Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей120Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11
Показано с 71 по 80 из 106.
    Пророк

Re: В Ровно застрелен Сашко Билый

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    erazer, я еще днем читал этого мальчика. Не согласен с его попыткой героизации Белого.
    Просто как еще один взгляд на ситуацию.
    Мне тоже не очень нравится налет героя революции. Но, оставим это - вероятно, это эмоции, понятные тем кто знал Музычко лично.

Одни делают из него буквально монстра. Другие говорят что он герой майдана. Наверное, в обоих случаях есть своя доля крайности.

На Майдане были миллионы, которые сменяли друг друга каждый день, неделю, месяц.
    ПС, это были единицы из них.
    Я знаю. И по этому поводу у меня есть давнее мнение что ПС специально сдерживался руководством дабы у власти не было повода начать сразу полномасштабную бойню, указываю на ПС как на зачинщиков майдана и вооруженных бандитов. Кто знает - может быть, если бы ПС появился на майдане во весь рост, то Путин еще тогда бы приехал нас "спасать".

Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Я знаю. И по этому поводу у меня есть давнее мнение что ПС специально сдерживался руководством дабы у власти не было повода начать сразу полномасштабную бойню, указываю на ПС как на зачинщиков майдана и вооруженных бандитов. Кто знает - может быть, если бы ПС появился на майдане во весь рост, то Путин еще тогда бы приехал нас "спасать".
    "Правый сектор" организация крайне мутная, а Ярош - особенно. И вот вдруг, они пытаются диктовать условия всей стране. Фигушки.
    Неважно, как сильно ты ненавидишь ментов, но если бы ты пришел к власти в стране, которая крайне слаба, в которой спецслужбы и силовые ведомства разорены, коррумпированы и дезорганизованны, а Путин окружил страну сотней тысяч вояк, танков, вертолетов и "градов", то ты бы первый уложил ПС.
    Пророк

Слегка оффтопик, но по поводу работы МВД:

«В тот день злоумышленники пришли к односельчанину намеренно, чтобы выяснить с ним отношения, поскольку незадолго до смерти мужчина обращался в милицию с заявлением о совершении этими лицами в отношении него грабежа. Затаив злобу на своего обидчика, они избили хозяина, от чего потерпевший скончался на месте», — отметили в милиции.
    http://dumskaya.net/news/v-odesskoj-...-v-dvu-034098/

Пока нет трупа, они даже не почешутся. И такого говна хватает с головой. Однако, они занимаются борьбой с мифичекими ОПГ состоящими из банедровцев, которые с автоматами ходят по улицам средь белого дня.

У меня совсем недавно тоже была неприятная ситуация. По очевидным причинам, не буду публиковать подробности.
    Я вызывал наряд. Я обращался к участковому. Я использовал все доступные мне законные средства. В конечном итоге мне пришлось вооружиться подручными средствами и действовать самостоятельно. В результате было знатно повреждено имущество двух нехороших людей, которые за ним в итоге попытались укрыться. До фактической порчи здоровья дело, наверное, к счастью, не дошло.

Формально я, получается, анархист, хулиган, гопник и бандит. Но *б вашу мать, как мне быть? Ждать пока меня пара отморозков прикончит?
    В итоге с одной стороны - реальные преступники, а с другой стороны - МВД. И ты как поц между ними.

Так что, Ентер, назвать меня можно как угодно - но Аваков мразь, а МВД занимается чем угодно, только не тем ля чего их придумали.

"Правый сектор" организация крайне мутная, а Ярош - особенно.
    Я бы сказал, неоднозначная. Тем не менее, Ярош умнее и адекватнее многих персон, которых мы привыкли видеть по телевизору. Да, уклон в национализм несколько напрягает. Не могу сказать что являюсь их однозначным сторонником, - но пока испытываю симпатии.

И вот вдруг, они пытаются диктовать условия всей стране. Фигушки.
    Да не пытаются они диктовать условия всей стране.
    Они делают некие заявления, которые затрагивают "всю страну" - но не более чем это делает любой политик или партия.

