Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 254 из 289
Показано с 2,531 по 2,540 из 2883.
    les
    Філософф

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Зараз обговорюється питання про будівництво фортифікаційних споруд другої і третьої ліній оборони в Херсонській області - повідомив голова обласної державної адміністрації (ОДА) Андрій Гордєєв на своєму персональному сайті.

"Проведено всі заходи по зміцненню першої лінії оборони згідно з планом, затвердженим Генштабом. Зараз обговорюється питання про будівництво фортифікаційних споруд другої і третьої ліній оборони", - сказав Гордєєв в інтерв'ю.
    Якшо б дбали вчасно про обороноздатність, ане про шоколад, то ці лінії вже стояли б, а не обговорювалися.

المزيد من النفط

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Так, що краще не відпочивати в Криму! Хто там збирався з Полтавафоруму......
    23q, виходь !!!!
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от мышьяк Посмотреть сообщение
    Я к вам зайду через месяц--когда вам еще тарифы поднимут--расскажете что творится в крыму и в россии--можно?
    Ніззя! Ми тебе тут чекаємо, мобілізованого.
    Якшо виживеш, то ВСЕ розповісиш сам.
    Пророк

Ответ Сообщение от мышьяк1 Посмотреть сообщение
    Я к вам зайду через месяц--когда вам еще тарифы поднимут--расскажете что творится в крыму и в россии--можно?
    заходь , роскажеш як ви там лапті плетете та кору од санкцій гризете , у вас же там імпуртозаміщєніє.
    Пророк

Ответ Сообщение от мышьяк1 Посмотреть сообщение
    нет--просто они знали--что никакой анрессии со стороны россии нет и нападать никто не собирается --поэтому оборону не строили-а теперь немного обо с рались
    просто вони знали шо ніяка гамерика на них не нападе, тому і анексували крим, але як пішли санкції то путін та уся кацапня соснула куйця - обсерлися

вы не поверите--вы верите только тому -что говорят из ваших телевизоров
    о, бачу тебе піднатаскали трохан, уже не такий тупий як твій папєрєднік
    les
    Філософф

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    заходь , роскажеш як ви там лапті плетете та кору од санкцій гризете , у вас же там імпуртозаміщєніє.
    Пих, таке як ти рамси поплутав : чого це ти мені фсбшні цитати приписуєш, морда?

А троля мишьяк наче трафив......
    Пророк

Офтоп:
    Пих, таке як ти рамси поплутав : чого це ти мені фсбшні цитати приписуєш, морда?
    підожди щас розберусь чого воно так
    Пророк

Нє, то шо "здравомислящій" це дуже хорошо. Але який здравомислячий кацап буде пертися на полтавський форум і рубити нам правду матку. От чого нас, таких дебілів, не тягне на якісь рязанські форуми розказувати політику партіі. ))
    Якщо хоч би честно признався, шо пайок відробляє, то воно все зрозуміло б було. А так лише можна поспівчувати чоловіку, що кращих справ в нього не знайшлось, та побажати бабу руду знайти, чи марки там якісь почати збирати. Шоб при ділі був. ;)
    Пророк

Офтоп:
    то я в тебе цитату того вилупка зворував, а воно кинуло шо тіпо то ти написав
    Пророк

+ Ответить в теме