Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1191Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 84 из 113
Показано с 831 по 840 из 1127.
 1. #831
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Служба безпеки України

  Банду рейдерів затримала #СБУ на Донеччині

  Організовану злочинну групу, що займалася рейдерськими захопленнями підприємств, затримала на Донеччині Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

  У змові з приватними нотаріусами зловмисники підробили рішення суду і внесли зміни до складу власників елеватора селища Рай-Олександрівка Слов'янського району. Отримавши підроблене рішення, рейдери за допомогою 15-ти представників криміналітету Запоріжжя та Дніпра силою захопили підприємство. Бандити встигли похазяйнувати на елеваторі п’ять діб та вивезти зерна на п’ять мільйонів гривень.

  Правоохоронці затримали організаторів рейдерського захоплення та не допустили вивіз товарно-матеріальних цінностей на суму 15 мільйонів гривень.

  Також під час обшуків в офісах нотаріусів у Києві та Київській області оперативники спецслужби вилучили документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

  Тривають невідкладні слідчі дії в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.


 2. #832
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  дві новини про суддів.
  раз:
  26.09.16
  Краснолиманский городской суд оправдал начальника Краснолиманского городского отдела Главного управления Министерства внутренних дел (МВД) Украины в Донецкой области, который сотрудничал с террористами "Донецкой народной республики" (ДНР). Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры области.

  В сообщении отмечается: "Досудебным расследованием установлено, что в апреле 2014 году, когда город Лиман (Красный Лиман) Донецкой области находилось под контролем представителей террористической организации "ДНР", начальник Краснолиманского городского отдела Главного управления МВД Украины в Донецкой области сотрудничал с боевиками.

  Выходя за пределы предоставленных прав и полномочий, правоохранитель предоставил подчиненным работникам устный приказ о передаче неустановленным лицам, которые не являются работниками органов внутренних дел, огнестрельного оружия и боеприпасов, которые находились на вооружении горотделения, что привело к потере указанного оружия и разоружения личного состава милиции.

  Кроме того, указанный милиционер во время проведения совещания представил личному составу одного из жителей города как представителя террористической организации "ДНР" и указал подчиненным работникам на необходимость в дальнейшем согласовывать с ним свои действия, чем создал условия для деятельности на территории города и района террористов. Указанные действия квалифицированы прокуратурой по ч.1 ст.365 (превышение власти или служебных полномочий), ч.1 ст.258-3 (участие в террористической группе или террористической организации) УК Украины.

  Однако, несмотря на достаточность доказательств причастности указанного гражданина к совершению уголовных правонарушений, Краснолиманский городской суд уже второй раз выносит приговор, которым оправдывает обвиняемого в совершении такого тяжкого преступления, как участие в террористической организации, а по другой статье - освобождает от отбывания наказания.
  два:
  Апеляційний суд Кропивницького виправдав суддю районного суду цього ж міста Олексія Галагана, якого патрульні наприкінці літа затримали за підозрою у керуванні автомобілем у нетверезому стані.

  Про це у Фейсбуці повідомив волонтер Роман Сініцин. За його словами, суддя Апеляційного суду Кропивницького (Кіровограда) Людмила Ткаченко "рішення на 10 сторінок підготувала за двадцять хвилин", з чого активіст робить висновок, що воно було вже готове. "(Суддю) повністю виправдали. Був тверезий, опору не чинив", - зазначив Сініцин.

  Він також повідомив, що паралельно у Ленінському районному суді Кропивницького розглядатиметься кримінальна справа щодо патрульних за фактом перевищення службових повноважень. Таким чином, резюмує Сініцин, ще й "патрульних можуть визнати винними".

  Нагадаємо, що 25 липня близько опівночі патрульні поліцейські Кропивницького затримали за кермом нетверезого суддю Кіровського райсуду міста. Перед цим суддя намагався втекти від патруля на джипі. Пізніше Галаган заявив, що його побили, і поскаржився на патрульних до прокуратури.

