Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1266Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 93
Показано с 91 по 100 из 924.
    Зануда

Re: Правый сектор

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Помощь можно прекрасно декларировать. И даже платить с нее налоги.
    Взагалі-то не лише "можно" но і "нужно", якщо мова про виконання закону.
    Просто я розумію, що серед людей бувають окремі, чиє життя не вписується у загальні рамки - деякі художники, музиканти, громадські діячі тощо. Комусь із них я багато чого можу пробачити, у т.ч. і несплату податків і решту асоціальних вчинків. Їхнє творче надбання і окремі вчинки можуть бути дійсно цінними для суспільства. Але дійсно велике питання, чи варто у такому випадку йти у президенти і взагалі на державну службу.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Але дійсно велике питання, чи варто у такому випадку йти у президенти і взагалі на державну службу.
    Именно.
    Просто, когда человек жил в свое удовольствие, занимаясь политикой, тренингами и разными "зарницами", получая деньги от сочувствующих и спонсоров, то вопросы законов и налогов его не волновали.
    И когда по привычке они "брали в пользование" автомобили, недвижимость и другие материальные блага, то они даже не могли понять, что в глазах законопослушных граждан выглядят не цивилизованными политиками, а шайкой.
    Ведь не стоит забывать, что в Майдане принимало участие множество бизнесменов, которые годами создавали рабочие места, платили налоги, и выйдя на Майдан, тратили на его поддержку личные деньги, автомобили, вещи.

А вот теперь эти вопросы неожиданно всплыли. И обижаться нужно только на себя.

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А як він міг десь працювати останні півроку, якщо він був на Майдані? Чи це до уваги не береться?
    Буду вдячний, якщо Ви мені зможете розказати, коли, й де він взагалі працював.

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    І кстаті, хтось є з трьома дітьми ( одна я так розумію студентка-дівчина), хто може жити повноцінно на три тисячі в місяць? Це не вдягатися і їсти каші без масла?
    Що ви пропонуєте, щоб сім’я не бідувала - красти, чи заробляти?
    Зануда

"Ввернули" кілька слів і вже звучить упереджено.
    Просто, когда человек жил в свое удовольствие, занимаясь политикой, тренингами и разными "зарницами"...
    Ну і звідки ми знаємо, чи багато задоволення він отримував від життя?
    И когда по привычке они "брали в пользование" автомобили, недвижимость и другие материальные блага, то они даже не могли понять, что в глазах законопослушных граждан выглядят не цивилизованными политиками, а шайкой.
    "по привичке"....
    прикро, що поки вони були потрібні, ніхто не згадував, що вони не "законопослушні". Всі засоби були прийнятні. А тепер от.
    Якби всі були б "законопослушні", досі умовляли б опозиція Януковича, а Янукович опозицію. "давайтє жіть дружно..."
    а шо тут песать?

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    "800 з чимось гривень - це стипендія моєї старшої доньки, яку я записав до складу сім'ї. Якщо це відкинути, то у мене взагалі ніяких легальних доходів не було", - розповів він.

Ярош відзначив, що він не є багатою людиною. "Я знаю, що таке виживати на 2 тисячі гривень, 3 тисячі гривень в місяць і так далі", - відзначив він.

"Мені допомагали друзі, в тому числі матеріально, малі, середні підприємці, але це просто допомога… Допомога, яку приносили й казали "Дмитро, займайся тим, чим ти займаєшся". І я дуже вдячний тим людям", - пояснив провідник Правого сектору.
    на фоні цього хотілось би побачити дійсну версію трудових подвигів героїв типу Бандери, Шухевича и тп саме від їх цінителів. Ким вони працювали? як довго? на який кошт взагалі жили? дуже цікаво..
    Філософф

Офтоп:
    Ну ви ж акцентували увагу саме на сумі три тисячі і теде. Я вам і сказала, що на три тисячі сім'ї з трьома дітьми прожити нормально неможливо. Тільки з цього аспекту і все. Без політичного мотиву.
    І кстаті, як багато ваших знайомих працюють повністю офіційно і отримують з/п всю офіційно? А не мінімалку а все остальне в конверті?

Я не підтримую ні Яроша, ні його політику, а висловлююсь чисто з точки прожиття сім'ї.
    Зануда

Буду вдячний, якщо Ви мені зможете розказати, коли, й де він взагалі працював.
    а давайте його тепер за тунеядство притягнемо!
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    а давайте його тепер за тунеядство притягнемо!
    В Америке некоторым кандидатам припоминали списанные контрольные.
    Заплывший жиром может быть неплохим человеком, но не может быть инструктором в фитнес клубе.

Для меня не имело значения, кто такой Ярош и чем он занимался в кругу своих единомышленников. Но когда Ярош претендует на пост президента моей страны, то любая мелочь в его биографии, жизни, поступках, имеет значение.
    Пророк

Самое занятное, что отдал он ту машину еще 2 недели назад - но Ентер продолжает фигачить репортажи в стиле "срыв покровов" о том на чем ездит Ярош.
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Самое занятное, что отдал он ту машину еще 2 недели назад - но Ентер продолжает фигачить репортажи в стиле "срыв покровов" о том на чем ездит Ярош.
    Юля договора по газу подписала несколько лет назад, но ей будут их вспоминать до самой ее смерти.

Это машина, на которой безработный Ярош приехал сегодня.
    Зануда

Но когда Ярош претендует на пост президента моей страны, то любая мелочь в его биографии, жизни, поступках, имеет значение.
    звичайно, але Ви пишите так, наче він нічого іншого і не робив, як тільки катався на крадених машинах для власного задоволення. Чому Ви бачите лише негативні "мєлочі"?
+ Ответить в теме
Страница 10 из 93