Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 28.
    Инвалид умственного труда

Re: "ВМРЯ" ?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ні, але вперто заперечуєте на протязі вже кількох останніх тижнів існування та реальність будь-яких мовних проблем в Україні. НМСД, цього цілком достатньо для висновку, що Ваші пріоритети инакші. Чи не так?
    Потому что таких проблем нет.

Odo
    -

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Потому что таких проблем нет.
    Невже? А ось наприклад підприємець, що забруднює навколишнє середовище вважає, що екологічних проблем немає, а є проблеми лише економічного характеру, все решта то цілковита дурня і вигадки невдах. То як, погодимось з ним?

Не надо путать грешное с праведным.
    Блин как живут бедные Итальянцы.... Латинский язык же мертвый....
    Odo
    -

Не надо путать грешное с праведным.
    Тема гріха та праведности не розкрита.
    Блин как живут бедные Итальянцы.... Латинский язык же мертвый....
    Дик вони ж і не латиняни, тобто не стародавні італійці, а сучасні італійці, і говорять італійською, можливо вони визнали, що так краще, а євреї не визнали, що позбутись івриту, що помер 1000 років тому це буде краще, і відродили абсолютно мертву мову і кажуть нормально користують її і в побуті і у суспільному житті.

Тобто цю, "неіснуючу" (якщо послуговуватись Вашим визначенням) проблему кожен народ мусить вирішити для себе і визначитись: буде він відроджувати автохтонну мову, що померла, або "дихає на ладан", чи визнає за існуючим варіянтом, у нашому разі за суржиком право називатися новоукраїнською мовою, чи за прикладом ірландців, що майже відмовились від автохтонної мови і перейшли на англійську так само перейти на російську?

Я навів лише три варіянти вирішення проблеми можливо їх більше, але для того, щоб її вирішити треба усвідомлювати її реальність, а не відмахуватись від неї.

Все само стенет на свои места.
    Odo
    -

Все само стенет на свои места.
    Мені вельми симпатичний Ваш оптимізм, і все ж, наведіть якісь історичні приклади, де б воно само все стало на місця, бо я, мабуть, не в курсі.

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Мені вельми симпатичний Ваш оптимізм, і все ж, наведіть якісь історичні приклади, де б воно само все стало на місця, бо я, мабуть, не в курсі.
    Оптимизм мой базируется на определенных знаниях и фактах.
    А примеров приводить смысла нет, ибо текущее состояние развития человрческой цивилизации с точки зрения участия каждй личностной индивидуальности является оптимальной.
    Odo
    -

Оптимизм мой базируется на определенных знаниях и фактах.
    Та жодних сумнівів, саме тому я і прошу Вас навести якісь історичні приклади, бо переконаний, що це не становитиме для Вас труднощів. Тому, давайте не соромтесь, це дійсно цікаво!
    А примеров приводить смысла нет, ибо текущее состояние развития человрческой цивилизации с точки зрения участия каждй личностной индивидуальности является оптимальной.
    Схоже на заклик до анархізму ;)

Та жодних сумнівів, саме тому я і прошу Вас навести якісь історичні приклади, бо переконаний, що це не становитиме для Вас труднощів. Тому, давайте не соромтесь, це дійсно цікаво!
    Исторические примеры привести будет сложновато ибо документированная мало мальски история не затрагивает временных интервалов на которых можно отследить какието более менее существенные процессы.
    Схоже на заклик до анархізму
    Да и не пахнет хдесь анархизмом. Заангажированное мышление у Вас, пытаетесь подогнать мысли под существующие определения. Но общепринятое не означает правильное.
    Odo
    -

Исторические примеры привести будет сложновато ибо документированная мало мальски история не затрагивает временных интервалов на которых можно отследить какието более менее существенные процессы.
    Для людини, що запевняє у своїй широкій обізнаности з фактами виглядає підозріло ;) Ви щось від нас приховуєте?
    Да и не пахнет хдесь анархизмом. Заангажированное мышление у Вас, пытаетесь подогнать мысли под существующие определения. Но общепринятое не означает правильное.
    Я б навіть сказав тхне :))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3