Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1191Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 95 из 113
Показано с 941 по 950 из 1127.
 1. #941
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  навіть не знаю, куди цього кадра запхати, чи в "жити по-новому", чи в "нову поліцію". хай буде тут.
  прокурора звільнили, слідчі дії тривають.

 2. #942
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Не переходь дорогу, бо будеш без землі. Як депутат Рівнеради Юрій Мітін «не мстився, а перевіряв» учасника АТО

  Інна Білецька

  Заберіть дітей від екранів!
  Я не добиратиму слів!
  Ми, курва, кріпаки. Безправні, курва, кріпаки в поділеному феодалами і князьками місті.
  Сергій Коханюк – патрульний і учасник АТО. Сергій не побоявся піти проти феодала, ой, даруйте депутата міськради Юрія Мітіна – власника ларьків, кіосків, торгових точок і інших цінних для міста і жителів малих архітектурних форм. Сергій був одним з тих, хто не допустив, щоб феодальна інспекція з питань безпеки руху зняла знак заборони зупинки між ринком Сагайдачного і пожежною. Не допустив, бо інакше б автівки блокували виїзд пожежних машин. Феодалу, ой, даруйте, депутату Мітіну такий непослух не сподобався, бо там під знаком розгружаються його машини. І, курвамать, він образився на постанови і штрафи, вирішив помститися.
  На сесії міської ради, феодал, ой, даруйте, депутат Мітін з голоса просить міського голову виключити прізвище Коханюк зі списків атошників, які мають отримувати земельні ділянки. Ось вам фрагмент стенограми. Вчитайтесь!!!
  Міський голова перепитує:
  – Коханюк? Та нє вопрос.
  Курвамать, ви, феодальні месники! Ви шо свою особисту землю під своїми ларьками даруєте? Ви, чиї діти відсиділися в теплих хатах, ви, хто крав і багатів, хто ділив місто на шматки, поки хтось воював, це ви в праві позбавляти атошника землі через помсту? Ви вправі перекривати виїзд пожежних машин, шоб ваші вантажівки м'ясо розвантажили? Ви вправі виступати на сесії і просити особливої поваги, а фактично права порушувати від патрульних, бо ви депутати?
  А ви, бютівці, що там в себе в фракції флешмоб влаштувати – афігєніє без берегів?
  Я прошу репосту, просто таки благаю. Прошу землі Коханюку. Прошу вас вимагати її разом зі мною. Хоч Сергій і не просить землі. Він просить справедливості. Я вимагаю публічних вибачень перед нами усіма за це знущання.
  І можете безкінечно лити брудом мене, патрульних, атошників. Безкінечно красти і знущатися ми вам не дамо!
  На фото: прапор Коханюка з АТО, феодал-депутат Мітін і стенограма сесії.

 3. #943
  Che
  Offline
  Гуру

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  прокурора звільнили, слідчі дії тривають.
  https://www.youtube.com/watch?v=eSLO35TOqqU
  Мес. 3-4 по суду восстановится.
 4. #944
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Che Посмотреть сообщение
  Мес. 3-4 по суду восстановится.
  Я думаю в этом случае будет немножко дольше, так как факт был предан огласке. Думаю 6-7 месяцев. А потом окажется что на видео не он, стреляли не из пистолета а из хлопушки и вообще, оклеветали законопослушного работника органов. Все "по-новому"
 5. #945
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  А ось як це відбувається саме ЗАРАЗ у наших сусідів:
  Протести в Румунії — антиурядові протести в Румунії, що розпочалися в січні 2017 року через кілька діб після присяги соціал-демократичного уряду, очолюваного Соріном Гріндяну. Причиною протестів став намір уряду помилувати засуджених по ряду статей кримінального кодексу, в тому числі за статтями про корупцію і перевищення повноважень, і внести поправки до кримінального кодексу з метою декриміналізації ряду статей і переформулювання поняття «перевищення повноважень».

  Імпровізовані акції протесту почалися в середу 18 січня, в той же день, коли проекти постанов про амністію і реформу кримінального кодексу були опубліковані після засідання уряду, на якому був присутній президент країни. Протести були організовані через соціальні мережі[3]. Близько 5 тисяч людей взяли участь в маніфестаціях по всій Румунії, 3-4 тисячі чоловік з них були присутні на акції в столиці країни Бухаресті.

  29 січня
  Десятки тисяч людей вийшли на демонстрації в містах по всій Румунії. Близько 40-50 тисяч громадян брали участь в протестах в Бухаресті[7][8], приблизно 10 тисяч вийшли на вулиці міста Клуж-Напока[9]. В цілому, за оцінками телевізійної компанії Digi 24, 90 тисяч румунів прийняли участь в акціях протесту по всій країні[10]. У Бухаресті демонстранти почали ходу в центрі міста і зупинялися на мітинги у міністерства юстиції, будівель уповноваженого з прав людини та уряду[11]. Марші солідарності пройшли в багатьох європейських столицях, включаючи Брюссель, Париж, Рим і Копенгаген.

