Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1191Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 96 из 113
Показано с 951 по 960 из 1127.
 1. #951
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Але ж там і такі люди є у високих кабінетах
  Ну да. Але ж вона не сама туди зайшла, її призначили.
  У нас призначили Махницького - так собі; Ярема був гіршим за Махницького; Шокін і Луценко обидва гірші за Ярему і можуть конкурувати хіба що із Пшонкою.
  Ну і, звісно, в Румунії громадська думка зіграла роль. У нас теж є громадська думка, але їй протистоять хвацькі педроботи, які цілодобово тут захищали і Луценка, і Шокіна, всупереч сорому і здоровому злузду. Думаю, що політична волі поки що вирішальна, бо закони не працюють - влада кладе на них навіть не вагаючись.
  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  може кому потрібно
  Марушевська, гаряча лінія HELP...
  Уже всьо, вивели на чисту воду корупціонерку:
  Yulia Marushevska добавила фото и видео.
  56 мин ·
  Павло Демчина, перший заступник керівника СБУ - служби, що керує проведенням АТО, відкрив новий фронт. Антикорупційний. Сьогодні давала пояснення в НАЗК за його клопотанням.
  Пан Павло викрив корупцію на митниці. За бюрократичною традицією відділ персоналу підготував до мого підпису наказ до 8 березня, який передбачав преміювання всіх жінок митниці на 500 грн. з нагоди свята. Я мала слабкість не відмовити. Через недбалість кадровиків, моє прізвище потрапило у список на півтисячі осіб. Наказ пройшов перевірку юридичного департаменту та департаменту внутрішньої безпеки. Тепер СБУ разом з Національним агентством з питань запобігання корупції звинувачує мене в адміністративному порушені через конфлікт інтересів за преміювання самої себе на 500 гривень.
  https://www.facebook.com/yulia.marus...PAGES_TIMELINE
  Як казав один персонаж, "не по чину берешь". Ось як треба відзначати свята:
  Государственная фискальная служба шикарно провела корпоративную вечеринку в отдельном павильоне на киевском ВДНХ.
  Об этом пишет журналист программы "Слідство. Інфо" Дмитрий Гнап.
  "Государственная фискальная служба с размахом зафигачила корпоратив. Сняли целый павильон на ВДНХ. Жратва была от "Мировой карты", – написал он.
  "Развлечения: шоу "Вартові мрій", выступления поп-звезд. Гуляли порядка 1 тысячи работников ГФС. Еще раз: одна тысяча гостей. Прикиньте так себе расходы", – добавил Гнап.
  По данным журналиста, открывал праздник лично глава ГФС Роман Насиров.

 2. #952
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Уже всьо, вивели на чисту воду корупціонерку:
  Аферистка, зразу видно.
  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  осударственная фискальная служба шикарно провела корпоративную вечеринку в отдельном павильоне на киевском ВДНХ.
  Об этом пишет журналист программы "Слідство. Інфо" Дмитрий Гнап.
  ну, це заказуха, йому віри нема.

  З цими розібрались, що в нас далі?
  Здається перший транш пройшов.
  Старобельский районный суд Луганской области удовлетворил ходатайство защиты бывшего главы фракции Партии регионов в Верховной Раде седьмого созыва Александра Ефремова и постановил освободить его из "камеры" на период слушания дела в судебном заседании.
  "Нет такого понятия, как украинец" (с) Ефремов.
 3. #953
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Шо, опять???
  ****
  нема слів.
 4. #954
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Mason Lemberg

  Безвідносно до мого ставлення до особи Князєва - керівника Нацполіції, безвідносно до рівня моїх очікувань/неочікувань реформ в МВС, хотів би звернути увагу на таку цікаву деталь:

  Князєв:
  - в органах МВС з 1992 року
  - в колишньої дружини (з якою, по його словах, він не живе) знайшли багато нерухомості і автомобілів
  Вердикт: представник старої системи, корупціонер, не здатен на реформи.

  Касько:
  - в органах прокуратури з 1998 року
  - достеменно відомо і підтверджено документами, що Касько незаконним шляхом пограбував державу на 2 квартири в центрі Києва вартістю мільйони гривень, достеменно відомо про злочинну бездіяльність Каська, що привела до виводу грошей Курченка.
  Вердикт: реформатор, антикорупціонер, технократ, молода команда.

  Це говорять одні і ті самі люди.
  І коли раніше така "гнучкість" в поглядах і оцінках викликала сміх, то після трьох років спостереження за такими спробами здурити себе і інших, це вже реально дратує.