Неважно, как сильно ты ненавидишь ментов,
    До вчерашнего убийства я им даже начал симпатизировать. И того же Авакова я поддерживал. Более того, я даже был совершенно искренне и бескорыстно оказывать посильную помощь МВД как волонтер.

На всех экипажах ГАИ, например, я последнее время вижу украинскую символику: флажки, ленточки и т.п. Я думаю, что это делается целенаправленно - потому как доверие к ментам всегда было под вопросом, и подобные, казалось бы, незначительные шаги работают как раз на пользу взаимодействию "социум - менты".
    Если о таких мелочах кто-то подумал (пусть даже не настолько глубоко, как это мне показалось) - это ярко говорит, скажем так, о позитивной правильной тенденции.

Однако, после убийства и морды Авакова где он "принимает вызовы" все вернулось на прежние места. Я снова вижу тех же ублюдков.

но если бы ты пришел к власти в стране, которая крайне слаба, в которой спецслужбы и силовые ведомства разорены, коррумпированы и дезорганизованны, а Путин окружил страну сотней тысяч вояк, танков, вертолетов и "градов", то ты бы первый уложил ПС.
    Не готов давать ответы на подобные воображаемые ситуации. Я не знаю как бы я действовал. Я никогда не был в ТАКОЙ ситуации. Поэтому здесь можно только фантазировать, - но как показывает практика, подобные фантазии обычно оказываются безнадежно далеки от реальности.

Я думаю, что я бы попытался сотрудничать с ПС.
    Потому что, судя по всему, дисциплина там в порядке (не без перегибов в лице того же Музычко), организация тоже. Эта структура, судя по всему, напоминает военную. Следовательно, этих людей вполне можно привлечь к "военным" функциям - как то помощь в охране правопорядка и противодействие сепаратистам. Оформить это можно как угодно - формальных механизмов достаточно. Вооружить резинострелами. И это, я думаю, работало бы.

Кто-то бы из них остался потом на службе уже официально в структуре того же МВД - очевидно, что ряды МВД надо чистить от и до.

Безусловно, в конечном итоге ПС должен был бы разоружиться - и я думаю, что это так бы и было. Я уже говорил, что если бы МВД праивльно работало - то вооружаться не было бы никакого смысла ни "простому народу", ни ПС, ни прочим структурам. А вооружаются люди именно потому что МВД - это сегодня снова бандиты.
    Пророк

Пока нет трупа, они даже не почешутся. И такого говна хватает с головой. Однако, они занимаются борьбой с мифичекими ОПГ состоящими из банедровцев, которые с автоматами ходят по улицам средь белого дня
    Я убежден, что не Авакова нужно ругать, а законы менять.
    Я общаюсь с разными людьми. В том числе и с ментами.

Рассказ одного из них: "Вызывают на бытовуху, - пьяный муж избивает жену. Приезжаем, он кидается на нас с кулаками, материт, обзывает. Составляем бумаги и уезжаем. Забрать мы его не имеем права, - "клетки" в отделениях демонтированы. Через время, снова вызов к этой семье. За ночь ездили три раза. Суд по его вопросу будет дней через тридцать. С женой к тому времени он помирится, ему назначат мелкий штраф, а мы остаемся как обоссаные".
    Можно работать ментом в таких условиях?

А если дать гражданам право на огнестрел, то нужно и дать право гражданину защищать свое жилье. Проникли ко мне в квартиру? Я должен иметь право стрелять на поражение, а не ждать, пока мою семью вырежут, или будут пытать.
    Но это не к Авакову вопросы, а к парламенту, где сидят и свободовцы вместе со своим прокурором.

