Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5100Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 282 из 306
Показано с 2,811 по 2,820 из 3051.
    Філософф

Re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Природа там гарна (була), а люди гімно (були і є)

ри?

Re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

MAD_MAX, їм отлічно живеться з тим триколором, хай жиють і їдять досхочу свою расєю-матушку.

Ответ Сообщение от MAD_MAX Посмотреть сообщение
    а люди гімно (були і є)
    іменно! і шоб такі гнилі люди - та опять жили в кордонах України?!

А природа і зараз там гарна, шо горам зробиться наприклад....
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    MAD_MAX,

А природа і зараз там гарна, шо горам зробиться наприклад....
    На щебінь дроблять )))
    ри?

На щебінь дроблять )))
    усі три пасма не передроблять
    Філософф

Та ну їх к монахам. Краще про сіські )))
    ри?

Та ну їх к монахам. Краще про сіські )))
    да, ібо сіськи - це залог плодотворной бєсєди без бійок і сварок! завсігда виграшний варіант!
    но не в цій темі)) бо тут про крим
    Пророк

Природа там гарна (була), а люди гімно (були і є)
    в цілому так, але буди винятки. я там старався мати справу з татарами - вивчив десяток слів - у них не було кацапської психології, на*бати і втекти, видно було, що це їхня земля, не крадена.
    були й українці дуже позитивні. зупинявсі в готелі між Бахчисараєм і Сімферополем - там чоловік і жінка спорудили справжнє село, столітні поліські хати туди фурами перевозили і там збирали. гарно, щиро, недорого.
    думаю, що там з ними зараз = це ж була справа їхнього життя.

звичайно, в маршрутці з триколором і під російські новини їхати було дуже гидко. уникав цього.
    23q
    23-й участник

А я с татарами старался дело не иметь, чет они мне как то не очень-цыган напоминают, котрих я ненавиджу, в цилому ж я гуманист папаша. Но я никогда не совневался в направленности людей в крыму, они и тогда все ссе считали россиян людимь, а украинцев так... деньги привозят, и то мало-жадные хохлы.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    в цілому так, але буди винятки. я там старався мати справу з татарами - вивчив десяток слів - у них не було кацапської психології, на*бати і втекти, видно було, що це їхня земля, не крадена.
    були й українці дуже позитивні. зупинявсі в готелі між Бахчисараєм і Сімферополем - там чоловік і жінка спорудили справжнє село, столітні поліські хати туди фурами перевозили і там збирали. гарно, щиро, недорого.
    думаю, що там з ними зараз = це ж була справа їхнього життя.

звичайно, в маршрутці з триколором і під російські новини їхати було дуже гидко. уникав цього.
    я і росіян непоганих знаю, але це не значить що будь у мене можливість знищити рф, я б цього не зробив! зробив би і навіть не замислювався б!

так от і про крим треба забути, прикро але нічого не поробиш:( не знаю що має відбутися щоб його повернули, хіба що Китай нападе на рф чи ще щось нереальне, але ніякі санкції тут не допоможуть

навіть якщо з України зробити другу Швейцарію і усі мешканці крима забажають приєднати крим до України то їм рф цього не дозволить
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ніякі санкції тут не допоможуть

навіть якщо з України зробити другу Швейцарію і усі мешканці крима забажають приєднати крим до України то їм рф цього не дозволить
    Зачем так ура-патриотов разочаровывать?! :)) Они ВЕРЯТ!!!! Хотя.... достаточно глянуть на Японию и Курилы. Японию и Украину сравнивать будем? :))) А кусок камня у чёрта на куличках (Курилы) и Крым? По привлекательности.
+ Ответить в теме