Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4939Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 156 из 288
Показано с 1,551 по 1,560 из 2874.
    المزيد من النفط

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Чері знає чого.
    Зрозуміла, вона з Диканьки. Так ?

Пророк

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

так. може вона б, навпаки, Полтаву віддала, як Донбас, а Диканьку залишила, не знаю.
    у мене є друзі з Авдіївки, які виходили під синьо-жовтими прапорами, щоб зупинити гіркінців, і Українська Держава їм не допомогла, кинула їх, декого вже і в живих нема.
    а місцева міліція, якій на той момент Аваков платив зарплату із нашої з вами кишені, здалась першою.
    про Крим ви знаєте не гірше за мене. я достатньо кримчан - і не тільки татар - бачив на Майдані.
    я не готовий підписатися під тим, що без них нам краще. завтра те саме буде в Бесарабії та на Закарпатті, післязавтра - в Харкові, Одесі, Запоріжжі і люб'язно подарованому Вілкулу Дніпрі.
    Пророк

та можна й Диканьку віддати, якщо слідувати цій логіці. .
    Ці аргументи мене не переконували і рік тому, а зараз тим більше. І тоді казали: тільки тому треба захищати Донбас, бо далі ми. Не тому, що вони класні, і Донбас нам потрібен, а тільки тому, що далі Полтава. Не відчувала я і тоді, і зараз теж, що ми, такі як вони. Ясно, що в кожного знайдуться порядні друзі звідти, і ватні знайомі тут, але це виключення. Всі гарні люди нехай переїздять на нашу територію, а про тих - забути. Вже втратили, відвойовуючи ту клоаку тисячі найкращих наших.
    Вікторіус, а як би ти хотів бачити фінал цієї війни? Тільки не кажи, що - хочу, щоб виконувалась конституція. Конкретно, що? Пофантазуй! Донбас і Луганськ наші, вата втекла в Росію, всі сепари в тюрмах, Росія покаялась і дала гроші на відбудову? Просто питаю, бо я втратила ніть, хто вже чого хоче. З чого починалось, пам"ятаю, що зараз, за що конкретно війна - розмито.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    ... тільки тому треба захищати Донбас, бо далі ми. Не тому, що вони класні, і Донбас нам потрібен, а тільки тому, що далі Полтава.
    ну будь ласка, я скажу: Донбас нам потрібен, бо там величезна частина української економіки та експортного потенціалу, і не лише сталь, а й високі технології. я можу назвати зо два десятки підприємств, які нам потрібні, частина на окупованій території. частина ще тут: Луганськтепловоз, Норд, Патронний, КЗВМ, Азовмаш, Стахановський вагонобудівний, завод з виробництва турбінних лопаток для авіадвигунів у Сніжному і т.д. все це коштує десятки мільярдів доларів.
    Вікторіус, а як би ти хотів бачити фінал цієї війни? Тільки не кажи, що - хочу, щоб виконувалась конституція. Конкретно, що? Пофантазуй! Донбас і Луганськ наші, вата втекла в Росію, всі сепари в тюрмах, Росія покаялась і дала гроші на відбудову?
    чого це. щоб виконувалась конституція. кінцева мета війни-відновлення конституційного порядку на всій території.

що тут фантазувати. програма-максимум - це фінал як у 2-й світовій: повернення окупованих територій (не лише нам, а й Грузії та Молдові), репарації, Україна в НАТО як гарантія безпеки. Заколотники засуждені за українськими законами.