Когда-то в Одессе брали банду Дикаева. Двое ментов погибли. Люди возмущены, как можно было так плохо организовали операцию, что менты погибли?! Сейчас брали вооруженного Музычко, при захвате его грохнули. Люди возмущены, снова не так.
    Повторюсь, - гражданские люди, которые ходят с оружием должны быть готовы, что к ним отнесутся не как к обычным людям, а как к вооруженным преступникам. И это правильно. Нет никаких причин для использования оружия. Возле парламента, администрации президента срезали заборы, - приходите, требуйте. озвучивайте, общайтесь напрямую с депутатами. Идите к своим собратьям в парламент, несите законопроекты, требуйте правильных назначений и т.д.
    Нифига, они этим не заморачиваются, создали свою малину и жизни радуются.
    А когда их Ярош на президентских выборах наберет всего 0,05%, они начнут всеукраинский террор?
    Пророк

Я убежден, что не Авакова нужно ругать, а законы менять.
    Он должен быть (в том числе) инициатором подобных перемен. Если его функция сводится только к раздаванию команд "фас" - то в канаву такого министра.

С женой к тому времени он помирится, ему назначат мелкий штраф, а мы остаемся как обоссаные".
    Можно работать ментом в таких условиях?
    И это я прекрасно понимаю. И этим в числе прочего и должен заниматься министр МВД - инициировать соответствующие реформы и изменения. Да хоть слово в слух сказать по этому поводу!

А если дать гражданам право на огнестрел,
    Ладно с огнестрелом - вопрос не так прост, но дайте хоть на резинострел.

Но это не к Авакову вопросы, а к парламенту, где сидят и свободовцы вместе со своим прокурором.
    Это вопросы в том числе и к Авакову - как к профессионалу в этой сфере.

Когда-то в Одессе брали банду Дикаева. Двое ментов погибли. Люди возмущены, как можно было так плохо организовали операцию, что менты погибли?! Сейчас брали вооруженного Музычко, при захвате его грохнули. Люди возмущены, снова не так.
    Я бы не ставил в этих историях знаки равенства между подозреваемыми.
    Однако, не хочу снова углубляться - и так написано уже достаточно, не хочу по сотому разу жевать одно и то же.

Повторюсь, - гражданские люди, которые ходят с оружием должны быть готовы, что к ним отнесутся не как к обычным людям, а как к вооруженным преступникам. И это правильно.
    Тогда, если где-то одним ментом стало меньше - то они должны быть к этому тоже готовы, потому что к ним относятся как к бандитам, а не как к милиции. Хотел написать что это правильно. Однако, конечно же, это не правильно. И так быть не должно. Тем не менее, это логично и естественное следствие деятельности МВД.

приходите, требуйте. озвучивайте, общайтесь напрямую с депутатами. Идите к своим собратьям в парламент, несите законопроекты, требуйте правильных назначений и т.д.
    Сторонники Аксенова и Януковича до сих пор тоже так говорят.

А когда их Ярош на президентских выборах наберет всего 0,05%, они начнут всеукраинский террор?
    Опять же, к чему эти странные выводы насчет террора?
    Постійний відвідувач

В МВД показали простреленный Сашей Белым шлем милиционера

http://youtu.be/aoZWrJeIbJY
    bvn
    йог на танке

До вчерашнего убийства я им даже начал симпатизировать. И того же Авакова я поддерживал. Более того, я даже был совершенно искренне и бескорыстно оказывать посильную помощь МВД как волонтер.
    Странно, а сейчас ты высказываешь недовольство действиями МВД...
    Лично у меня симпатий эти действия не вызывают и с твоими предыдущими постами я соглашался: таки да, разгуливают на свободе бывшие соратники Януковича, таки да, бегают под знаменами цвета аквафреш и колорад всякие мрази, таки да, не понятные назначения идут а-ля Корсун в Полтавской области, таки да, до сих пор не расследованы большинство резонансных проишествий времен майдана, в том числе в Полтаве... зато убит Музычко, зато ловят якобы вооруженных членов ПС, проводят обыски нацгвардии и прочая хрень.

Я никак не склонен героизировать Музычко и всегда считал, что ему место в СИЗО, как минимум. Я даже не особо симпатизирую ПС, так как не очень хорошо понимаю, что они хотят дальше делать и Яроша в президентах тоже абсолютно не вижу. Но я за симметричность действий и усилий МВД по наведению порядка, в т. ч. и в собственных рядах.

Аваков должен уйти в отставку. Тоже самое я бы пожелал и Турчинову, но возможно это и вправду не имеет большого смысла, так как скоро все равно выборы... хотя, конечно, сейчас время когда нужны срочные и правильные решения и изменения, а их проваливают... Таки текущий состав ВР еще попортит крови Украине... но Аваков должен уйти в отставку.

