Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1266Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 93
Показано с 21 по 30 из 924.
    bvn
    йог на танке

Re: Правый сектор

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Есть фото.
    https://www.facebook.com/svyatoslav....?stream_ref=10
    Ну, все... Теперь Аваков для меня окончательно "умер"... Авакова в отставку!

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Особисто я люблю і Правий сектор, і Авакова - бачив їх усіх зблизька на Майдані
    Асавулюка тоже любиш? Для мене його причетність до рострілів людей 20 лютого майже однозначно доведена... Якщо я й помиляюся, то принаймні ця людина повинна бути відсторонена від виконання службових обов’язків до завершення розслідування (яке начебто йде зараз)... Я ніц не розуміу...

Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Асавулюка тоже любиш?
    я його люблю так само, як сашу стоматолога чи беркутівців, які катували поранених. собаці собача смерть. тобто, пожиттєвий термін.
    Пророк

Кста, источники финансирования у ПС открыты? Или хотя бы откуда 2,5 ляма взяли признаются?
    Пророк

я про ПС, з досвіду спілкування (не під час Майдану, а пізніше, бо Майдан - окрема тема, і я гадаю, що без них ми досі сиділи б в наметах, а трійця ходила б на переговори), можу сказати таке:
    для ніх війна, чи, якщо хочете, революція не скінчилась. вони вважають за потрібне всіма можливими способами і надалі чморити комуністів та регіоналів, аж до їх повної лівквідації як політичного явища в Україні (і тут я з ними згодний, бо це підлі, підступні й аморальні вороги - не мої особисто, а України і взагалі будь-яких свобод).
    наскільки це правильно, в нинішній ситуації, коли маємо агресію і вибори за 2 місяці - ХЗ.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    1. Enter, якщо Ви подаєте тут інформацію, то бажано подавати її повністю. Ви забули навести заяву з цього приводу самого Правого сектора, яка доступна на їхньому сайті
    Как только появились заявления ПС, я опубликовал их.
    И Артема Скоропадського и Борислава Береза.

* * *

За лаштунками Правого сектору
    bvn
    йог на танке

За лаштунками Правого сектору
    Нічого не зрозумів. Що це за фотографія?

Чому тут "Дмитрий Ярош" надруковане на якомусь червоному клаптику паперу, покладене зверху на якусь пожмакану бумажку з іншими призівщами, видається за доказ відвідувань кабінету Януковича?
    Пророк

Чому тут "Дмитрий Ярош" надруковане на якомусь червоному клаптику паперу, покладене зверху на якусь пожмакану бумажку з іншими призівщами, видається за доказ відвідувань кабінету Януковича?
    Это выделили фамилию, а не наложили бумажку. Ни Ярош, ни ПС, этот факт уже не отрицают. Да, он был в АП у Януковича.
    модератор

Офтоп:
    То просто кто-то в фотошопе так "красиво" выделил имя Яроша на фотографии пожмаканного листочка...

Пророк

это вообще не фотография. точнее фото чистого листа с наложенным сверху списком. зачем такой ход журналист сделал - хз.
    bvn
    йог на танке

Это выделили фамилию, а не наложили бумажку. Ни Ярош, ни ПС, этот факт уже не отрицают. Да, он был в АП у Януковича.
    Я сам факт не оспариваю, просто мне фота не понравилась... Мож, конечно, и фотошопное выделение такое, просто мне показалось, что там видна тень от самой наложенной бамажки... возможности фотошопа оспаривать не стану....

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    это вообще не фотография. точнее фото чистого листа с наложенным сверху списком. зачем такой ход журналист сделал - хз
    О! Это все объясняет... задалбывает это журнашлюшество... Пишут об одних убийствах, лепят фотки других убитых... так раздражает это все...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 93