Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 93
Показано с 331 по 340 из 925.
 1. #331
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Правый сектор
  Командир ДУК ПС Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ (с)

  Вже декілька днів триває паплюження ДУК ПС. Інформаційна війна почалась відразу після відведення військових від нашої бази. Все дуже просто, шляхом сили вирішити питання з добровольцями не вдалося, бо занадто велика підтримка серед бійців та командирів ЗСУ, волонтерів та простих українців не дозволила реалізувати підлий план. Та й розголос занадто великий. А злодій, як відомо, любить тишу та темноту…
  Тоді з великим завзяттям кинулись до реалізації наступного плану. Це дискредитація в очах людей наших командирів та бійців. Спочатку потрібно нейтралізувати підтримку народу, припинити забезпечення наших підрозділів волонтерами, зробити з нас простих злочинців, наркоманів, садистів, а потім завершити ліквідацію ДУКу.
  Достатньо кількох безпідставних звинувачень в соціальних мережах і частина людей, які вчора кричали нашим героям «Слава!», сьогодні кричать «Ганьба!». Це закономірно.
  «Страшні» речі читаю в інтернеті: викрадення людей – медиків-волонтерів, утримання в ямах, годування з відер, наркотрафік, наркоманія та алкоголізм, незаконне володіння зброєю тощо.
  Значить, на передовій рік стоять на позиціях злочинці, які обдурюючи всіх українців, налагодили наркобізнес, а група героїв-волонтерів за дуже короткий час все розкрила? Можливо до нас був закритий в’їзд всім бажаючим? Можливо до наших медиків не приїжджали волонтери, журналісти всіх провідних каналів та видань світу? Можливо, то не наші медики за рік часу врятували тисячі життів добровольців, військових та цивільних?
  Про які викрадення йде мова? Викрали звідкіля? Дані люди проживали на базі «Госпітальєрів». Один з них виконував обов’язки начальника штабу. І коли в структури, яка займається в ДУКу внутрішньою безпекою, появився ряд питань до медиків, знявся шум. Чому? Чому так різко деякі люди захотіли покинути базу медиків? Мабуть питання були незручні.
  А ось які питання турбували наших контррозвідників:
  Чому пішли внутрішні конфлікти в колективі «Госпітальєрів»?
  Хто отруїв трьох бійців на базі? (Це доведено, ніяких абсурдних передозувань не було).
  Хто намагався вижити старих бійців з підрозділу та завести туди своїх людей?
  Хто намагався взяти під контроль підрозділ «Госпітальєрів» та вивести його зі складу ДУК ПС?
  Хто замовники цього?
  Хто намагався використати в майбутньому добре розкручений бренд «Госпітальєрів» для формування окремої добре фінансованої структури?
  Хто був затриманий при спробах мародерства?
  У кого були медпрепарати на величезні суми, які не були обліковані і чому?
  Хто намагався усунути Яну Зінкевич командира «Госпітальєрів» і кому це було потрібно?
  Практично на всі питання відповіді є, є багатогодинні аудіо записи, є добровільні покази інших людей з інших структур. Є загальне розуміння, що насправді відбулося.
  ДУК ПС не збирається займатися інтернет-війною, бо у нас на фронті є багато справ, але якщо у когось з волонтерів чи інших зацікавлених осіб виникнуть сумніви та питання, приїжджайте до нас і ми надамо до перегляду та прослуховування матеріали. А для нас і так все зрозуміло.
  Хочу нагадати всім, що «Госпітальєри» - це підрозділ ДУК ПС, один з найкращих підрозділів. І пробувати прийди до нас зі своїм уставом, а тим більше пробувати щось руйнувати, не вийде.
  Людей (наголошую не сторонніх) попросили дати відповіді на ряд запитань. Ніхто їх не бив і не катував. Дуже цікаво: коли вирішуються питання матеріально-технічного забезпечення, то ми – «Госпітальєри», а коли виникають до них запитання, то відразу медики-волонтери, яких викрали і тримають в ямах. (Хто пише про ями, хай хоч заїде до нас та подивиться…)
  Розумію рідних і близьких, які турбувались за своїх. А всі решта, свідомо чи не свідомо, чудово попрацювали на дискредитацію ПС.
  Вірю в те, що і цей етап ми пройшли. Чекаємо чергових скандалів та звинувачень. А ми – далі бити сєпарів! Слава Україні!