програма-мінімум - якщо Україна не має можливості виграти війну з Росією - юридичний статус захоплених територій як окупованих (ні в якому разі не інкорпорація їх в Україну на умовах Х-ла, як це зарах робить Петен під гаслом "збережем країну"), припинення нарешті постачання туди будь-чого, суворий режим на лінії розмежування (як на справжньому кордоні), 0 контрабанди, розрив дип. стосунків з Москвою, візи, припинення транзиту російських літаків, реформи в економіці, спрямовані на заміщення російського імпорту (досі повно російських товарів. навіть крем для гоління український не можу купити, дяка Яценюку. а 10 років тому вони були в магазинах), створення робочих місць, рост виробництва і бюджету, потужна армія і знов-таки НАТО як гарантія безпеки. сепаратисти й терористи - в тюрмах (вільно гуляють Києвом), патріоти на свободі. програми переселення і працевлаштування лояльних Україні людей з окупованих територій (зараз вони фактично не працюють). не брати на себе зобов'язань, які означають відмову від суверенітету. продовження дипломатичних зусиль (не таких як зараз). Пропагандистська кампанія всередині країні ТА НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ (зараз - навпаки, за Запоріжжі є райони, де береться сепарське телебачення і не береться наше). Заборона ПР та їхніх клонів в судовому порядку. Заборона УПЦ МП в судовому порядку. самі знаєте за що. це 5 колона ворога на нашій землі. Це не буде перемога, але не буде й поразка. а дипломатичні "зусилля" Петена - це поразка, беззаконня, безнадія і капітуляція. в основі всього цього - нехтування Конституцією.

але для цього треба усунути від керівництва країною зрадників та агентів ворога. а цього я не бачу.

я їздив Європою рік тому, і в минулому серпні. ставлення до України змінилось в гірший бік. бо вона (її керівництво) веде себе як, даруйте, повія. якщо раніше я бачив співчуття і готовність допомогти, то тепер в очах читається німе питання про нашу хитрожопість. усі знають, що наш барига заробляє у Путєна грошики. так нащо ж йому допомагати. це думка пересічних людей, але й керівниуи держав в курсі.

до речі. ви рік тому казали, що купуватимете побільше цукерок Рошен, аби допомогти президенту, а зараз, бачу, питаєте, де роздають безкоштовну гречку. що сталося? всі гроші йдуть на шоколад?
    bvn
    йог на танке

Вже й сам не знаю, як би я хотів. Мені як і раніше Крим дуже жалко, я його москалям ніколи не пробачу, тобто виходить, я хочу його повернення. Також я категорично проти повернення Донбасу і забуття про Крим (краще навпаки). Особливо повернення Донбасу на таких умовах, коли він повисне в нас на шиї тягарем. Якби можна було пройти переможно відвоювати ці території і ще й учинити там певні чистки з ув’язненнями та депортаціями, то це на мій погляд було б найліпше, але це неможливо (принаймні зараз). Виходить краще було б свідомо і самостійно відрубити цю гангрену і розвиватись окремо, за одне позбувшись і отого довбонутого електорату, що постійно ригів вибирає. Але й тут не все так гладко, бо навіть відрубавши їх, ми не отримаємо гарантію такого аж стрімкого розвитку, гниль корупції і продажності вже глибоко вразила й інші частини України... Так що мені вже практично все одно, як буде... ідеально добре не буде все одно, і завжди є сподівання, що буде трошки краще, ніж зовсім погано ;)
    23q
    23-й участник

хренли вы переживаете, никто донбасс и крым не отдаст. не для того его захватывали. россии нужны буферные зоны и она их получала и получает дальше, так же как и сша, так что расслабьте булочки. наша страна просто попала под раздачу из-за того, что мы немощные. как сирия ирак афганистан грузия...
    Пророк

bvn, что значит "повернення"? ничего повертать не нужно, нужно убрать с украинской земли оккупантов, а предателей что не успеют убежать - на "громадські роботи" по восстановлению Донбасса и развития Крыма. PROFIT!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    россии нужны буферные зоны
    Не просто буферные зоны, но зоны напряженности.
    Новачок

юридичний статус захоплених територій як окупованих
    Оце всіляки ООН дуже харашо вміють. Голанські висоти ще з 1967 року числяться як территорії Сирії, тимчасово окуповані Ізраілем. І шо далі? Евреї потроху забудовують цей район, сирійці на це дивляться через колючий дріт на кордоні де-юре ВЛАСНОЇ территорії. Шо я вас питаю, дає оця херня написана на бомажках?

