зараз, ні будь-коли в майбутньому не можна ділити українців на “правильних” і “неправильних” громадян, виктористовувати мову ненависті та закликати до утисків або насильства, прикриваючись при цьому релігійними чи патріотичними гаслами. Адже саме така поведінка щонайменше спричинить до цих самих “провокацій, конфліктних ситуацій та неприємностей”, а у довгостроковій перспективі може привести нас до витворення власних “духовних скреп” та розбудови нової тоталітарної машини для їхного нав’язування всім незгодним.
 3. #373
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Enter, то в тебе солдати зсу п'яньцюги, то пс фашисти

  а може ти підеш і власним прикладом покажеш як тре поводитися в окопах під обстрілами, чи підеш охороняти гей прад? чи здатен тільки цитатами розмовляти?
 4. #374
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  то в тебе солдати зсу п'яньцюги
  Не в мене. Існує в українській армії така проблема. Маєш сумніви?

  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  то пс фашисти
  Так, націоналісти дуже тяготіють до фашизму.
 5. #375
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ihor, тобто проблеми "аатарів" у війську не існує і ПС тої ахінеї не писав?
 6. #376
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


 7. #377
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Так, націоналісти дуже тяготіють до фашизму.
  саме це цілодобово розповідає москальське ТБ. Дякую за відвертість, кацапику.
  Українською буде "тяжіють". Не тужся, чужа тобі українська.
 8. #378
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Туманная биография Яроша....мне он кажется намного порядочнее Сэмэна...
  та ясно, обидва гівнюки, такі самі як кримінальні злочинці Лук'яненко і покійний Чорновіл, останній ще й гвалтівник. До того ж обидва націоналісти, значить фашисти. Американські наймити.
  Одна порядна в нас людина на їхньому фоні - Порошенко. В націоналізмі не помічений, все як партія скаже: КПСС, СДПУо, Партія регіонів, Наша Україна, оепер блок свого імені. І чожої копійки не візьме, а що мільярдер - так у нас країна рівних можливостей. І набожний. А головне - не збреше.
 9. #379
  Offline
  Новачок

  Re: Правый сектор


  Victorious, Вы видимо не прочитали копипасты Ентера. Ибо ваша позиция здесь в точности напоминает пресловутое "а чего они"? Давайте по существу: достоверно установлено что Правый Сектор выступил против проведения гей-парада в Киеве, хотя весь цивилизованный мир уже признал представителей ЛГБТ-когорты равными членами общества с равными правами на парад. Что вы можете сказать в защиту\оправдание Правого Сектора? А зато Порошенко миллиардер? А зато Ентер ошибся в одном слове значит ему чужой украинский язык (если я вам набросаю стихов Шевченка с русизмами, повернется у вас язык сказать что значит ему тоже чужая мова?), значит у него нет права на свое мнение? Или его мнение автоматически становится неполноценным или антиукраинским?
 10. #380
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
  Victorious, Вы видимо не прочитали копипасты Ентера. Ибо ваша позиция здесь в точности напоминает пресловутое "а чего они"? Давайте по существу: достоверно установлено что Правый Сектор выступил против проведения гей-парада в Киеве, хотя весь цивилизованный мир уже признал представителей ЛГБТ-когорты равными членами общества с равными правами на парад. Что вы можете сказать в защиту\оправдание Правого Сектора? А зато Порошенко миллиардер? А зато Ентер ошибся в одном слове значит ему чужой украинский язык (если я вам набросаю стихов Шевченка с русизмами, повернется у вас язык сказать что значит ему тоже чужая мова?), значит у него нет права на свое мнение? Или его мнение автоматически становится неполноценным или антиукраинским?
  та мож спочатку треба як у цивілізованому боротися з корупцією, налагодити соціальну сферу і тд і вже коли нічого буде поліпшувати то можна і геїв визнавати за рівних

  мені цікаво чому весь світ не визнає шо негри у більшості розумово недоразвиті? а докази - те як живуть країни Африки
+ Ответить в теме
Страница 38 из 93

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.06.2010, 00:59