Кто-то бы из них остался потом на службе уже официально в структуре того же МВД - очевидно, что ряды МВД надо чистить от и до.
    Вот-вот... и это не делается... милиция де деморализована видите ли... они хотели мочить майдановцев, а им сказали "фу" и теперь им на душе не приятно от этого...
    bvn
    йог на танке

Олена Білозерська

Поки не пізно, зупинимо кровопролиття!

Шановні друзі!
    Вибачте за вже котрий поспіль текст про Правий Сектор. Але те, що я зараз напишу, дуже-дуже важливо. Прошу вас дочитати цей текст до кінця і по можливості поширювати. Я щиро сподіваюся, що він допоможе зберегти багато людських життів, а можливо, і всю Україну.

Як людина, що трохи орієнтується в інформаційних технологіях, я помітила, не могла не помітити, як протягом кількох останніх днів певні сили цілеспрямовано формують громадську думку у певному напрямку. А саме: Майдан був виключно мирним, переміг завдяки виключно мирним мітингувальникам і героїчній Самообороні, яка їх захищала, а після перемоги пішла захищати державні кордони у лавах Національної гвардії. Окремі ж бандити, рецидивісти, терористи (в яких легко вгадується Правий Сектор) або просто примазалися до Майдану, або справді брали у ньому участь (скоріше за все, в якості провокаторів), а після перемоги не здали зброю і пішли займатися мародерством і бандитизмом.
    Правда ж, ви впізнали намальовану мною картинку? А може, ви вже й самі так думаєте?

У жодному разі, підкреслюю, у жодному, я не применшую заслуг десятків і сотень тисяч мирних мітингувальників, бійців Самооборони, загиблих героїв Небесної Сотні, медиків, журналістів, людей, які з поважних причин не були на Майдані, але підтримували його морально і матеріально.
    Але давайте казати правду: заслуга бійців Правого Сектору не менша. Кожен зробив свій внесок. І оті пляшки, які почали кидати хлопці з ПС, а решта, включно з мирними бабусями, їх підтримали - де-факто вони допомогли переламати ситуацію на нашу користь. І їхня активна участь у захисті Майдану в ніч на 19-е лютого, і спалений, в тому числі, ними, БТР, який не прорвався на Майдан і не перетворив людей на криваве місиво - без цього перемоги не було б.

Зараз Аваков, про це є дані, готується "зачистити" Правий Сектор. У випадку опору - а опір, самі розумієте, буде - зачистити дуже жорстко, з трупами. Серйозність свого наміру він підтвердив, убивши Олександра Музичка (моя позиція з цього приводу - у відкритому листі Авакову: http://www.bilozerska.info/?p=23840).

Усі дискусії навколо вбивства Музичка зараз намагаються звести до того, правомірно чи неправомірно його вбили під час спецоперації. Це підлий, шулерський хід, це встановлення таких правил гри, за якими чесні люди завідомо, від початку програли. Тому що, як не крути, якщо під час спецоперації об’єкт спецоперації відстрілюється, то його вбивають. Усе правильно, усе по закону.

Не брехня, не підлість, не зрада України - в тому, що ніякої спецоперації не повинно було відбутися. Тому що Білий не відстрілюватись не міг. І спроба його силового затримання рівнозначна ліквідації.
    Просте пояснення. Якщо до справжнього злочинця, який грабує і вбиває людей, вриваються озброєні люди і кричать "Стоять, милиция!", то він розуміє, що це таки менти, які прийшли його брати за все хороше. До Білого ж, який, до речі, нікого не вбив і, більше того, запобіг кровопролиттю під час революційних подій на Рівненщині, міг увірватися хто завгодно: російський спецназ (бо в Росії видано наказ про його арешт чи знищення), найняті тими ж росіянами кілери, місцеві мафіозі, яким він не давав вільно дихати, і, нарешті, люди ображеного ним Авакова (зовсім не обов’язково штатні працівники його відомства). А могли і штатних, міліцію, піднайняти - хтось сумнівається, що у нашій державі це можливо?
    Проблему з Білим треба було вирішувати виключно в політичній площині. А не зводити з ним особисті рахунки, маскуючи це боротьбою із криміналом.

