Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
Вопросик: а кто организовал уборку кадетского корпуса?
наскільки я знаю, ініціювали прибирання студенти архітектурного факультету строяка - у них там корпус впритул до кадетського розташований, мабуть, це і спонукало саме їх. але в ініціативній групі ще кілька людей - місцеві активісти. партій ніяких там не бачила, а навіть якшо є, то мені все одно, хай приходять і помагають усі. наступне прибирання завтра 22 березня о 10.00

Цели (конечные)? Просто хорошее дело? Хорошее дело перед "консервацией" (будет ли она вообще?)
да, кінцева мета - хоча б консервація, під час першого прибирання там заколочували вікна/двері, через які могли залазити люди. хтось казав, шо на перекриття потрібно 100 тисяч гривень, це простими залізними листами покрити, шоб дощ не крапав. попутно прибирали територію поруч з корпусом. кажу прибирали, бо там дуже багато роботи - не на один суботник.

Вам кто-то помогает с вывозом или за свои кровные?
приїжджала двічі комунальна (я так зрозуміла) машина, забрала сміття у мішках (побутове і трохи будівельного). чи платно чи ні - не знаю цього. чомусь здається, шо безкоштовно.
інтсрументи, пакети, перчатки і т.д. всі купують за свої гроші або приносять з дому. хто скільки може.

думаю, шо може тут тему нову відкрити про це. АПД. тема: http://www.poltavaforum.com/ekologiy...tml#post332753