Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5239Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 160 из 316
Показано с 1,591 по 1,600 из 3159.
    модератор

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Ребят, а меня одного напрягает что в МОЕЙ стране татары, которые являются МЕНЬШИНСТВОМ намерены слишком много на себя взять? Блокада автотрассы? Блокада восстановления опор? (то есть препятствование действиям сотрудников МЧС и Укренерго). А не слишком ли это?
    То ты просто расист.

модератор

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Она и ихняя такая же, как и твоя. Тем более там не только татары.
    Пророк

Блокада автотрассы? Блокада восстановления опор?
    Не волнуйтесь. Эти автотрассы в никуда, опоры тоже в никуда.

меня одного напрягает что в МОЕЙ стране татары, которые являются МЕНЬШИНСТВОМ намерены слишком много на себя взять?
    А вот наличие российских террористических войск и коллаборантов, которых реальное МЕНЬШИНСТВО в НАШЕЙ стране (даже меньше чем татар), действительно напрягает, не так ли?
    Новачок

Ответ Сообщение от Евгений Посмотреть сообщение
    Она и ихняя такая же, как и твоя. Тем более там не только татары.
    Обоснуйте? Татары исторически оседло жили на материковой Украине? У нас с ними общие язык, традиции, религия, культура? Или Украина такая же их как и моя только потому что у них укр. паспорт?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Не волнуйтесь. Эти автотрассы в никуда, опоры тоже в никуда.
    Меня волнуют ДЕЙСТВИЯ относительно этих объектов, а не то куда они ведут. Если татары завтра грохнут какого-то человека вы скажете "Не волнуйтесь, у него не было будущего"?
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А вот наличие российских террористических войск и коллаборантов, которых реальное МЕНЬШИНСТВО в НАШЕЙ стране (даже меньше чем татар), действительно напрягает, не так ли?
    Однозначно, но с этим хотя бы все предельно просто - окупационные войска. А вот татары сами от себя решают что они будут блокировать и вроде как все нормально.
    المزيد من النفط

Ребят, а меня одного напрягает что в МОЕЙ стране татары, которые являются МЕНЬШИНСТВОМ намерены слишком много на себя взять? Блокада автотрассы? Блокада восстановления опор? (то есть препятствование действиям сотрудников МЧС и Укренерго). А не слишком ли это?
    ФОшиЗД ! У татаров рашисты землю забрали !
    Пусть устраивают крысянам "веселую" жизнь так, как они считают нужным. Имеют право !
    Вам то что, они ж не в полтавской области "препятствуют".

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    уверен союзники у тебя есть
    А как же ! Россияне и оппозиционный блок, например.
    Новачок

Ну что же может вы и правы и так и нужно поступать. Но опять-таки как и в случае с правым сектором кто мне скажет где ограничительная черта у татар?
    Пророк

Но опять-таки как и в случае с правым сектором кто мне скажет где ограничительная черта у татар?
    Ну кто же вам скажет об этом, когда речь идет о освободительной войне?
    Пророк

якщо ТВОЯ страна - Росія, то в тебе купа союзників. Ну, на цю тему вже висловились.

В Криму 600 000 українців і 250 000 татар. перші - зі деякими винятками - не виявили ні бажання, ні готовності взяти на себе відповідальність за свою долю.
    Та й українська держава всі 25 років були в Криму на боці кацапів, а не українців чи татар. про це свідчить хоча б стан українського/татарського шкільництва, преси, релігійна ситупція, топонімика й багато іншого. це ж требя блять, яке праведне обурення: неєрусскіє чуркі заважають українському уряду постачати ресурси окупантам.

сподіваюсь, я вірно передав вашу думку, пане Кондор?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    В Криму 600 000 українців і 250 000 татар.
    Наведу більш повну статистику:

Згідно даних України (uk.wikipedia.org), а Україна останній перепис населення по всій нашій країні проводила в 2001 році (Міжнародні рекомендації робити перепис населення не менше 1 разу на 5 років, навіть у Африці перепис населення проводиться не менше 1 разу на 10 років, ну то таке в Україні ж постійно "ідуть" вибори, якщо буде перепис населення, як тоді вибори фальсифіковувати, як віборцям дивитися в очі?) в Криму проживало:

АР Крим
    Всього населення 2 024 056
    Росіяни 1 180 441 58,3%
    Українці 492 227 24,3%
    Кримські татари 243 433 12,0%
    Білоруси 29 285 1,4%
    Татари 11 090 0,5%
    Вірмени 8 769 0,4%
    Інші національності 58 811 2,9%

Севастополь
    Всього населення 377 153
    Росіяни 269 953 71,6%
    Українці 84 420 22,4%
    Кримські татари 1 858 0,5%
    Білоруси 5 872 1,6%
    Татари 2 512 0,7%
    Вірмени 1 319 0,3%
    Інші національності 11 219 3,0%

Разом АР КРИМ + Севастополь
    Населення РАЗОМ 2 401 209
    Росіяни 1 450 394 60,4%
    Українці 576 647 24,0%
    Кримські татари 245 291 10,2%
    Білоруси 35 157 1,5%
    Татари 13 602 0,6%
    Вірмени 10 088 0,4%
    Інші національності 70 030 2,9%

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D...B8%D0%BC%D1%83

PS: Кому цікаво, може також переглянути російський варіант по Криму - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D...8B%D0%BC%D0%B0
    Новачок

Victorious, Сподівання ваші не справдилися. Моя думка така: В моїй країні татари від імені свого меджлісу який не є законодавчим органом моєї країни проводять дії, котрі мають санкціонуватися законодавчими органами. Бо виходить шо варто лишень зібрати велику купу людей і можна робити шо вважаєш за потрібне, а це вже нікуди не годиться. Хоча я багато в чому з вами згоден: коли влада виказує кволість та бездіяльність можливо саме активісти мають йти на вістрі опору. Проте цим же вони і небезпечні: де гарантії шо вони не прийдуть не рознесуть мені офіс якшо я вирішу як приватний підприємець шо має невеликий заводик продавати опалювальні котли в Крим? (ситуація реальна тіко заводик не мій). Якшо це мені вигідно і я не порушую ні одного закона? Ну нехай я не патріот, але ж це не заборонено якимось законом?
    Проте судячи з форумчан, більшість дописувачів підтримує цю ситуацію, стає навіть видко і інші речі - наскільки поляризувалося наше світосприйняття: варто було лишень висловити свою незалежну позицію, яка не співпадає з настроями більшості як одразу записали в: а) расиста, б) фошизда в) російського запроданця. Люди почали бачити лише чорне та біле, і ніяких півтонів.
    Я ЖОДНИМ ЧИНОМ не за росію з ніякого боку це країна-агресор, брехливий та підступний. Русскій мір - це коли дві свині шо сидять в гівні не хочуть вилізти з цих помиїв, вони лише хочуть шоб ти також сидів з ними в гівні. Я просто питав чи вважають форумчани це нормальним, бачу шо вважають. От і все, всім проміння добра :)
+ Ответить в теме