Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1270Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 93
Показано с 101 по 110 из 925.
    Пророк

Re: Правый сектор

Ну да. Все как обычно. Стабильный и легитимный политик будет сношать свой электорат следующие 20 лет, - а оный будет находить все новые свидетельства того как 20 лет назад бендеровцы ездили на трофейных (и 50 раз конфискованных) автомобилях.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    звичайно, але Ви пишите так, наче він нічого іншого і не робив, як тільки катався на крадених машинах для власного задоволення. Чому Ви бачите лише негативні "мєлочі"?
    Он за стабильность.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    звичайно, але Ви пишите так, наче він нічого іншого і не робив, як тільки катався на крадених машинах для власного задоволення. Чому Ви бачите лише негативні "мєлочі"?
    А что другое он делал? Вы знаете?

* * *

(Ігор «Тополя» Мазур – легендарний бойовий командир УНА-УНСО. Мабуть, легше перелічити збройні конфлікти на території колишнього СРСР, у яких він не брав участі, ніж навпаки. Але геть широкий загал дізнався про Мазура в останні місяці, коли він став одним зі спікерів «Правого сектору») lb.ua:

- Просто подейкують, що саме ПС спровокував “беркутівців” на такі люті дії.

- Я вам скажу, що деяких з цих провокаторів — які кидали дерев'яні головешки тощо — я бачив і раніше, і декого з них ми звідти виводили. Ви маєте розуміти, що перед 30-м числом на Майдані почало збиратися чимало бомжів - “пагрется пришли”. Відправляю їх назад на залізничний вокзал, а вони мені: “Нам нужно даждатца Серёжу — расчет палучить». На жаль, не вдалося цього Сєрьожу дочекатися... Були там і хлопці, які трохи скидалися на напівкримінальні елементи. Підходжу, запитую паспорт. А у них тільки ксерокопії. Тобто — паспорти комусь віддали. Ми їх виводили з Майдану, але ж вони поверталися. І саме дехто з них 30-го числа кидав різні предмети у “Беркут”. Але з-поміж них були такі, що не були провокаторами — просто у людей такий психотип, от і кидали. Вони і зараз ще є на Майдані...

В той же час, потрібно розуміти: не правильно вести мову про те, що ось “Беркут” спровокували і вони розігнали студентський Майдан. Вони би все одно це зробили, бо вже мали наказ.

- Отой дегенерат, що 1-го грудня бив ціпком беззахисних ВВ-шників на Банковій, це ваш?

- Наші хлопці були там, але оцей хлопець, про якого ви говорите, і ще група людей з ним — це були якраз провокатори, які мали підготувати розгін людей. Вони зробили свою справу, познімали балаклави, покидали знаряддя і спокійнісінько пішли за спини ВВ-шників. Тобто, вони знали маршрут свого відходу.

Не забувайте — там же був Корчинський.

- Яке ставлення до нього всередині патріотичних сил?

- З одного боку, він пише правильні речі у свої книжках. З іншого, його дії викликають купу запитань. А ви помітили, що він ніде не з'явився і при новій владі? Тобто, він розуміє, що його можуть притягнути до відповідальності.

- Очевидці кажуть, що під ранок 19-го лютого Майдан боронило щось близько 300 людей. Я не питаю у вас, де були сотні самооборони, де були афганці. Я запитую, а де був “Правий сектор”?

Я вас запевняю — ми були там. Я особисто був там. Але багатьох своїх молодих хлопців я відпустив. Правда і те, що увечері 18-го ми навіть розробили шляхи відступу через Вишгород. Бо передчуття були недобрі. Побоювались, що акція може завершитися бойнею. Я-то розумів, як треба діяти, але чи зоорієнтувалися б молоді?

Я вам скажу, що якби радикальна зачистка почалася б, то нам би залишили шляхи відступу. Бо закриваючи виходи, людей заганяють у кут і вони починають відбиватися ще агресивніше. Для влади ж головним було взяти Майдан.

...Десь о четвертій ранку я пішов хоч трохи перепочити. Через годинку мене будять хлопці зі словами: “Ігоре, так можна сплячим і в полон потрапити”. Повертаюсь на Майдан і бачу: так, а нас і справді лишилося небагато...

- ПС дуже вчасно відмежувався від “Білого молота”, членів якого згодом звинуватили у вбивстві даївців на Броварському проспекті. Здається, було вжито формулювання: “порушення внутрішньої дисципліни”. Це “махновщина” була?

- Ну, так: невиконання наказів, непідпорядкування. Це група, яка вирішила, що у них є право щось робити на власний розсуд, не зважаючи навіть на думку Яроша. Якщо “Патріот України” визнає авторитет керівництва (а для частини, може, і я є авторитетом), то для “Білого молоту”... Так само як і для “Нарнії”.

Де ледь не половину складають московити.