Але що сталося - те вже сталося, Білого не повернеш, давайте разом, поки не пізно, рятувати інші життя.

Допустити атаку силовиків на Правий Сектор не можна. Не тому, що це саме Правий Сектор, і не тільки тому, що вони щирі, патріотичні хлопці, серед яких у мене багато друзів. А тому, що, по-перше, просто не по-людськи на радість ворогу винищувати соратників, завдяки, в тому числі, яким ти і твоя команда здобули владу замість тюремних нар чи еміграції.
    По-друге, і це значно важливіше, кривавий конфлікт між міліцією і Правим Сектором з великою долею імовірності призведе до великої кількості жертв з обох боків, що Путін стовідсотково, тут інших варіантів нема, використає як привід для вторгнення на материкову Україну і захоплення її аж по Київ.
    Тим, хто думає, що це буде блискавична зачистка, після якої вже нічого не почнеться, нагадаю слова регіонала Царьова про те, що Майдан буде зачищено протягом години.

Для того, щоб не було кровопролиття, треба зупинити одну лише людину - Авакова. Не силовим шляхом - відставкою.
    Нехай Аваков піде. Він єдиний. Як людина, винна у політичному вбивстві, і ще багато у чому. Я знаю, що багато хто з вас не любить Тимошенко, Тягнибока, Яценюка, Кличка, Яроша, ще когось. Але не чіпайте їх зараз. Помовчіть. Не обзивайте їх так, як ви це вмієте. Не треба бучі, колотнечі і розбрату, тим більше, зараз, коли Україна в такій небезпеці. Прибрати з посади Авакова, щоб його наступники знали, що так робити не можна, щоб не лилася більше кров - і швидко всім замиритися.

І ще трохи подробиць. Над створенням Правому Сектору репутації терористів, яких можна і потрібно зачистити, працюють зараз як найняті професіонали, так і - несвідомо - щирі люди з Майдану, які все життя були далекі від націоналістичного руху і щиро вірять, що Правий Сектор з’явився нізвідки саме в той момент, коли виникла потреба у провокаціях, а Сашко Білий народився на світ одразу дорослим, саме тієї миті, коли вхопив прокурора за краватку з метою створити картинку для російських ЗМІ.
    Що вони мені пишуть, ці люди - на голову не налазить. Я не сварюся, я пояснюю, що Правий Сектор - це, в першу чергу, Тризуб і УНСО, і хто вони такі, і що робили у 2010-му році, коли прийшов до влади Янукович, і де був, і що ціле життя робив Білий... Ви розумієте, що таким людям, які нічого не знають - їм же на раз-два пояснити, що влада зачищає не революціонерів, які всю ніч з 18-го на 19-е разом з іншими рубалися за Майдан і майже всі були поранені, і завдяки яким, зокрема, не потрапив на Майдан той БТР - а терористів, екстремістів, нацистів.

Відео спеціально для тих, хто вважає, що тієї ночі ПС не був на Майдані
    bvn
    йог на танке

А тепер я відповім на два питання, які мені і не лише мені постійно задають.

Питання перше. Мародерство та бандитизм, до якого нібито причетні бійці Правого Сектору.

До більшості цих випадків ПС непричетний, ці злочини роблять звичайні бандюки, які прикриваються розкрученим брендом, щоб їх боялися. (Це вчора визнав навіть заступник голови МВС Євдокімов на ток-шоу Шустера). Дійшло до того, що зараз кожен другий порушник ПДД (це ДАІшники розповідають) каже ДАІшнику, який його зупинив: "Правий сектор" і їде далі.
    Справжній Правий Сектор по мірі можливості із цими бандитами (я не про порушників ПДД, звісно) бореться і всіляко відмежовується від їхніх вчинків.