  2 вересня суд першої інстанції визнав Галагана винним за частиною 1 статті 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) та статті 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Галаган мав сплатити штраф у розмірі 3,5 тисяч гривень.
  ось суддя, що його виправдала. непідкупне обличчя:
  але не таке естетичне тіло, мабуть, як у судді з відомої картини з м. Брюгге:

  «Здирання шкіри з продажного судді» (нім. König Kambyses und der Richter Sisamnes) — картина нідерландського живописця Герарда Давида, написана у 1498 році для зали міської ратуші Брюгге, в якій проводились судові засідання. Картина є частиною диптиха «Суд Камбіса».

  Картина заснована на переказі Геродота про страту царем Персії Камбісом судді Сісамна, який брав хабарі:

  "Сісамна, який був царським суддею, цар Камбіс, через те, що він брав хабарі і виніс несправедливе рішення, наказав зарізати, здерти з нього шкіру з голови до ніг, а потім, коли його так обдерли, з його шкіри понарізували ремені і натягли їх на крісло, на якому сидів Сісамн і правив суд, і, коли їх натягли, Дарій замість Сісамна, якого він наказав убити й обідрати, призначив суддею його сина і наказав йому не забувати, на якому кріслі він сидить і судить"
 3. #833
  Offline
  бог

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Банду рейдерів
  ...расстрелять!!! ...и тех, кто выступает в защиту оных-тоже!

  ...а с этой жирной коровы  ...содрать шкуру! А с подгавкивающих 3,14даров, что это не толерантно и не человечно-ТОЖЕ!!!
 4. #834
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Полтавскую судью Ларису Гольник, которая осмелилась разбирать дело мера Мамая, голова октябрьского суда Струков пытается выкинуть из судебной системы

  https://www.facebook.com/LarysaGolny...77059676034176
 5. #835
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Anton Foigt

  Всех сегодняшних судей удалось уволить с 55 (пятьдесят пятого) раза. Это рекорд и это плохо. Всего за сентябрь Рада и Порошенко уволили около тысячи судей. Это хорошо.
 6. #836
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Всех сегодняшних судей удалось уволить с 55 (пятьдесят пятого) раза. Это рекорд и это плохо.
  причому голосів БПП і НФ було б достатньо, щоб цей цирк не розводити. Зате потім будуть усі себе в груди бить, які вони великі реформатори. Ну хоч так. Шкода, що мало і шо просто звільнили. Аби ще одразу й орден на арешт.
 7. #837
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Луценко добился от Burisma миллиардных выплат в бюджет

  Burisma Group, принадлежащая Николаю Злочевскому, возместит в бюджет налоговые доначисления, которые Генеральная прокуратура Украины и Государственная фискальная служба выявили во время проверки деятельности, начатой летом этого года. Официально компания подтвердила, что до конца конца уплатит около 2 млрд грн в бюджеты всех уровней. По данным источника издания в компании, только за последние несколько месяцев, в следствии проверок ведомством Юрия Луценко, операционными компаниями Burisma Group уже было доплачено около 500 млн грн. Суммарно же за последние несколько лет компаниями Злочевского было уплачено в госбюджеты более 5 млрд грн, подтверждают в Burisma Group.

  Burisma стала первой газодобывающей компанией, по которой Юрий Луценко успешно завершил начатую в июле операцию по выявлению новых «схем» в газодобывающем бизнесе Украины.
 8. #838
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Один з найважливіших кроків на шляху подолання тотальної корупції. Сподіваюсь все вийде.

  Єгор Соболєв
  Далі про важливість захистити в найближчі тижні законодавство про обов`язок кожного посадовця задекларувати і пояснити все майно своєї родини.

  Лише прискіплива увага журналістів, громадських активістів, експертів до різних нападів дозволить нам вберегти це завоювання Євромайдану. У тому числі від технологій "троянського коня".

  Серед небезпек третьої ініціативи внести поправки до законодавства про декларації - законопроекту Mustafa Nayyem, є ще одна окрім тих, які я вчора окреслив.

  Зараз законодавство вимагає від кожного з нас оприлюднити інформацію про всі рахунки у банках (із вказуванням банку) та про готівку, якщо так зберігається більше ніж 68 900 гривень.

