Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5179Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 292 из 311
Показано с 2,911 по 2,920 из 3106.
    Пророк

Re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    А міст все будують і нічого так будують
    Даже когда пустят в эксплуатацию, Крым так и останется анексированной территорией Украины рашкой.

бог

Re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Пророк

Не буде Крим більше українським, але і російським він теж не буде. Крим здобуде незалежність, завдяки кримським татарам. Але це буде не скоро. Може десять років мине, може двадцять. Поки Путін буде при владі буде і Крим при росії. Донбас звільнять і незабаром він знов вернеться до України, але буде проблемним регіоном, поки не зміниться два покоління.
    Р.S. Надибав отаке передбачення на просторах інтернету, тіко забув де.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Р.S. Надибав отаке передбачення на просторах інтернету, тіко забув де.
    Вже хотів було спитати, чи не Касандрой вас звати? Але б посиланнячко було б теж не зайвим...

Крим здобуде незалежність, завдяки кримським татарам.
    Чесно кажучи, мене цей варіант би десь влаштував (з т. з. так званої історичної справедливості і виходячи з ідеї, що кожному народові - свій клаптик землі, де б він почувався господарем), при умові, що кацапи там не будуть господарювати і будуть понижені в правах, як "негромадяни". Звісно військову базу доведеться забрати звідти, а чия тоді вона буде? Татарська? Чомусь мені в це не дуже віриться.

Але це буде не скоро. Може десять років мине, може двадцять. Поки Путін буде при владі буде і Крим при росії.
    Ху№ло не буде при владі так довго. Вже видно певні движі на росії, швидше за все його усунуть від влади на найближчих виборах, або й раніше. Хоча його наступник навряд чи буде такий вже аж демократ і якщо й піде на звільнення Донбасу, заради зняття санкцій, то щодо Криму - навряд. Бо військову базу вони так просто не віддадуть. Що буде далі - я взагалі не уявляю.

Це не пророцтво, це я так міркую... тіпа аналітика

PS: Щодо пророцтв. В мене теж було одне пророцтво від одної цікавої людини. На жаль, коли він це розповідав, ще задовго до початку війни, мені це здавалося якимось маренням, тому я не придав великого значення, інакше б попросив його диктувати повільніше, бо записую

Тож він здається теж казав, що Донбас повернеться в Україну, а про Крим він сказав, що це буде територія з подвійним управлінням: російсько-українським. Я собі правда зовсім не уявляю, як це... і в душі мені такій варіант не подобається. Кацапів в Криму я хотів би бачити тільки як осіб з пониженими правами, або не бачити взагалі.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Вже хотів було спитати, чи не Касандрой вас звати?
    на рівень месінга не претендую це була якась аналітика, от тільки посилання нажаль згадати не можу. бо це було кілька місяців назад. пробував шукать, гуглив але гугль як усігда видає всьо шо у нього є токо не то шо треба
    Пророк

https://sochi.camera/#/301
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    https://sochi.camera/#/301
    Крым поглотила тьма ?!?!?!?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Крым поглотила тьма ?!?!?!?
    Это Сочи.

А это моя Ялтинская сестричка. Только что.
    Хотя, Сочи тоже курортный город. НО наши ездили говорят все намного дешевле чем в Ялте и жилье и питание
    Вся надежда на мост. Построят, возьмутся за Ялту. Обещают второй Лас-Вегас
    За Ялту уже взялись... Сносят все , что было понастроено на территории 3-х км зоны от моря. будут делать бульвар.На Ай-Петри посносили шанхаи, там буде горно-лыжный курорт. Ведь 25 лет при Украине строили только для себя любимых, а все поразграбили, Дороги некудышниеНикакого культуного центра, никаких развлечений. Как будто люди едут только спать и жрать и на море покупаться
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Это Сочи.
    А почему в тему про крым ???
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А почему в тему про крым ???
    Крым будет как Сочи! :)))
+ Ответить в теме