Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5145Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 295 из 309
Показано с 2,941 по 2,950 из 3087.
    Пророк

Re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    А народ платить за те, що йому - по%... У всіх демократичних країнах були періоди серйозної корупції. Почитайте Драйзера - у другій половині ХІХ сторіччя у американських органах влади корупціонер сидів на корупціонері та корупціонером поганяв. Але народ своєю небайдужістю, своїм тиском привчив-таки можновладців із собою рахуватись. А нашим же - "своя хата з краю". Взимку 2014-го я під обладміністрацією бачив 1,5-2, максимум - 3 тисячі людей. Решті було по%. А коли більшості - по%, то ті, хто прорвався у владні кабінети, відчувають свою безкарність.

Так що, не варто валити всю вину на олігархів. За Мамая та Матковського на останніх виборах що, самі олігархи голосували? На обох проби ніде ставить - а народ саме їх вибрав, фальсифікації якщо і були, то не принципові. Так що, народ, як на мене, великою мірою сам винен, що влада так себе поводить.
    http://pl-ukr.net/blog/legko-li-byt-...v-poltave.html

Гуру

Re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Почитайте Драйзера - у другій половині ХІХ сторіччя у американських органах влади корупціонер сидів на корупціонері та корупціонером поганяв.
    Порадьте, що почитати в Драйзера? З задоволенням прочитав "Генія", а "Американську трагедію" повністю так і не зміг до кінця дочитати - нуднувато.
    Пророк

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    Офтоп:

Порадьте, що почитати в Драйзера? З задоволенням прочитав "Генія", а "Американську трагедію" повністю так і не зміг до кінця дочитати - нуднувато.
    Офтоп:
    Власне, я тільки трилогію про Каупервуда і читав. Та й то - в рамках фінансово-економічної, а не культурної цікавості.

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    http://pl-ukr.net/blog/legko-li-byt-...v-poltave.html
    Офтоп:
    Заголовок статті зовсім не відповідає її змісту. А немало з тих, хто "проїжджав мимо", я впевнений, також зупинились би і спробували допомогти, якби не бачили, що ситуацією вже хтось займається. IMHO, звісно.
    المزيد من النفط

Сегодня днём проезжала мимо центрального рынка, там, где разваленные сгоревшие халупы. На траве под палящим солнцем спят два алкаша. Возле них трое друзей сидят бухают. Сразу пост Барыги вспомнила. Вот думаю, что я таки "байдужа". Небайдужа б вискочила, не доїхавши своєї зупинки, та намастила б алкашів сонцезахистним кремом. Бо сгорять !!!!
    Філософф

А ще і 50-тюньчик з ними хильнула би ))))
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от MAD_MAX Посмотреть сообщение
    А ще і 50-тюньчик з ними хильнула би ))))
    Та сьогодні б мені не завадило, бо день був важкий.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Та сьогодні б мені не завадило, бо день був важкий.
    лето, не в той стране ты живешшь, что дни важки
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    лето, не в той стране ты живешшь, что дни важки
    ??????????????????????
    23q
    23-й участник

Karen, чемодан вокзал кавказ
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Karen, чемодан вокзал кавказ
    Я подумаю.
+ Ответить в теме