  31 січня
  О 8 годині вечора за місцевим часом 31 січня 2017 року уряд Румунії почав чергове засідання, на порядку якого було обговорення та прийняття бюджету на 2017 рік. Під час засідання члени уряду прийняли поправки до порядку денного і включили в обговорення два проекти постанов про помилування засуджених за кількома статтями кримінального кодексу і про внесення змін до кримінального кодексу з метою декриміналізації ряду статей і переформулювання понять «конфлікт інтересів» і «перевищення повноважень». Обидва проекти були прийняті. Їх публікація відбулася приблизно в 1 ночі 1 лютого, після чого постанови уряду вступили в силу. Через кілька годин після прийняття проектів урядових постанов на площі перед будівлею уряду почали збиратися учасники протесту, мобілізовані через соціальні мережі. До півночі, незважаючи на мороз, понад 10 тисяч осіб долучилися до акції. Протестуючі вимагали скасування постанов і відставки уряду. Після другої години ночі акція в Бухаресті закінчилася. Подібні протести пройшли в інших великих містах Румунії: Клуж-Напока, Тімішоарі, Сібіу, Констанці та інших.

  Цього дня кількість протестувальників досягла максимуму — 300 тисяч чоловік . Це історичний максимум за останні 25 років. До вечора середи перед будівлею уряду зібралися 100-150 тисяч чоловік. Ще стільки ж протестували в інших містах Румунії. Після півночі в Бухаресті основна частина маніфестантів розійшлася, проте близько тисячі людей залишилися на площі і стали закидати поліцію камінням, петардами і фаєрами. У відповідь поліція вирішила очистити площу з використанням сльозогінного газу. Кілька протестувальників затримані.  Вища рада магістратури Румунії направила до Конституційного суду повідомлення про те, що уряд, прийнявши постанови 31 січня, почав конституційний конфлікт між виконавчою і судовою гілками влади, так як він не врахував думку судової спільноти при підготовці рішень в області, що відноситься до компетенції і прерогатив судової влади. Президент Румунії Клаус Йоханніса, який був присутній на засіданні Вищої ради магістратури, заявив про те, що Конституційний суд може скасувати постанови уряду. В цей же день опозиційні парламентські партії НЛП і «РСР» оголосили про рішення організувати в парламенті голосування про довіру уряду.

  2 лютого
  Третій день масштабних антиурядових протестів у Румунії зібрав на вулицях Бухареста і інших міст 220 тисяч людей.
  Про це повідомляє видання Digi24.
  У протестах на площі Перемоги перед будівлею уряду в Бухаресті зібралися 80 тисяч людей.
  Протестувальники скандували: "Чаушеску не помер, а трансформувався в Драгню", "Жандармерія з нами", "Кожен день будемо тут", "Відмініть і йдіть!", "Не можна купити все покоління".[20] Попри масові протести уряд відмовляється скасувати постанову.
  і ось нарешті:
  Неділя, 05 лютого 2017, 15:53

  Уряд Румунії скасував постанову про внесення поправок у Кримінальний кодекс і про амністію для корупціонерів, що призвела до масових протестів по всій країні.
  Про це повідомляє Romania TV.
  Уряд на позачерговому засіданні прийняв рішення відкликати постанову, що вносила зміни до Кримінального кодексу і закону про помилування та амністію.
  Як заявив напередодні в суботу прем'єр Румунії Сорін Гриндяну, він вирішив піти на такий крок щоб не поглиблювати розкол у суспільстві.
  Тобто поки не надаєш підсрачників....
 6. #946
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Che Посмотреть сообщение
  Мес. 3-4 по суду восстановится.
  Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
  Я думаю в этом случае будет немножко дольше, так как факт был предан огласке. Думаю 6-7 месяцев.
  Не народилась ще така падлюка, яку б українські суди не виправдали б за солідний хабар...
 7. #947
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Прокуратура Полтавщини підозрює високопосадовця обласної поліції у розкраданні палива на мільйон гривень
 8. #948
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  може кому потрібно
 9. #949
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Печерский районный суд Киева арестовал 1,441 млн долларов и 1,216 млн евро на банковском счете бывшего председателя правления Государственного агентства лесных ресурсов Виктора Сивца.

  Генеральная прокуратура подозревает Сивца в совершении преступлений по ч. 3 ст. 209 (легализация доходов, полученных преступным путем), ч. 4 ст. 368 (принятие предложения, обещания или получения неправомерной выгоды должностным лицом) Уголовного кодекса.

  Установлено, что бывший чиновник по предварительному сговору со своей женой и другими неустановленными лицами в 2011-2014 годах систематически получали неправомерную выгоду от иностранных субъектов предпринимательской деятельности за получение возможности закупки в Украине древесины и лесной продукции на общую сумму более 140 млн гривен, которые в дальнейшем были легализованы через схему использования подконтрольных оффшорных компаний.

  Печерский районный суд Киева 1 февраля принял решение наложить арест на средства Виктора Сивца и его жены на счете иностранной компании Willora company incorporated открытом в BNP Paribas (Suisse) SA (Швейцария).
 10. #950
  Offline
  Пророк

  Re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  А ось як це відбувається саме ЗАРАЗ у наших сусідів:
  Але ж там і такі люди є у високих кабінетах:  А на керівних посадах "системні" продовжують витісняти небагатьох тих, від кого можна було б очікувати хоч якихось реформ:  "— З якого року ви в системі МВС?
  — З 1992.
  — Ага, так і запишу: не з системи. Готові до реформ?
  — О да))))
  — )))))))))))))))"
  https://www.facebook.com/ivan.oberem...77807492305836
+ Ответить в теме
Страница 95 из 113

Похожие темы

 1. Люстрація Полтави: Ваші пропозиції
  Професор в разделе Політика та Історія
  Ответов: 79
  Последнее сообщение: 10.02.2017, 06:46
 2. Боротьба з піратським контентом
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 29
  Последнее сообщение: 01.02.2017, 22:18
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.12.2010, 14:38
 4. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 03.12.2009, 23:16