  Щоб не було "а там насправді не так написано, а ми зробили ще краще", цитую закон Про запобігання корупції. Пункт 8 частини першої статті 46-ої, яка описує, що треба вносити до декларації:

  "...наявні грошові активи, у тому числі готівкові кошти, кошти, розміщені на банківських рахунках, внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, кошти, позичені третім особам, а також активи у дорогоцінних (банківських) металах. Відомості щодо грошових активів включають дані про вид, розмір та валюту активу, а також найменування та код Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України установи, в якій відкриті відповідні рахунки або до якої зроблені відповідні внески. Не підлягають декларуванню наявні грошові активи (у тому числі готівкові кошти, кошти, розміщені на банківських рахунках, внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, кошти, позичені третім особам) та активи у дорогоцінних (банківських) металах, сукупна вартість яких не перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня звітного року;..."

  Закон Найєма пропонує просто вказати, скільки є грошей в кожній з валют, не зазначаючи, що є в банках (і в яких), а що в готівці.

  Цитую цю пропозицію: "Стосовно грошових активів, які зазначені в декларації відповідно до пункту 8 частини першої статті 46 цього Закону, у відкритому доступі відображаються лише відомості щодо загального розміру таких активів в кожній із валют задекларованих активів".

  Я розумію, що зараз тисячі посадовців мають неприємну перспективу зізнатися, що в них, як у судді Чауса, є мільйони готівкою. Одна справа, коли це зроблять люди, які прийшли на посади з легального бізнесу. А ось посадовцям, які все життя працювали суддями, прокурорами, податківцями, міліціонерами, урядовцями, громадськими активістами, журналістами (як я:)) не буде чим пояснити такі мільйони.

  Це я розумію добре. До мене зараз це найпоширеніше запитання від колег по Парламенту: "А що, готівку теж треба декларувати?".

  Але я не розумію, навіщо депутатам, які називають себе прихильниками європейської України, допомагати клептократам не тримати таку відповідь перед суспільством.

  Я пишу це не для того, щоб зробити зле цим депутатам. Вони не гірше за мене знають всі обставини. Тисячі високопосадовців зараз мріють знайти будь-яку шпаринку, щоб уникнути дії законодавства про відкритість декларацій та про незаконне збагачення. Вони задіяли всі методи, щоб зруйнувати ці вимоги: від звернення до Конституційного суду до псування сайту з деклараціями. Доля нашої битви з ними буде ключовим фактором для рішення Євросоюзу про скасування віз для українців.

  Я готовий обговорювати всі ці ризики відкрито, щоб розуміло все суспільство. Готовий присвятити наш наступний комітет з протидії корупції цій проблемі. Давайте відкрито, в присутності журналістів, із запрошенням експертів Антикорупційного бюро, Агенції із запобігання корупції та громадських організацій обговоримо всі небезпеки таких ідей
 9. #839
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Сестрі «діамантового прокурора» Корнійця арештували купу землі під Києвом: у списку скандальний Біличанський ліс і мажорні Лісники
 10. #840
  Offline
  Пророк

  re: Люстрація / Боротьба з корупцією


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  причому голосів БПП і НФ було б достатньо, щоб цей цирк не розводити.
  Не-не. Цирк нужен. Надо ж чтобы были и волки сыты и овцы целы. Вот уволили, манюпасу показали "мы выполнили заветы Майдана" - манюпас доволен, а потом эти судьи легко восстановятся посредством наших или европеского суда по правам человека, еще Украина им и компенсации заплатит из манюпасного кармана. Такая вот красивая политическая игра.

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Аби ще одразу й орден на арешт.
  Та не, путаете, хорошую судейскую пенсию они получат, а не ордер.
+ Ответить в теме
Страница 84 из 113

Похожие темы

 1. Люстрація Полтави: Ваші пропозиції
  Професор в разделе Політика та Історія
  Ответов: 79
  Последнее сообщение: 10.02.2017, 06:46
 2. Боротьба з піратським контентом
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 29
  Последнее сообщение: 01.02.2017, 22:18
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.12.2010, 14:38
 4. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 03.12.2009, 23:16