  Я не маю нічого проти позиції людей, котрі не хочуть бачити представників старої системи в керівництві органами, але будьте послідовними..
 5. #955
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  "по плодах пізнайте їх". Чим займався в прокуратурі Касько, відомо. Чим займався в кримінальному розшуку Князєв, можна здогадуватись.
  Анонім використовує різну лексику: в першому випадку - "знайшли багато", в другому - "незаконним шляхом пограбував". Це означає, що матеріал має не інформативну, а пропагандистську спрямованість.

  Тут походу нова перемога і педроботів намічається - зачепили одного з "недоторканих", просроченого Охендовського, а без нього Петру важко буде змагатися на наступних виборах. Схема "Патріот Пьотр проти агента кремля Бойка" може не спрацювати.
  КРИМИНАЛ | ЧТ, 2017-02-09 16:23

  Председатель Центральной избирательной комиссии Михаил Охендовский заявляет, что Генпрокуратура возбудила уголовное производство в отношении работников Национального антикоррупционного бюро, которые незаконно привлекли его к уголовной ответственности. Об этом он сказал журналистам после заседания Апелляционного суда. Киева.

  «Генпрокуратура завела уголовное производство по ст. 372 Уголовного кодекса, которая называется „Привлечение заведомо невиновного лица к уголовной ответственности“. Я собираюсь принимать активное участие в том уголовном производстве, поскольку для меня понятно одно: зло должно быть наказано», — сказал Охендовский.

  Председатель Центризбиркома прибавил, что для него это вопрос принципа. «Простить то, что сделали детективы НАБУ, нарушая законодательство Украины, конечно, невозможно. Я не кровожадное лицо, но для меня принципиально наказание всех виновных в незаконном привлечении меня к уголовной ответственности», — заявил он.

  Как сообщалось, 13 декабря детективы НАБУ сообщили председателю ЦИК Михаилу Охендовскому о подозрении в совершении уголовных правонарушений, предусмотренных ч.3 и ч.4 ст. 368 Уголовного кодекса Украины("Получение взяток в крупном и особо крупном размерах лицом, занимающим особо ответственное положение").

  21 декабря 2016 года Соломенский райсуд Киева избрал Охендовскому меру пресечения в виде личного обязательства, хотя прокуратура просила назначить ему залог в размере около 1,3 миллиона гривень.

  Как известно, Михаил Охендовский является ставленником Виктора Медведчука. ЦИК под его руководством многократно был обвинен в фальсификации процессов выборов как на пост Президента Украины, так и в Верховную Раду. В результате чего "побеждали" ставленники Российской Федерации.

  Не смотря на то, что скрок полномочий М. Охендовского давно истек, президент Украины Петр Порошенко не предпринимает никаких законных мер по замене нелегитимного состава ЦИК и ее председателя.

  «Аргумент»
  Зараз такі "перемоги" і шоколадних кожен день.
 6. #956
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  цікавий поворот у боротьбі з корупцією (не у нас):
  Вищий земельний суд Відня задовольнив позов австрійської прокуратури на попереднє рішення австрійського суду, який відмовив в екстрадиції українського олігарха Дмитра Фірташа в США.
  Про це повідомляє журналіст Саймон Шустер.
  "Суд у Відні задовольнив запит про видачу США, рішення проти Дмитра Фірташа. Суддя в даний час пояснює рішення", - написав він у Твіттері.
  Події можуть прискоритися.
 7. #957
  Offline
  бог

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


 8. #958
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією

  Минулого року остаточний вирок і ув’язнення отримало лише п’ять хабарників з 362. Найвища посада – начальник колонії.
  «Наші гроші» продовжують займатись марудною роботою і підраховувати цифри із Реєстру судових рішень. Бо під хвилями піару усіх правоохоронних органів – хочеться мати під ногами грунт із фактів.
  У цьому матеріалі ми не даємо оцінок, лише ділимось спостереженнями. Але маємо надію, що вони будуть корисними не лише для вузьких спеціалістів. Отож.
  Ми проаналізували, чим закінчились всі історії про хабарі, які потрапили до зали суду у 2016 році.


  Хабарі-2016. Кого посадили і за що?
 9. #959
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Якщо арештувати Насірова то він піде в ополченці, Ви цього хочете?
 10. #960
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Самое трудное в работе украинских чиновников - это не ржать, когда притворяешься смертельно больным, при аресте.
  twi
+ Ответить в теме
Страница 96 из 113

Похожие темы

 1. Люстрація Полтави: Ваші пропозиції
  Професор в разделе Політика та Історія
  Ответов: 79
  Последнее сообщение: 10.02.2017, 06:46
 2. Боротьба з піратським контентом
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 29
  Последнее сообщение: 01.02.2017, 22:18
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.12.2010, 14:38
 4. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 03.12.2009, 23:16