Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1266Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 37 из 93
Показано с 361 по 370 из 924.
    Пророк

Re: Правый сектор

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Я не проти гей-парадів, але не зараз. Це дасть зайвий привід для нового сплеску інформаційної війни проти нас.
    ну а нашо те шо відбувається у ліжку виносити на люди?

як на мене то це ідиотизм як і наприклад з повальною релігіозністью у одній довбаній сусідській державі, більшість населення якої взагалі помилка природи

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну і нашо геям ці акції проводить, нашо провокувати суспільство, яке до них не звикло, їм же ніхто не забороняє бути геями? нашо зайвий раз підкреслювати свою особливість?
    От і хай звикає. Тим більше, що, наскільки я розумію, вони не збираються "підкреслювати свою особливість", вони цим Маршем хочуть продемонструвати свою РІВНІСТЬ.
    Тобто те, що іхня сексуальна орієнтація не робить їх НЕРІВНИМИ ні в чому щодо гетеросексуалів або прихильників целібату. І вже зовсім не можна в європейській країні (якою намагається стати Україна) називати геїв людьми "другого сорту". Принаймні я, захоплений гетеросексуал - не маю нічого проти геїв і бісексуалів. Лише інколи трохи їм співчуваю, але не через їх орієнтацію, а через відношення суспільства до них.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну а нашо те шо відбувається у ліжку виносити на люди?
    Вони на тому Марші прилюдно злягатися збираються?!!
    Пророк

цікаво, а гомосексуалістів беруть зараз в армію? колись не брали.
    от би їм воєнізуватись і провести свій марш ну хоч у Луганську. дивись, і ПС підтримав би. підараси з Генштабу - попереду.

які б собі ще проблеми вигадало суспільство під час війни...
    bvn
    йог на танке

Якщо це й фейк, то зроблений він був з однією метою: щоб на форумах і в соцмережах, там де раніше обговорювали Правий сектор, почали обговорювати п...сів...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    цікаво, а гомосексуалістів беруть зараз в армію? колись не брали.
    Таке як беруть. Колись читав, по-моєму у день боротьби з ВІЛ/СНІД, про декількох чоловіків гомосексуальної орієнтації, що є учасниками АТО.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Таке як беруть. Колись читав, по-моєму у день боротьби з ВІЛ/СНІД, про декількох чоловіків гомосексуальної орієнтації, що є учасниками АТО.
    Може вони добровольці ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Може вони добровольці ?
    Хз. Я вже не пам'ятаю.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    цікаво, а гомосексуалістів беруть зараз в армію? колись не брали
    Дмитро Різниченко рассказывал, что с ним служил гей. Он погиб в бою. За Украину.

Попаясничай еще раз.

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Якщо це й фейк, то зроблений він був з однією метою: щоб на форумах і в соцмережах, там де раніше обговорювали Правий сектор, почали обговорювати п...сів...
    Если это и фейк, то с официального сайта ПС
    http://pravyysektor.info/news/sodomi...-neprypustymi/
    Новачок

Victorious, Но... вы...же...Вроде как верующий и все такое? В религию христианского направления... Там же нельзя... одобрять... содомитов...
    Пророк

1. Оця тема з маршем - звичайний кусок гімна на вентиляторі. Не знаю, хто і навіщо його туди накидує, але якщо нема можливості витягнути шнур з розетки, то нефіг хоча б милуватися отриманими картинами на стінах.
    2. Enter, я помітив, що в темах про уряд і порошенко твої пости на 90% про те, які вони успіхи роблять на поприщі розбудови держави і становлення демократії, а в темі про ПС 90% того, яка це підозріла і небезпечна організація.
    Я не против висвітлення успіхів перших і конструктивної критики останніх, але якесь однобічне висвітлення подій в Україні в тебе виходить - з однієї сторони розумні і порядочні керманичі держави, а з іншої негідники яким аби повоювати.

p.s. щодо мого ставлення до всих цих "утисків", то воно відображено в баянному анекдоті.
    Офтоп:
    Приходит мужик к сексопатологу:
    - Знаете, доктор...
    - Что у вас, голубчик?
    - Знаете, доктор, я, наверное, ГЕЙ.
    - Батенька, вы, наверное, известный художник?
    - Нет, доктор...
    - Тогда знаменитый скульптор?
    - Нет...
    - Певец?
    - Да нет, слесарем на заводе работаю…
    - Ну что вы, голубчик, какой же вы ГЕЙ?! ВЫ самый обыкновенный пи****ас!

p.p.s Ну і про Шерлока Холмса і шум з вулиці всі знають.
+ Ответить в теме
Страница 37 из 93