Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4939Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 150 из 288
Показано с 1,491 по 1,500 из 2874.
    المزيد من النفط

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Пророк

re: Крым. Псевдореферендум. Пророчество на будущее. Безопасность отдыха в Крыму.

Bohdan Kutiepov 5 год.
    Тут Парасюк і Семенченко, як двоє із ларца. Їздять з блок-поста на блок-пост на АТОшних машинах. Парасюк взагалі на броньовику... Я от нічого не писатиму, шо про них думаю. Просто увечері, як до цивілізації дістанусь, шматочок відео покажу, як це збоку виглядає. І шо про це водії фур кажуть. І всьо. І не кажіть, шо мені Порох за це платить. За шо? Шо в їхню сторону об'єктив повертаю?)

Bohdan Kutiepov 4 год. ·
    Хто вже Парасюку нажалувався? Дзвонить обіжається. Каже, шо він не з ларца, шо то дехто інший з депутатів з ларца, то дехто інший приїхав на півгодини пофоткатись, а він – ні, він ніч чергував. Просить його дочекатись на пункті Чаплинка. От сидю чекаю.

Bohdan Kutiepov з Sasha Samoilov та Григорієм Пырликом 3 год.
    Дочекався Парасюка. Меседж такий: "Всі приїжджають піаряться, а я, мій батько, моя сестра і всі інші з нашого автобуса – не піаряться". Передаю меседж вам. Селфі – пруф. На фото справа – журналіст Першого Гриць, який смів спитати за броньовичок. Тому він теж на нашому селфі.

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    http://cdn.fishki.net/upload/post/20...9989/gawek.jpg
    так нам такого населения и не надо! "чимада-вакзал-расея!" ©
    Пророк

У Херсонській області в районі контрольно-пропускного пункту "Чонгар" на адмінкордоні з Кримом розпочався концерт на підтримку "продовольчої блокади" півострова, пповідомляє "Крим.Реалії"

Виступають українські виконавці, діячі мистецтв. Так, на сцені виступили Ельзара Баталова, відомий музикант Джеміль Кариков. Кримськотатарський актор і режисер Ахтем Сейтаблаєв прочитав перед присутніми вірш кримської журналістки Лілі Буджурової "Коли ми повернемося".

Блокада наскільки днів? на 10? 14? Може до місцевих виборів?
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    http://cdn.fishki.net/upload/post/20...9989/gawek.jpg
    А я вот читал на одном из профильных форумов, от человека, который лично съездил в Крым (и которому нету повода недоверять) и пожил там (у брата) все с точностью до наоборот. По поводу "везде флаги и т.д.".
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    А я вот читал на одном из профильных форумов, от человека, который лично съездил в Крым (и которому нету повода недоверять) и пожил там (у брата) все с точностью до наоборот. По поводу "везде флаги и т.д.".
    ...Мне всё-равно. Крым Мне нравится, а народ там-говно.
    المزيد من النفط

ри?

Хз рєбя, дійсно двоякі надходять звістки.
    Дето два тижня тому приїжжала жєнщіна з Крима, балакали по душам за рюмочкой чаю, то каже шо очінь все ок, токо боїця шо сина загребуть в армєйку, а так - жизь лафа, нашо вертатися в Юкрайну вобше непонятно.

Ше студент туда вернувся після учоби - тоже каже, шо всьо ок, як було, так і є, токо тепер рублі і нема прівєтбанка.

І потому шо все так двояко, я ще раз хочу спитать (риторично, ясно шо, бо хто отвіте?): НА КОЙ ХЄР МИ КОРМИМ І ВСІЛЯКО ПІДТРИМУЄМ НАРОД, ЯКОМУ ЗАЄП**ЦА ЖИВЕТЬСЯ В РАСЄЙСКАМ КРИМУ?
    Той, хто проукраїнський, давно спуліл на матєрік. А всі інші - криси причорноморські.

Підтримую Вікторіуса, хіба не може случиться сильного бурана - і пару ЛЕПів шмякнуться озємь? А блокади робить не надо, імхо. Просто не возить продукти і всьо. Хіба це блокада?
    Кримненаш - досвідос.
    Тьфу, сволочі!

Чи я не виспалась, чи шо такоє, така нелюдяна :(
    Пророк

На сьогодні ціни на продукти харчування в тимчасово окупованому Криму відповідають цінам на харчі у Токіо, Сінгапурі та Лондоні. Про це в ефірі "5 каналу" заявив екс-міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв.

"На сьогодні в Криму - найвищі ціни в Євразії. Вони за багатьма групами товарів відповідають цінам в Токіо, цінам в Сінгапурі, Лондоні, в Парижі. При цьому рівень життя дуже впав", - сказав він.

Він додав, що пенсіонери постраждали менше, ніж здавалося б, тому що пенсії дійсно зросли, ніж у довоєнні часи, коли Україна контролювала Кримський півострів.

Лієв також зауважив, що події, які наразі відбуваються на контрольно-пропускних пунктах на межі з Кримом, "можна назвати блокадою, тому що основна артерія перекривається".

Українські продукти на "блокаді", значить турецьким продуктам: Ласкаво просимо в "російсько-турецький" Крим!

PS: Українські продукти, які стоять "заблоковані" на кордоні з Кримом - даешь на материкову Україну по зниженим цінам!!!!)))))))))))))))))))))
    Пророк

Bohdan Kutiepov
    Як обіцяв, нуль музики, мінімум монтажу. Володимир Парасюк доводив учора мені особисто, що для нього це не пустопорожній піар, і наполягав не ставити його в один ряд із іншими депутатами. Я й не проти, та з пісні слів не викинеш, коли ми приїхали на один з пунктів пропуску, то застали там Володю одночасно з Семен Семенченко. Парасюк приїхав з батьком, сестрою і побратимами на броньовичку. Пояснює, що об'їжджали стежки, якими возять у Крим контрабанду, а прикордонні поля – заміновані, тому й броня. А Семенченко був у супроводі бійців батальйону "Донбас" на військово-медичній кареті. Ну і щодо водіїв: це не соціологія, я не кажу, шо водії кажуть правду. Я просто вмикаю кнопку rec і пишу відео. І показую вам. Всьо, як є. Дякую.

Greg Davis
    Прикольная машина у Парасюка, а больше всего интересней номера на ней.
    Номера на черном фоне, то есть машина зарегистрирована на ВСУ, тогда вопрос, почему на авто ВСУ ездит народный депутат?

+ Ответить в теме