Ну, скінхеди, футбольні уболівальники ще... Але є багато ультрас київского “Динамо”, "Дніпра", "Карпат", з якими я нормально спілкуюся. І якщо почнуться бойові дії з боку Росії, то вони кілька тисяч бійців дадуть для партизанських дій.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Для меня не имело значения, кто такой Ярош и чем он занимался в кругу своих единомышленников. Но когда Ярош претендует на пост президента моей страны, то любая мелочь в его биографии, жизни, поступках, имеет значение.
    та уже всі зрозуміли, що на фоні трудової книжки Яроша, в якій немає запису "революціонер" з печаткою бухгалтера, не вартою уваги дрібницею вигляда зустріч кандидата в президенти Порошенка і лідера Удару Кличка з підозрюваним Фірташем, якому, нагадаю, Нафтогаз зливав газ і гроші, черех чиє РосУкрЕнерго проходив імпорт російського газу, а його телеканал Інтер досі лишається головним рупором московськох пропаганди в Україні. Хто кому там які команди давав?
    (Порошенко - Кличко. Віденський альянс під патронатом Фірташа, http://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/2/7021142/)
    Пророк

bvn
    йог на танке

Однажды одного моего хорошего знакомого начал сажать на крючок шантажист. Он мог бы его послать на три буквы сразу, но ему стало интересно, кто ж это такой грамотный и откуда у него взялись эти "рычаги". Он завязал с ним переписку, тянул резину, но немного подыгрывал, как бы соглашаясь выполнить условия. Потом через время эта переписка (наиболее невыгодные вырезки) появилась в сети.

Не хочу утверждать, что ситуация с Иранцем подобна выше описанной, но и такое может быть.
    Пророк

А вот это очень крутой ход со стороны ПС.
    Не важно, появились у них политтехнологи, или они и вправду могут проявлять мудрость и благородство, но впервые могу сказать, что одобряю их шаг.

---

«Правый сектор» пришел в синагогу и будет красить еврейское кладбище

Представитель руководства «Правого сектора» немедленно прибыл из Киева в Одессу после того, как в ночь на 8 апреля неизвестные вандалы нарисовали свастики и надписи «Смерть жидам» на десятках одесских домов. Памятник погибшим евреям возле площади Толбухина был также изуродован свастиками. Добавим, что той же ночью еврейский участок на Таировском кладбище был осквернен теми же надписями и символами. На ограде кладбище вандалами было нарисована подпись: «Правый сектор» и «Слава Украине».

Видимо, именно последнее и подтолкнуло «Правый сектор» к срочной реакции и командировке высокопоставленного представителя в «жемчужину у моря». Приехавший в синагогу «правосекторовец» заявил главному раввину Одессы и Юга Украины Аврааму Вольфу, что их организация не имеет никакого отношения к произошедшему акту вандализма и осуждает его.

Более того, представитель этой структуры украинских националистов, сформировавшейся на Майдане, подчеркнул, что для «Правого сектора» теперь будет делом чести найти и наказать тех, кто осквернил еврейское кладбище. Представитель «Правого сектора» предложил раввину помощь в охране еврейских объектов города.

Пророк

Че тут крутого такого? Обычный ход обычных людей. Это если бы они разрисовали, а потом покаялись и пришли закрашивать - это было бы круто, да. Поскольку они к этому отношения не имеют, то пришли помогать - как сделал бы, наверное, любой средней адекватности человек.
    Пророк

Актер-любитель выдает себя за координатора «Правого сектора» в Луганске (ФОТО, ВИДЕО)

Актер Кирилл Головченко сыграл роль в ролике о якобы задержании координатора «Правого сектора» в Луганске.

Видео было опубликовано в Youtube 25 апреля.

Головченко представляется координатором «Правого сектора» в Луганске. Он рассказывает о представительстве «ПС» в Луганске, о том, какое есть оружие и т.д. Он уточняет, что уже не является «координатором «Правого сектора».

Головченко – актер-любитель. Его профайл есть на профильном сайте. Правда, на этом сайте он был достаточно давно.

По данным из актерского профайла, Головченко закончил Луганский строительный техникум транспортного строительства (специальность - финасист) и Луганский национальный педагогический университет им. Т.Г.Шевченко (специальность - финасист), а затем - Луганский Университет им.В.Даля (специальность -эколог), проходил переподготовку на юр.факе в Луганском Университете Внутренних дел им. Э. Дидоренко.

Служил в армии (войска ПВО), работал в системе МВД (лейтенант милиции - участковый, УР), затем - менеджер, заместитель директора, директор филиала банка - ЛФ КБ Приватбанк.

Кандидат мастера спорта в тяжелом весе - бокс, рукопашный бой, самбо, борьба. Увлекается охотой, страйкболом.

На его странице Вконтакте множество фото с игр в страйкбол. Все псевдовоенные фото сделаны и опубликованы еще до «вступления» Головченко в «Правый сектор».

Пророк

Ярош заявив, що йому не до перегонів: фінальна стадія АТО потребує його участі

Правий Сектор:
    Термінове повідомлення Інформаційного відділу "Правого сектора"
    Як раніше повідомлялося, сьогодні Дмитро Ярош мав з'явитися на телеефірі програми Шустер-лайв у президентському форматі.
    Проте у зв'язку з активізацією антитерористичної операції на Сході України Дмитро Ярош змушений був змінити своє місцеположення та повернутися у Ставку "Правого сектора" для взаємодії та координації сил ПС із державними спецслужбами України.
    Фінальна стадія АТО потребує безпосередньої участі Дмитра Яроша на цьому етапі.

Вот молодечик! И с дебатов спрыснул и перед заседанием совета безопасности ООН дал официальное подтверждение будто бы "правый сектор" непосредственно занимается проведением АТО!
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Вот молодечик! И с дебатов спрыснул и перед заседанием совета безопасности ООН дал официальное подтверждение будто бы "правый сектор" непосредственно занимается проведением АТО!
    1. в президенты ему все равно было "без варика"
    2. потому что АТО кто-то должен таки заниматься.
    3. насчет ООН - нормальные люди и так прекрасно понимают что "авианосцы правого сектора" участия в АТО не принимают. Ненормальным же людям вообще все равно - они в своей *банутой реальности. Так что, все правильно сделал.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 93