 2. #332
  Offline
  Завсідник

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  можете пошукати, звичайно, але ви таких постів не знайдете.
  максимум, що ви можете знайти (наприклад у мене) - це припустимість КОНФІСКАЦІЇ (наприклад тренспорту чи будівельної техніки), з обов'язковим викупом. Це передбачено законом про ВС.
  зброя, звичайно, може бути трофейна.
  утримання в основному лягає на плечі народу і здійснюється добровільно.
  Вы, как всегда, категоричны, но я же помню, что мне не приснилось:
  Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
  войны без мародерства не бывает, ибо солдат всегда голоден, ободран и без медикаментов - а жить и выживать как-то надо...
  Кстати, модераторы, почему местный поиск по запросу "солдат всегда голоден" не находит посты?
 3. #333
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от lihal Посмотреть сообщение
  но я же помню, что мне не приснилось:
  Память у вас хорошая. И?

  Ответ Сообщение от lihal Посмотреть сообщение
  почему местный поиск по запросу "солдат всегда голоден" не находит посты?
  Хз. "солдат всегда сыт" тоже не находит. Мабуть правосеки движок писали.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Порошенко робить круглі очі, як він це вміє, і каже: ми б залюбки дали лугандону все що він хоче, але ні я, ні Рада не може порушити Конституцію
  Стоп. Яки "кругли очи"? Конституция, согласно минским должна быть переписана для окончательной легитимизации террористов. Процесс уже запущен.

  "11. Проведение конституционной реформы в Украине со вступлением в силу к концу 2015 года новой конституции, предполагающей в качестве ключевого элемента децентрализацию (с учетом особенностей отдельных районов Донецкой и Луганской областей, согласованных с представителями этих районов), а также принятие постоянного законодательства об особом статусе отдельных районов Донецкой и Луганской областей в соответствии с мерами, указанными в примечании, до конца 2015 года."

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  і вимагають лише політичної волі та яєць
  Это не к главкому.
 4. #334
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


 5. #335
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Стоп. Яки "кругли очи"? Конституция, согласно минским должна быть переписана для окончательной легитимизации террористов. Процесс уже запущен.
  сила Конституції вища за підпис Кучми, тому процес легко можна зупинити. було б бажання.
 6. #336
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Учебный центр "Правого сектора" в "Десне" пока остается на месте. Надежды на понимание ситуации Порошенко все меньше, - Ярош

  Об этом сообщил на своей странице в соцсети Фейсбук лидер ПС Дмитрий Ярош, информирует Цензор НЕТ.
  "Только что договорились о том, что учебный центр ДУК "ПС" в "Десне" пока остается на месте. Надежды на понимание ситуации Порошенко все меньше. Создается впечатление, что для него украинские добровольцы представляют большую угрозу, нежели российско-террористические войска, которые оккупировали Крым и часть Донбасса", - заявил Ярош.

  По его данным, в ближайшие дни он намерен обсудить будущее нашего государства "с руководством так называемой "АТО" и силовых структур".
  Источник: http://censor.net.ua/n335505
 7. #337
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Создается впечатление, что для него украинские добровольцы представляют большую угрозу, нежели российско-террористические войска, которые оккупировали Крым и часть Донбасса", - заявил Ярош.
  вангую новый скандал с ПС и его раздувание в сми.

  ****

 8. #338
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Правый сектор


  Павел Зозулюк

  Что такое учебный центр Правого Сектора в Десне??????
  6:00- подьём. 6:30 зарядка. разминка не в плане заебать личный состав. а для размяться и кровушку погонять!! 8:00 - завтрак. 8:40 поднятие знамени Украины и гимн.
  А дальше самое интересное !!!
  1:30 занятия, перерыв ешё 1:30 тактика, перерыв. 1:30 физо спецура. перерыв. Обед. 1:30 - подготовка по боевой медецине. перерыв. 1:30 - опять какая либо теоретическая или практическая спецура. перерыв ..
  и вы не поверете за 1 месяц вас обучат с толком тому чему в не научитесь за 18 месяцев срочной службы, ну по крайне мере той которой она была раньше!! за 1 месяц!!!!
  И так весь день. ЗАНЯТИЯ теория в перемешку с практикой и физо с тактикой.

  И ни каких блять уборок. побелки бордюров или того что не связанно с воинской подготовкой!! Занятия. занятия и занятия!! на выходных увольнительные и отдых. о каком либо не уставнике или дедовщине и речи нет!!!! Атмосфера как в командировке у друзей. Есть наряд но спокойный который и делает всю бытовуху!
  учебный центр Правого Сектора в Десне для меня образец того какой должна стать вся Армия В Украине. И вот этот самый центр хотят закрыть!!
  и блять более удобной даты чем 9 мая блять не нашлось??????????
 9. #339
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
  И ни каких блять уборок. побелки бордюров
  Даже одуванчики не собирают? Кепсько (
 10. #340
  Offline
  Пророк

  Re: Правый сектор


  хочу тепер почитати переможні реляції, що це такий мирнай план і саме це потрібно країні.
  бо в мене є сумніви.
+ Ответить в теме
Страница 34 из 93

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.06.2010, 00:59