Іноді злочини і просто негарні вчинки роблять люди, які дійсно належать до лав ПС. Самі розумієте, під час революції різні люди до різних організацій вступають, а вже потім з’ясовується, хто є хто. Тим більше, що структура ПС від початку була дуже неоднорідною.
    Але як тільки про такі випадки стає відомо керівництву ПС, порушників карають - аж до вигнання зі структури.
    Бувають випадки, коли здають нерви, різне буває - за це потім вибачаються, як вибачились, наприклад, перед Сергієм Василюком, лідером гурту "Тінь Сонця", за зірваний концерт. До цих та інших ексцесів варто ставитись із розумінням - на те, щоб навести порядок, потрібен деякий час, а те, що ПС націлений на жорстку дисципліну, в усіх, хто їх зблизька бачив, не викликає сумнівів.

Питання друге. Чому після перемоги Майдану Правий Сектор не вступив до лав Національної гвардії, не поїхав на схід і південь захищати українські кордони, не здав зброю тощо?

Пояснюю. Правий Сектор вже деякий час веде перемовини з різними державними силовими структурами про включення бійців ПС до їхнього складу (про це, зокрема, казав на з’їзді Дмитро Ярош), і якщо все буде добре, незабаром домовиться. Чого стільки тягнуть? По-перше, це не тільки від них залежить. По-друге, у тих хлопців, що пішли до Нацгвардії, зараз не все так добре, як хотілося б. Вірю, що з часом ці негаразди будуть подолані, але поки що я отримую з перших рук листи, в яких хлопці обурюються, що їх навчають не військові, як вони сподівалися, а міліція, що їм видали міліцейську форму, що їхні навчання відзняли "для показухи", а далі нічому корисному не вчать, що люди розчаровані, мало не до бунту готуються і т.ін.
    Ясна річ, що Нацгвардію і створювали не як армійський підрозділ, а як щось на кшталт Внутрішніх військ. Я не кажу, що це погано - кажу лише про те, що хлопців до цього не підготували, не провели роз’яснювальну роботу, не дали час звикнути до такого протиприроднього, як вони сприймають це зараз, підпорядкування міліції.

З одного боку, це добре, коли все вирішується швидко. Але у кожної медалі є зворотній бік. А якщо врахувати, що пересічний боєць Правого Сектору, людина з минулим у націоналістичній організації, іще гірше ставиться до міліції, ніж пересічний самооборонівець, просто чесна людина з народу - якби Правий Сектор запхали до Нацгвардії, наслідки могли б бути непередбачуваними. Тим більше, нагадаю, що нинішня міліція - не принципово нова українська правоохоронна структура, це ті самі менти. А керує ними людина, яка два дні тому скоїла політичне убивство одного з керівників ПС.

До речі, українським військовим, які захищають наші кордони, ПС допомагає, як може. Певна, що ця акція (http://www.bilozerska.info/?p=23604) була не єдиною.

Зброю ПС досі не здав тому, що, по-перше, на носі російська агресія, по-друге, без зброї вони стануть беззахисні і їх, як незручних партнерів, позбудуться, причому не найкращими методами. Гадаю, після того, як Аваков убив Музичка, у цьому ніхто не сумнівається.

Я хочу, щоб усі зрозуміли. По-перше, не кожен, хто зі зброєю, бандит. Це залежить від того, кому і чому він служить.
    По-друге, у селі не починають будувати нову хату з того, що зносять стару - спочатку повністю завершують будівництво нової. Ось прийде Янукович із зеленими путінськими чоловічками - хто нас від них захистить? Армія і міліція? Як у Криму?
    Ні, нас захистять озброєні відчайдухи. І якщо вони вже з’явилися у державі - не просто так же ж з’явилися, правда - доба їх покликала - то їх треба не роззброювати і винищувати, а допомогти, законодавчим шляхом, зареєструвати цю зброю. І створити для всіх бажаючих умови для служби у Збройних силах та інших силових структурах.

Все інше, шановні - то зрада.
    Постійний відвідувач

Убийство Музычко выгодно России и Ярошу.

Видео, записанное непосредственно бойцами спец подразделения производившими задержание
    http://youtu.be/QKUUDSvHQQE
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11