Заборона УПЦ МП в судовому порядку. самі знаєте за що
    Звісно знаємо. За ТЕ САМЕ шо й упц кп, - засирання голов т. з. "вірян" староєврейськими міфами з поступовим переконанням стада шо бог вєліт ще й в політику лізти. Просто бог мп і бог кп на політику дивляться по-різному якимось чином.

патріоти на свободі
    Хоч джипи з кулеметами у них заберуть чи нє?

НАТО як гарантія безпеки
    Нато як гарантія безпеки уже ж сказало нам - ищите и обрящете, може десь колись до того як через те шо потому шо шож.

в основі всього цього - нехтування Конституцією.
    Ба як, конституція з великої літери. А коли приймали оті антиконституційні закони про дозвіл церковних шкіл де ви були? Чи коли треба то конституцією можна знехтувать?
    Пророк

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Оце всіляки ООН дуже харашо вміють. Голанські висоти ще з 1967 року числяться як территорії Сирії, тимчасово окуповані Ізраілем. І шо далі? Евреї потроху забудовують цей район, сирійці на це дивляться через колючий дріт на кордоні де-юре ВЛАСНОЇ территорії. Шо я вас питаю, дає оця херня написана на бомажках?
    1) а тепер уявіть, що сирійці за свій рахунок постачали б туди воду, електрику, погодились на проведення там виборів, серед місцевих жидівських поселенців, за законами ніби Сирії, але написаними жидами. Оголосили б амністію жидівським воякам, дозволили б їм обиратись до місцевих органів влади. як на мене, аналогія з порошенківським ТОВ "Україна" 100%.
    2) заради справедливості, жиди давно пішли з майже всіх захоплених ними арабських територый, і поселення свої прибрали. єдиною умовою для цього стали мирні договори з Єгиптом та Йорданією. Сирія за Асада не хотіла миру - от їй і прийшла дупа.
    - Синайський півострів захоплений у 1967 році. В результаті Кемп-Девідської мирної угоди між Ізраїлем і Єгиптом ці території були повернуті Єгипту.
    -Західний берег ріки Йордан. Був захоплений у 1948 р. Анексія Західного берегу не була визнана світовим співтовариством. Всупереч міжнародному законодавству Ізраїль будує там ізраїльські поселення. З 1991 р. за результатами мирного процесу у Осло, більшість територій Західного берега знаходяться під контролем Палестинської автономії.
    -Голанські висоти. Перебував під контролем Сирії. Після шестиденної війни перейшли під контроль Ізраїлю. Питання приналежності висот є ключовим питанням в процессі урегулювання відносин між Ізраїлем та Сирією.
    - Сектор Газа. Перебував під контролем Єгипту з 1948 р. З 1968 р. до 1991 р. під контролем Ізраїлю. За результатами мирної угоди у Осло передані Палестинській автономії. У 2005 р. Ізраїль у однобічному порядку ліквідував ізраїльські поселення та вивів війська з регіону. З 2006 р. знаходиться під блокадою та ембарго Ізраїлю.
    крім Єрусалиму.

За ТЕ САМЕ шо й упц кп, - засирання голов ...
    відповідь невірна. за освячення російської агресії, пряму допомогу терористам і багаторічні зусилля з будівництва тут рускава міра. і даремно ви сюди приплітаєте Київський патріархат. мали б знати хоча б, якому терору його піддано на окупованих територіях - це вам не мечеті в Ізраїлі. негарно це.

Condor, що за х-ню ви пишете взагалі? якісь школи приплели. за Конституцію я вам щось винен, не ндравиться вам, шо з великої літери. джипи з кулеметами... нехай Педро у Захарченка для початку кулемета відбере. ви п'яний походу.
+ Ответить в теме